Szyneczka ofiarą polityki klimatycznej?

Obrazek użytkownika maciej1965
Gospodarka

Wydawało by się, że polityka klimatyczna UE polega na eliminacji produkcji CO2 poprzez likwidację przemysłu i zamykanie elektrowni węglowych. Nic bardziej mylnego. Unia właśnie dobiera się do tyłka (i to dosłownie) zwierzętom hodowanym na mięso. Dlaczego do tyłka? Bo wydalają CO2 w bąkach. Ale, żeby zniechęcić nas do spożywania mięsa, euro-eko-terroryści wpadli na pomysł obłożenia produkcji mięsa w UE podatkiem. I to raczej zaporowym. W hucpie tej bierze udział też słynna polska obrończyni krów przed gwałceniem, oraz piewczyni holokaustu czynionego nad bydłem rzeźnym, europosłanka Sylwia Spurek.

Jako osoba pochodząca z Polski, pani Spurek powinna wiedzieć (bo być może ze względu na wiek nie musi pamiętać), że na mięsie przejechały się u nas praktycznie wszystkie komunistyczne rządy, a próba drastycznych podwyżek cen obalała kolejne ekipy. W końcu konieczne stało się wydawanie kartek na mięso! I o ile nie wierzę, że spór o tzw. "praworządność" czy uchodźców doprowadzi do Polexitu, ale jak Unia zabierze nam mięso, to każdy scenariusz może być możliwy...

Ciekawe też, kiedy euro-eko-terroryści dojdą do wniosku, że rośliny co prawda absorbują CO2, ale po zjedzeniu, spaleniu czy zgniciu oddają go z powrotem do środowiska! I wtedy zapewne przyjdzie czas na kolejny podatek, tym razem od marchewki i kapusty. W sumie każda metoda na dojenie maluczkich (no bo przecież nie krów) jest dobra.

Przy okazji, ciekawe też, czy pani Sylwia, która jak wiemy popiera zabijanie dzieci nienarodzonych nazywane dla niepoznanki aborcją i uważa inseminację krów za gwałt, nie pomyślała, że w wyniku rzeczonego podatku spadnie spożycie mięsa a co za tym idzie spadek pogłowia zwierząt hodowlanych. I to dopiero będzie prawdziwa rzeź, bo słowa na "h" w przypadku zabijania zwierząt ja akurat w odróżnieniu od europosłanki nigdy bym nie użył.

Za ]]>Tygodnik Śląsko-Dąbrowski NSZZ "S" nr 5/2020 str. 2 i 8 + zapożyczenie tytułu:-)]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Tak to jest jak ktoś nie jada mięsa, to wówczas plecie bzdury trzy po trzy.

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#1618138

Weganka Spurek sucha jak wiórek, dzieci nie ma i mieć nie będzie, bo weganki odżywiaja się niezdrowo. Co ją obchodzą kobiety w ciąży i ludzie ciężko pracujący fizycznie np. murarze. Ograniczam juz własne spozycie mięsa, ale nie chcę żeby to mialo zależeć od decyzji komuchów z  UE czy jakiejś ekowariatki.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1618159

"dzieci nie ma i mieć nie będzie". I w tym cała nadzieja. Na niej zakończy się dynastia głupoty.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1618224

......

Vote up!
1
Vote down!
0
#1618160

Der Sturmer 1941. Bardzo dobra wiadomość z Rosji. Pod Leningrad dotarły niemieckie czołgi wysłane tam przez kanclerza Adolfa Hitlera, który od lat jest zaangażowany w walkę o prawa zwierząt i promowanie weganizmu. To kolejny ważny sygnał, że weganie i weganki rulez

Vote up!
3
Vote down!
0
#1618164

  Witam! Naocznie więc widzimy, że UE gnije od środka. Pilna potrzeba radykalnej przemiany Unii, bo inaczej za chwilę będzie UEexit. Gdzieś zniknął podstawowy element, wspólnego rozwoju gospodarczego. Ktoś celowo próbuje zmieniać wektory założycielskie. UE ogarnia szaleństwo liberalne. Łatwo się domyślić kto za tym stoi i jaki jest cel tej obstrukcji.

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1618166

Unia prędzej przestanie istnieć, aniżeli powróci do korzeni. Jak słusznie zauważyłeś "gnije od środka". A Polska i Polacy nie są od jej naprawiania. Niech zgnije do końca. Szkoda czasu i energii na babranie się w zgniliźnie. Obserwujmy Wielką Brytanię, jak sobie będzie radzić po wyjściu z tego bagna. Obserwujmy i wyciągajmy wnioski. Czas pokaże. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1618223

typu pomysły  i tego rodzaju poglądy, w tak zdegenerowanym środowisku, jakie reprezentuje europosłanka Spurek, specjalnie mnie nie dziwią. Zastanawia mnie inna rzecz. Jak taka osoba i jej pomysły są postrzegane przez pozostałych członków europarlamentu. Czy ktoś to i ją traktuje poważnie, czy też już wszyscy tam mają pełny "odlot".

Vote up!
5
Vote down!
0
#1618222

Boję się, że za jego wprowadzeniem lobbuje spora grupa idiotów, którzy w imię ratowania środowiska gotowi są wybić zarówno zwierzęta, jak i ludzi...

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#1618238

Ktos juz dawno zauwazyl, ze Unia Europejska jest luksusowym domem wariatow na wolnym powietrzu.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618242