Wczoraj Stauffenberg, dziś powstańcy...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Dziś odchodzący (oby nareszcie) prezydent Komorowski brał udział w obchodach 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Dziękował Powstańcom za ich heroiczną walkę, a najpiękniejszym pomnikiem ich walki nazwał współczesną Polskę. Myślę, że wielu z tych, którzy wtedy zginęli, dzisiejszej Polski na pewno nie uznali by za pomnik swojego zwycięstwa. Ich ideały sięgały znacznie wyżej.

Dodatkowo byli by zaszokowani tym, że prezydent RP mógłby, tak jak Komorowski, porównać ich walkę do zamachu na Hitlera dokonanego przez zadeklarowanego niemieckiego nazistę i wroga Polaków - Klausa von Stauffenberga. Oni prędzej odebrali by ten zamach jako to, czym w rzeczywistości był - wzajemnym podgyzaniem się świń w chlewie z chęci lepszego dostępu do koryta.

Smaczku całej uroczystości dodaje dodatkowo to, że Prezydent elekt, Andrzej Duda, nie został na niej dopuszczony do głosu. Jak czytałem, organizatorzy nie przewidzieli jego wystąpienia, mimo, że za 6 dni to on stanie się oficjalnie głową państwa. Czyżby już PO stosowało znaną z prezydentury Lecha Kaczyńskiego taktykę pełzającej nienawiści?

I jeszcze jedno. Odchodzący prezydent podczas uroczystej Mszy Św. przystąpił do komunii. Wobec ostatnich wypowiedzi Episkopatu Polski związanych z odpowiedzialnością moralną polityków, którzy przyczynili się do uchwalenia i podpisania ustawy o in vitro, było to co najmniej niestosowne...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

III RP jesy zaprzeczeniem powstańczych ideałów, marzeń o wolnej Polsce. to państwo z dykty, kierowane przez przestepców i złodziei, sterowanych przez agentów obcych służb. To nesuwerenny i niedemokratyczny twór, wasalny wobec lewaków z UE. Komorowski przystąpił do komunii, ale przeciez musiał do niego przyjśc ksiądz z komunią. To ksiądz nie wiedział,że kogoś takiego do komunii dopuścic nie wolno? N ycz dziwnego...w Warszawie PO trzyma sie mocno...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1489064

Z jednej strony Episkopat apeluje. "Dla lepszej przyszłości naszej ojczyzny", a z drugiej w imię POprawności POlitycznej nie widzi problemu.

"Czy można się temu dziwić, skoro Komorowski przystępuje do Stołu Pańskiego, a Episkopat pomija to milczeniem.?

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1489081

Nie dopuszczono Prezydenta Elekta Andrzeja Dudy do głosu !

Nie przewidziano !!!

To są Himalaje sk.......wa !!!

TO

jest niewyobrażalny objaw POdłości, kretyństwa i mentalnego dna tej POrębanej, ćpanej hołoty. Tej bandy, tej POstkomuszej, sitwy POszustów. Tego obrzydliwego polactwa, które z

NASZĄ POLSKĄ 

nic wspólnego nie ma, krom zniszczeń i ruiny, które za nimi !

TO ewidentny objaw, gdzie te ścierwa mają WOLĘ NARODU !

 Którego Decyzją, WSIowy, ruski agent Litwin, de domo szczynukowicz, znany pod nazwiskiem Mieczysław Komorowski, po bezprawnym okupowaniu żyrandola, wykopany zostaje z Belwederu.

Na TEJ Uroczystości, Najważniejszą Osobą Powinien Być Prezydent Elekt, DR. ANDRZEJ DUDA, 

nie WSIowy, ruski agent Litwin !

PARANOJA !

POtuska

POstkomusza

PARANOJA.

A kysz !

łajdaku

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1489103