Wakacje POsłów PO...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Politycy PO dostali zadanie na wakacje. Mają spędzić je na wsi, agitując za swoją partią. Po przegranych wyborach władze PO zorientowały się, że 70% mieszkańców wsi wybrało PiS. PSL kompletnie się w tym pogubił, dodatkowo widząc swoją klęskę w tradycyjnym elektoracie, postanowił zostawić tęczową Koalicję Europejską, jako zbyt dla niego toksyczna. Tak więc "odzyskanie" wsi pozostało samemu PO. Może to i przyjemny sposób spędzania czasu. Świeże jajka, mleko prosto od krowy, zapach suszącego się siana... Rozmarzyłem się. Ja bym pewnie chętnie spędził wakacje w takiej atmosferze. Ale dla przyzwyczajonych do wakacji na Maderze czy w Egipcie polityków PO, to prawie zesłanie. Poza tym, co oni mają do zaoferowania rolnikom? Podatek katastralny? Niższe niż na zachodzie dopłaty bezpośrednie? Wydłużenie wieku emerytalnego? Drogich pośredników w handlu żywnością? A może promocję LGBT?

Ciekawe, czy po firmowanych przez ich partyjnych kompanów ekscesach na homoparadach, mieszkańcy wsi po prostu nie pogonią politycznych "letników" widłami? Bo już poseł Grupiński obawiał się, że mieszkańcy mniejszych miejscowości ich pogonią.

Za Niezalezna.pl

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Raczej nie POsłów a osłów nie obrażając te sympatyczne zwierzęta, które i tak są mądrzejsze niż dzisiejsi totalniacy. Aż dziw bierze, że tylu ludzi jeszcze na nich głosuje. To jakaś aberracja intelektualna, ale niestety przez 30 lat wyjałowiono z myślenia całe pokolenia. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1594227

Wakacje PO-mafii na wsi to taki sam pic jak zwykle...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1594336