Niemcy zmieniają Bundeswehrę w armię islamskich żołdaków?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

PPonad 1/4 niemieckiej armii ma korzenie imigranckie. Niedługo będą mogli w niej służyć obcokrajowcy”...” 26 proc. żołnierzy Bundeswehry w stopniu szeregowca i starszego szeregowca pochodzi z rodzin imigranckich - podał w niedzielę „Bildam Sonntag”. Wśród oficerów od stopnia majora w górę odsetek osób o korzeniach imigranckich wynosi 7 proc. „..”W białej księdze, która ma zostać opublikowana w lipcu, rząd Niemiec zapowiada stworzenie możliwości służby w Bundeswerze także ochotnikom z innych krajów Unii Europejskiej. Obecnie obowiązująca ustawa o obronności stanowi, że warunkiem służby w Bundeswehrze żołnierzy zawodowych i ochotników na czas określony jest posiadanie obywatelstwa niemieckiego. „..(źródło )

012 rok „Trybunał konstytucyjny w Karlsruhezezwolił Bundeswehrze na prowadzenie działań z użyciem sprzętu bojowego na terenie Niemiec. Pozostawił jednak kilka zastrzeżeń ograniczających możliwość użycia wojska na terenie kraju.Pierwsze przymiarki do złagodzenia bardzo restrykcyjnego prawa dotyczącego użycia Bundeswehry na terenie Niemiec podjęto już w 2006 roku. Wtedy trybunał zezwolił na „wyprowadzenie wojska na ulice” w wypadku stanu nadzwyczajnego, czyli do „zwalczania zorganizowanych i wojskowo uzbrojonych grup powstańczych”....”Obecny wyrok uchwalony stosunkiem głosów 15:1 zezwala wojsku na użycie „militarnych środków walki” w operacjach antyterrorystycznych. „...(więcej )

Macierewicz: Polska armia powinna liczyć przynajmniej 150 tys. żołnierzy. "Liczy się siła odstraszania"...”Po prostu zmaterializowało się to, przed czym ostrzegaliśmy. (…) Okazało się, że mówiąc o imperializmie rosyjskim także po rozpadzie ZSRS, mieliśmy rację. Mieliśmy rację, że przemówienie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Tibilisi w sierpniu 2008 roku było oparte nie na emocjach momentu i jego dramatyzmie, ale na precyzyjnej analizie przebiegu wydarzeń, sił społeczno-politycznych w Rosji i tendencji politycznej, że ostrzegając przed agresywnymi zamiarami, po 2010 roku trafnie zrozumieliśmy, co znaczy tragedia smoleńska „...”Macierewicz był też pytany, czy Unia Europejska powinna mieć własną armię.Nie widzę takiej perspektywy”..(źródło )

Armia polska będzie kształtowana w oparciu o wartości chrześcijańskie i narodowe” - powiedział  ..Antoni Macierewicz. „...”Minister Obrony Narodowej podkreślił, że bez wyższej motywacji siły zbrojne nie poradzą sobie z poważniejszym zagrożeniem:W ostatnich tygodniach wraca atak na ministerstwo obrony dlatego, że w wielu wystąpieniach, ale także i regulacjach, decyzjach (…) wskazujemy na wagę moralności chrześcijańskiej, na wagę tradycji chrześcijańskiej, na wagę wartości narodowych i chrześcijańskich w formowaniu i kształtowaniu morale wojska, pokazując, że bez nich wojsko może się stać jedynie tępym narzędziem działającym obosiecznie z punktu widzenia polskiego interesu narodowego.Szef MON podkreślił, że „nie ma co tworzyć wrażenia jakby kwestia wartości chrześcijańskich miała zastąpić tak fundamentalne kwestie jak wyszkolenie, wyposażenie, dyscyplina”. Dodał jednak, że warto pamiętać o doświadczeniu ukraińskim:Wtedy gdy wojska rosyjskie zdobywały Krym, wtedy gdy wojska rosyjskie zdobywały przyczółki na wschodniej rubieży Ukrainy. Trzeba sobie jasno powiedzieć:armia ukraińska wtedy się po prostu rozpadała. Armia ukraińska pozbawiona ducha patriotycznego, pozbawiona wartości wyższych była bezradna. Nie tylkowobec siły ognia i wyszkolenia przeciwnika rosyjskiego. Była bezradna ze względu na brak fundamentalnego spoiwa jakim są wartości wyższe. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to albo jest niemądry, albo świadomie działa na szkodę narodu i państwa polskiego.Armia polska musi być silna uzbrojeniem, wyszkoleniem, dyscypliną i sojuszami. Ale bez fundamentu narodowego, bez moralności chrześcijańskiej, rozsypie się jak piasek. Dlatego nie będziemy ustępowali wobec tych nagonek i tych pseudoargumentów” - podkreślił Antoni Macierewicz.”.. (więcej )

Andrzej Talaga „ Bolesna afrykańska lekcja Brukseli „....”Wraz z zaostrzeniem się kryzysu na Ukrainie Unia Europejska stała się celem krytyki za słabość jej polityki wobec Janukowycza. '...”Austria i Słowacja praktycznie zezłomowały sprzęt ciężki, zmieniając własne armie w coś na kształt milicji terytorialnych. Sztab generalny Szwecji po analizie stanu sił zbrojnych królestwa doszedł do wniosku, że wytrzymałyby one ewentualny atak rosyjski ledwie przez kilka dni, Litwa, Łotwa i Estonia w ogóle nie posiadają lotnictwa wojskowego, a cała Europa Środkowa ma najmniejsze nasycenie samolotami bojowymi na kontynencie i ani myśli nadrobić tych zaległości.Spośród europejskich członków NATO realne wydatki zbrojeniowe rosną tylko w Polsce, a utrzymują się na stałym poziomie w Grecji. Reszta tnie i oszczędza.”...”struktura wydatków zbrojeniowych Europy na tle innych potęg. Według danych Sztokholmskiego Instytutu Badań nad Pokojem państwa UE w 2012 r. (najnowsze dane) wydały na obronę  ponad 270 mld dol., czyli 1,7 proc. PKB, choć zalecenie NATO mówi o 2 proc. Stany Zjednoczone dla porównania – ponad 680 mld dol., co daje 4,4 proc. PKB. Przypomnijmy, że Unia ma niewiele mniejszy potencjał ekonomiczny od USA i jej wydatki mogłyby być teoretycznie niższe tylko o kilka, a nie o 60 proc.Wciąż słabsze gospodarczo Chiny wyłożyły ponad 160 mld dol., a ubogi krewny w tym gronie – Rosja – aż 90 mld dol., prześcigając Wielką Brytanię, Japonię i Francję. Japonia zresztą, w przeciwieństwie do Europy, nie myśli ustępować pola i chce w 2014 r. dogonić, a może nawet przebić Rosję. Nawet maleńki Singapur przeznacza na obronę porównywalne pieniądze co Polska – ponad 9 mld dol.”... (więcej )

Korwin Mikke „Przypominam, że Niemcy - to nasz jedyny poważny wróg, bo ma do nas poważne (choć doskonale ukrywane) pretensje terytorialneReżymowa (a także posiadana przez Niemców...) prasa skrzętnie ukrywa to, że Niemcy z Polską (podobnie jak Japonia z Rosją) nadal nie mają podpisanego traktatu pokojowego, że wprawdzie rozmaite traktaty i "deklaracje" uznają granicę na Odrze i Nysie - ale zgodnie z Konstytucją RFN Niemcy "istnieją nadal w granicach z 1938 roku" i w każdej chwili (pardon: w odpowiedniej chwili) ktoś zgłosić się może do Trybunału Konstytucyjnego w Karlsruhe po orzeczenie, że traktaty, układy i deklaracje sprzeczne z Konstytucją RFN są nieważne. I Trybunał tak orzeknie - całkiem słusznie. Bo taki jest porządek prawny. Tylko w Polsce politycy robią sobie z Konstytucji śmichy-chichy.”…”! Jeśli to, co piszę, to strachy na Lachy - to dlaczego Niemcy nie zmieniają Konstytucji? Dlaczego kategorycznie odmawiają podpisania traktatu pokojowego? „ ...(więcej )

Eksport niemieckiej broni uległ podwojeniu”..”Niemcy wyeksportowały w 2015 roku broń i sprzęt wojskowy o wartości 7,86 mld euro. Kwota transakcji wzrosła niemal dwukrotnie w porównaniu z rokiem 2014 - podał w niedzielę niemiecki dziennik "Welt am Sonntag" (WamS), powołując się na raport rządu.....:(źródło )

Andrzej Gajcy „Kaczyński wodzem prawicy”...”Ponowny wybór Jarosława Kaczyńskiego na prezesa PiS nie tylko potwierdza jego niezachwianą pozycję w partii. Wskazuje realnego wodza na prawicy, będącego ponad prezydentem i premier. „...”prawdziwe przeświadczenie ogromnej większości polityków PiS o geniuszu prezesa, jego strategii, umiejętności czytania historii, a nawet dobroci, czy politycznym wizjonerstwie. ...”prawdziwe przeświadczenie ogromnej większości polityków PiS o geniuszu prezesa, jego strategii, umiejętności czytania historii, a nawet dobroci, czy politycznym wizjonerstwie. „...(źródło )

Mariusz Janik „"Soros - ojciec polskich nieszczęść", "Kto stoi za inwazją islamskich imigrantów? Soros", "Soros winny podpalania chrześcijaństwa", "Soros otwarcie mówi o nowym porządku świata", "W wywiadzie Soros aż zieje nienawiścią do Kaczyńskiego". Mało który z miliarderów rozpala nad Wisłą takie emocje. Aż dziw, bo George Soros nigdy nie ukrywał ani swoich intencji, ani poglądów.”..” Grupa największych inwestorów (…) nie jest liczna, biznesmeni znają się nawzajem, wiedzą, jakich decyzji mogą się po sobie spodziewać, dlatego wspólnie kształtują nastroje na rynku - pisze David Rothkopf, autor książki "Superklasa. Kto rządzi światem?". - Jak powiedział mi doświadczony gracz giełdowy: Ceny ustala kilkunastu facetów. Czasami, kiedy ludzie są zaniepokojeni dużym inwestorem, powiedzmy Sorosem, może niepokoi ich, co myśli jeden człowiek (…), ale może raczej to, co im się wydaje, że on myśli - dorzuca. „...”Nie inaczej było w wywiadzie dla "Wirtschaftswoche" kilka miesięcy temu. - Reguły otwartego społeczeństwa nie są silnie zakorzenione w tej części świata - dowodził Soros. - Premier Węgier Viktor Orban promuje tożsamość węgierską i chrześcijańską. Mieszanie tożsamości narodowej z religią to potężny mix. I Orban nie jest tu sam. Lider partii rządzącej w Polsce, Jarosław Kaczyński, ma podobne podejście. Nie jest tak inteligentny, jak Orban, ale to przebiegły polityk i wybrał migrację jako centralną kwestię swojej kampanii. Polska to jedno z najbardziej homogenicznych etnicznie i religijnie państw w Europie. Muzułmański imigrant w katolickiej Polsce to uosobienie Innego. Kaczyński z sukcesem sportretował go jako diabła - perorował. „...”Jak szacują eksperci, od 1979 roku Soros wydał na cele pozabiznesowe 11 miliardów dolarów. Zaczynał relatywnie skromnie, fundując stypendia czarnoskórym studentom w RPA. Pięć lat później pojawił się w swojej dawnej ojczyźnie - Fundacja Sorosa podpisała wówczas umowę z Węgierską Akademią Nauk, na mocy której powstała Fundacja Sorosa Budapeszt (w przyszłości Soros miał jeszcze na Węgrzech ufundować Uniwersytet Środkowoeuropejski). Z niej wypączkowały kolejne organizacje w bloku wschodnim, które w dyskretny - lecz skuteczny - sposób dystrybuowały pieniądze i materiały w środowiskach opozycji. Już po upadku komunizmu w 1993 r. po szeregu zmian organizacyjnych powstał Open Society Institute – ach, ten nieśmiertelny Popper – na długie lata okręt flagowy politycznych i prospołecznych inicjatyw miliardera. „..”Open Society Institute (od sześciu lat Open Society Foundations) obrósł miriadami organizacji angażujących się w tysiące przedsięwzięć, które nie są osobiście kontrolowane przez Sorosa, ale odpowiadają jego poglądom. W ciągu dwóch dekad miliarder wydał niemal 3 miliardy dolarów na obronę praw człowieka (w tym kobiet, mniejszości etnicznych, religijnych, rasowych, seksualnych), ratowanie narkomanów i prostytutek. Ponad dwa miliardy dolarów poszły na edukację; 1,6 mld dol. na działania prodemokratyczne we Wschodniej Europie i na terenie dawnego Związku Radzieckiego; 1,5 mld dol. na reformy i działania prodemokratyczne w USA; ponad 700 mln dol. na opiekę zdrowotną; przeszło 200 mln dol. na wsparcie wspólnot Romów w Europie. „...”Jak to działało? A choćby tak, jak w czasie wyborów prezydenckich w USA w 2004 roku, kiedy to Soros - zdeklarowany przeciwnik George’a W. Busha - oliwił sumą kilkudziesięciu milionów dolarów łańcuch przeszło pół tysiąca organizacji, przekonujących Amerykanów, by głosować na Johna Kerry’ego. „...”O ironio, w tym samym czasie, gdy Soros zwalczał Busha, organizacje działające pod parasolem i z pieniędzy Open Society Institute działały ramię w ramię z Białym Domem. Tropy wiodące do Sorosa odnajdywano w przypadku obalenia reżimów Slobodana Miloszevicia w Serbii ("rewolucja buldożerów" w 2000 r., a więc jeszcze za czasów Billa Clintona), Eduarda Szewardnadze w Gruzji, Wiktora Janukowycza na Ukrainie czy Askara Akajewa w Kirgistanie (2003, 2004, 2005 - zatem już w okresie rządów Busha juniora).  „..”Fundusze z jego kieszeni zaczęły wówczas płynąć do "Solidarności", a od 1988 roku - do stworzonej wówczas Fundacji im. Stefana Batorego.Fundacja została stworzona przez miliardera wraz z grupą ówczesnych działaczy opozycyjnych, a jej pierwsze władze zostały wybrane w porozumieniu z Sorosem. Nic jednak nie wskazuje na to, by później fundator - lub Open Society Institute czy Open Society Foundations obecnie - wpływał na decyzje organizacji. Niewątpliwie Soros mógł mieć za to wpływ na budżet organizacji: w połowie lat 90. Fundacja szybko zwiększyła pulę środków, jakie przeznaczała na swoje projekty - z 15 do 40 mln złotych w latach 1994-1998.”...”W tym samym czasie cele Fundacji ewoluowały - początkowo miały charakter społeczny, m.in. Fundacja wspierała działania na rzecz równouprawnienia kobiet lub zwalczania przemocy domowej. Z czasem organizacja włączyła się w kampanię na rzecz akcesji Polski do Unii Europejskiej, a od przeszło dekady zajmuje się tym, co Sorosowi jest wyjątkowo bliskie: budową popperowskiego społeczeństwa otwartego oraz promocją zaangażowania w życie publiczne - od wspólnot lokalnych po politykę na poziomie krajowym. Przy czym z każdym kolejnym rokiem Fundacja dysponuje coraz mniejszą pulą pieniędzy od Sorosa - tegoroczna dotacja to kwota 850 tys. dol., podczas gdy głównym donatorem jest Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a więc rządy Islandii, Liechtensteinu oraz Norwegii. „...(źródło )

Marc Lanthemann „ Początek dała wojna „....”Niemiecka historia może Europę wiele nauczyć o prawdziwych kosztach unifikacji. Ze swej strony Berlin powinien mieć w pamięci lekcje zjednoczenia, gdy próbuje dziś wykuć Unię Europejską na swój obraz i podobieństwo. „...”to tylko ostatnie z serii europejskich marzeń o zjednoczonym Kontynencie.”...”W 1862 roku, po mianowaniu na stanowisko premiera i ministra spraw zagranicznych Prus, Bismarck wystąpił w parlamencie i wygłosił historyczne przemówienie, prosząc deputowanych o zgodę na radykalne zwiększenie wydatków militarnych. Bismarck zauważył, że wielki problem zjednoczenia Niemiec może zostać rozwiązany tylko przy pomocy „krwi i żelaza". Bismarck dobrze rozumiał, że połączenie interesów ekonomicznych, dzięki któremu powstała unia celna, wyczerpało swój potencjał i następny etap tworzenia zamożnego i bezpiecznego państwa europejskiego będzie wymagał użycia przymusu”...”Współczesne Niemcy narodziły się na polach dwóch bitew, oddalonych od siebie o 800 kilometrów i cztery lata. W 1866 roku armia pruska pokonała Austrię i jej niemieckich sojuszników w Bitwie pod Sadową w dzisiejszych Czechach. Bitwa zakończyła wojnę prusko-austriacką i położyła kres ambicjom Austrii, by przewodzić państwom niemieckim, dla których stało się jasne, że jedynym wiarygodnym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa i pomyślności jest sojusz z Prusami. Bismarck złamał całą wewnętrzną opozycję przeciwko zjednoczeniu Niemiec pod egidą Prus. Co ciekawe, nie wcielił tych krajów na siłę, choć z łatwością mógł to zrobić. Wykreował za to zagraniczne zagrożenie ze strony historycznego wroga „.....”Dziś jest nie do pomyślenia, by Merkel wygłosiła w Parlamencie Europejskim przemówienie o „krwi i żelazie". Jednak budowanie państw z kilku części składowych wymaga redystrybucji majątku i władzy, co stoi w sprzeczności z ich suwerennością. W pewnym momencie państwa musiałyby zostać do tego zmuszone, choć przymus militarny nie jest z pewnością jedyną opcją. „.....”Nie wydaje się jednak, by na Niemcy była wywierana jakakolwiek presja, aby to one zmuszały inne państwa do większej integracji.

Wielu Europejczyków ma nadzieję, że wrześniowe wybory w Niemczech przyniosą bardziej zdecydowany rząd i zakończą europejski kryzys. Ludziom tym przydałaby się porządna lekcja niemieckiej historii, by w pełni zrozumieli koszty unifikacji.”.”.....( http://naszeblogi.pl/40867-usa-pchaja-niemcy-do-zjednoczenia-europy-krwia-i-zelazem )

rzestawiam tutaj radę Friedmana z jego innego tekstu „Polska musi bronić się sama „Tymczasem powinna się wzorować na Izraelu”... „...Macie państwo między Niemcami a Rosją. Żaden Polak nie może przewidzieć, co się stanie z sąsiadami w przyszłości, a liderzy polityczni powinni przygotowywać kraj na najgorsze. „....”Niemcy są do nas dobrze nastawione, Rosja też na razie chyba nam nie zagraża. „....”akie myślenie jest ekstremalnie niebezpieczne. „.....”Izrael wydaje na obronę narodową dominującą część budżetu. „....”Wydajemy na obronę narodową niecałe 1,95 proc. PKB. Nie mamy pieniędzy na armię według izraelskiego wzorca.„.....”Oczywiście, że macie. Jeśli kraj chce chronić swoje bezpieczeństwo, wymaga to wyrzeczeń. Jak w Izraelu.Izrael na obronę narodową wydaje ponad 6 proc. PKB , a ma podobny udział państwa w gospodarce co Polska. Na czym oszczędza? Izrael pamięta o swojej historii i chroni siebie najlepiej jak potrafi - kosztem państwa opiekuńczego. „....(więcej)

„Chiński podwykonawca Apple’a pozbędzie się 60 tys. osób na rzecz robotów. Kiedy automat zabierze pracę Kowalskiemu?Decyzja Foxconna, producenta smartfonów i podwykonawcy Apple’a, nie powinna dziwić. Nie da się utrzymać niskich cen produktów przy drożejącej sile roboczej. Za najlepsze rozwiązanie zarząd firmy uznał zastąpienie pracowników maszynami. Tym bardziej że do 2018 r. Chiny będą odpowiadały za jedną trzecią światowych dostaw robotów.Eliminacja tzw. czynnika ludzkiego z rynku pracy to proces powolny, ale o skali międzynarodowej.Dowodzi tego chociażby podejście Eda Rensiego, byłego dyrektora generalnego McDonald’sa, który stwierdził, że taniej jest kupić robota za 35 tys. USD, niż zatrudniać człowieka, który pracując nieefektywnie, pobiera 15 USD za godzinę pakowania frytek.”...(źródło )

---------

Ważne

012 rok „Trybunał konstytucyjny w Karlsruhezezwolił Bundeswehrze na prowadzenie działań z użyciem sprzętu bojowego na terenie Niemiec. Pozostawił jednak kilka zastrzeżeń ograniczających możliwość użycia wojska na terenie kraju.Pierwsze przymiarki do złagodzenia bardzo restrykcyjnego prawa dotyczącego użycia Bundeswehry na terenie Niemiec podjęto już w 2006 roku. Wtedy trybunał zezwolił na „wyprowadzenie wojska na ulice” w wypadku stanu nadzwyczajnego, czyli do „zwalczania zorganizowanych i wojskowo uzbrojonych grup powstańczych”....”Obecny wyrok uchwalony stosunkiem głosów 15:1 zezwala wojsku na użycie „militarnych środków walki” w operacjach antyterrorystycznych. „...(więcej )

Ponad 1/4 niemieckiej armii ma korzenie imigranckie. Niedługo będą mogli w niej służyć obcokrajowcy”...” 26 proc. żołnierzy Bundeswehry w stopniu szeregowca i starszego szeregowca pochodzi z rodzin imigranckich - podał w niedzielę „Bildam Sonntag”. Wśród oficerów od stopnia majora w górę odsetek osób o korzeniach imigranckich wynosi 7 proc. „..”W białej księdze, która ma zostać opublikowana w lipcu, rząd Niemiec zapowiada stworzenie możliwości służby w Bundeswerze także ochotnikom z innych krajów Unii Europejskiej. Obecnie obowiązująca ustawa o obronności stanowi, że warunkiem służby w Bundeswehrze żołnierzy zawodowych i ochotników na czas określony jest posiadanie obywatelstwa niemieckiego. „..(źródło )

Armia polska będzie kształtowana w oparciu o wartości chrześcijańskie i narodowe” - powiedział  ..Antoni Macierewicz. „...”Minister Obrony Narodowej podkreślił, że bez wyższej motywacji siły zbrojne nie poradzą sobie z poważniejszym zagrożeniem:W ostatnich tygodniach wraca atak na ministerstwo obrony dlatego, że w wielu wystąpieniach, ale także i regulacjach, decyzjach (…) wskazujemy na wagę moralności chrześcijańskiej, na wagę tradycji chrześcijańskiej, na wagę wartości narodowych i chrześcijańskich w formowaniu i kształtowaniu morale wojska, pokazując, że bez nich wojsko może się stać jedynie tępym narzędziem działającym obosiecznie z punktu widzenia polskiego interesu narodowego.Szef MON podkreślił, że „nie ma co tworzyć wrażenia jakby kwestia wartości chrześcijańskich miała zastąpić tak fundamentalne kwestie jak wyszkolenie, wyposażenie, dyscyplina”. Dodał jednak, że warto pamiętać o doświadczeniu ukraińskim:Wtedy gdy wojska rosyjskie zdobywały Krym, wtedy gdy wojska rosyjskie zdobywały przyczółki na wschodniej rubieży Ukrainy. Trzeba sobie jasno powiedzieć:armia ukraińska wtedy się po prostu rozpadała. Armia ukraińska pozbawiona ducha patriotycznego, pozbawiona wartości wyższych była bezradna. Nie tylkowobec siły ognia i wyszkolenia przeciwnika rosyjskiego. Była bezradna ze względu na brak fundamentalnego spoiwa jakim są wartości wyższe. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to albo jest niemądry, albo świadomie działa na szkodę narodu i państwa polskiego.Armia polska musi być silna uzbrojeniem, wyszkoleniem, dyscypliną i sojuszami. Ale bez fundamentu narodowego, bez moralności chrześcijańskiej, rozsypie się jak piasek. Dlatego nie będziemy ustępowali wobec tych nagonek i tych pseudoargumentów” - podkreślił Antoni Macierewicz.”.. (więcej )

http://naszeblogi.pl/62506-macierewicz-polska-protektorem-chrzescijan-na-bliskim-wschod

------

Mój komentarz

Jak widzimy Niemcy przekształcają Bundeswehre w w armie obcych kulturowo , religijnie najemnych żołdaków. Armia, która bez skrupułów będzie bombardowała miasta europejskie i mordowała ich mieszkańców. Szkoda że nie opublikowano składu etnicznego i religijnego nowej Bundeswehry . Ale chyba nie bez kozery Merkel wpuściła do Niemiec półtroramilionową armię muzułmanów w wieku poborowym.. Czyżby między innymi chodziło Niemcom o nienawidzące chrześcijan i Europejczyków mięso armatnie dla niemieckiej armii w czasie coraz większego zamętu politycznego, gospodarczego , społecznego i ideologicznego w Europie i eskalacji przemocy.

Warto nie tylko odnotować, ale i obserwować ten niebezpieczny proces .Bo kto wie , czy już niedługo Polska i jej chrześcijańska armia nie będzie musiał stawić czoła składającej się z najemników Bundeswehrze ,która będzie siła zaprowadzała Pax Gemanica w Europie..

Być może znowu Polacy i ich hufce będą musieli stanąć na drodze do siłowego zbudowania, kolejnej Rzeszy,  IV Rzeszy

video Wehrmacht. Zbrodnie wojenne

video Konferencja prasowa z udziałem S. Michalkiewicza i pikieta antykonferencyjna, Kielce 03.07.2016

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 

Rozdział drugi Rozdział trzeci 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Jestem zainteresowany współpracą z portalem informacyjnym w zakresie dokonania przeglądu prasy , w tym anglojęzycznej , ewentualnie tłumaczeń z tego języka., tworzenia serwisu informacyjnego Analiz programów i tym podobnych Zainteresowanych proszę o kontakt 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:4)

Komentarze

Niemcy sami na siebie szykują bat , islamistom dadzą żołd, umundurowanie, żarcie itd a ci poderżną im gardła wrazi zawieruchy .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1515977

Niemcy handlują też wyprodukowaną w Polsce, na Ukrainie i w Putinistanie bronią. Te metody przejęli w V wieku po podbiciu apenińskiej mafii (Imperium Rzymskiego), wraz z jego infrastrukturą, t.j. biurokracja, niewolnictwo, podboje…

Dziel i rządź

- tak wśród pokojowo nastawionej autochtonicznej ludności Europy - oczywiście pod "demokratycznym" dyktatem południowo-skandynawskiej mniejszości androphagów powstały europejskie "państwa". 

Dopiero Kopernikowi udało się z powrotem wprowadzić negowaną przez tę "wyższą kulturę" Ziemię jako kulę krążącą wokół Słońca. "Cywilizacja zachodu" zrobiła z niej uprzednio płaski dysk a n.p. z Chrześcijan "heretyków" smażonych na wolnym ogniu podczas ludożerczych libacji ("konsyliów" n.p. w "Konstanz"). 

Tych samych autentycznych Chrześcijan, których minister Macierewicz chce (zbyt późno) ratować, androphagowie (znani m.in. jako Niemcy) mordują w Europie od ok. 1600 lat nazywając ich "heretykami" i narzucając "jedynie słuszną" ludożerczą imperialną wersję, zawłaszczonego przez nich, pseudo-"chrześcijaństwa". 

Pamiętna wizyta prezydenta Kaczyńskiego w Gruzji, w 2008 roku, była genialną akcją i w dodatku w samą porę, w ostatniej chwili - szkoda że słabo kontynuowaną. 

Nad Wyszehradem od 1330 roku ciąży zły omen, a potomkowie ofiar patriotów, zarówno jak i potomkowie Piastów i Kołodzieji są nadal prześladowani. 

http://en.wikipedia.org/wiki/Záh_(gens)

 

 

Wielu ludzi zapomina, że połudnowe rejony Polski przeszły "chrzest" już w 833 roku !!! a jej pierwsi władcy - Piastowie właściwi - już w roku 4 p.n.e. zostali błogosławieni przez Świętą Rodzinę a ok. 15 lat później przez samego Jezusa osobiście. 

 

Nasze technologie sprzed 4000 lat używane są we wszystkich "niemieckich" maszynach i samochodach produkowanych z naszych surowców, przez naszych zgermanizowanych i zniewolnych rodaków w "niemieckich" fabrykach bazujących na manufakturach wymordowanych i wypędzonych Piastów Kołodzieji. 

 

Mordowaniem, rabowaniem i eksploatacją zajmują się tradycyjnie, nieprzerwanie wciąż te same rody, n.p. od conajmnej 1200 lat Hencklowie - podbijający i okupujący najpierw Białą Serbię, potem Perkunię, Styrię i Karantanię (gdzie w miejscu Piastowskich grodów mają "swoje" zamki i "klasztory" (Cystersi-Thule-NSDAP), Księstwo Kopnickie, Węgry, Słowację, Śląsk). Obecnie zakulisowo handlują n.p. bronią, czy sterują t.zw. komisją wenecką. To m.in. im zawdzięczamy XIV wieczne odłączenie Śląska i Pomorza oraz późniejsze rozbiory Polski. Bywają honorowymi gośćmi wielu Polskich miast i wielu urządzanych w Polsce imprez, a prasowe czy wikipedialne informacje na ich temat pełne są kłamstw i pochwał. W Polsce nadal mają rzeszę swoich agentów. 

 

Wszystkie "państwa" Europy, poza może Grecją i Irlandią, to sztuczne twory utworzone przez południowo-skandynawskich andophagów, na okupowanych Śakijskich (Celtycko-Sarmacko-Słowiańskich) terenach sięgających od Chin po Atlantyk. 

Te podbite po apenińskiej mafii (Imperium Rzymskim) przez ludożerców terytoria (latyfundia), gdzie androphagowie stanowią żądzącą 5%-20% germańską "demokratyczną większość" nie mają prawa bytu jako państwa. Długi Niemców, jak również ich sojuszników sowietów i Turków oraz Chińczyków wobec narodów naszej planety są chyba największe. 

Niestety 2000 lat germańskiego terroru i indoktrynacji pozbawiły znakomitą większość autochtonicznych mieszkańców Europy nie tylko starożytnej kultury, ale też niezależnego i solidarnego myślenia.

Od wyprawy Białowieża (Bellovesusa) i Pernusa (Brennusa) na Rzym minęło już 2400 lat !!! 

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo obudzimy się w kraju zwanym

Hürtöwnia Ögórków (Deutsche Ostgebiete - Landwirtschaftszone).

 

Opuszczające (kierunek Nowa Zelandia, Argentyna, Chile…) tonący okręt szczury androphagów od pół wieku sprowadzają tureckie posiłki, a ostatnie selekcje odbywają się już nie na bocznicach Oświęcimia, lecz w okupowanej Piastowsko-Kaukazko-Greckiej Anatolii.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/mpyton/zwiekszenie-zawartosci-unii-w-unii

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/przywrocic-polsce-lad

 

 

Kresy Zachodnie: 

Mieszkając na wygnaniu w Europie zachodniej zauważyłem w ostatnich latach, a szczególnie miesiącach, masywny wzrost ilości świeżuteńkich monet i banknotów, jak również kamer, tajniaków i lotnych patroli - często nawet policyjnych komandosów na motocyklach !!! 

Wśród policji, ochroniarzy i.t.p. terrorystycznych organizacji południowo-skandynawskich okupantów wyraźnie widać wzrost liczebny wyjątkowo agresywnych i pewnych siebie Turków. 

Gdy w "tureckim" sklepie kupiłem Gruzińską herbatę z Armeńsko-Górańskiej prowincji z okolic Speri i zapytałem sprzedawcę, czy to z Kurdystanu - musiałem szybko opuścić sklep by nie zostać pobitym. Gdy w "niemieckim" sklepie spożywczym zostałem oszukany przez kasjerkę i to natychmiast zgłosiłem - ledwo uszedłem próbie aresztowania przez tureckiego "ochroniarza".  - Obydwa sklepy położone są na Celtycko-Słowiańskich terenach w okolicy "Frankfurtu", gdzie moi przodkowie Piastowie (Spyra-Pernuš, Dorje-Dzierżoń) 2600-2400 lat temu zakładali miasta i świątynie Peruna (zaledwie 10 km od miejsca zdarzenia) i gdzie wciąż Piastowskie Koło Kołodzieji (symbol Peruna), Biało-Czerwona flaga i Orzeł Biały stanowią oficjalne insygnia. Germański święty Bonifacy ok. 745 osiedlił na tych terenach ponownie wymordowanych i wypędznych wcześniej przez jego skandynawskich ziomków ludożerców Celtycko-Słowiańskich autochtonów, za co sam przypłacił życiem. 

Kołodzieje, Piastowie (Magowie-Druidzi) i Kresy Zachodnie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitanni

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hetyci (proto-Gruzini + Śakowie (proto-Słowianie))

http://en.wikipedia.org/wiki/Skudra

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_hat

http://en.wikipedia.org/wiki/Glauberg  (Głow Perk - (Perk od Peruna))

http://pl.wikipedia.org/wiki/Oberursel_(Taunus)

https://www.dropbox.com/s/oeir5pfzk8z2x0j/Sudaršana%20Čakra%20in%20Perkunia-Hercynia.jpg?dl=0

http://en.wikipedia.org/wiki/Wheel_of_Mainz

http://pl.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_nad_Menem

 

Od Dorje-Dervan-Dzierżoń wywodzą się używane zazwyczaj w "Francji" herby. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dordże

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pilzno_(województwo_podkarpackie)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Derwan

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Dzierżon

http://en.wikipedia.org/wiki/Fleur-de-lis

http://pl.wikipedia.org/wiki/Frankowie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1515998