Marsz "wolności" PO od odpowiedzialności...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

PO szykuje się na błazenadę o nazwie "Marsz wolności". Dlaczego uważam, że to błazenada? Bo sam fakt możliwości legalnego organizowania takiej manifestacji świadczy, że wolności w Polsce nikt nie ogranicza. Dodatkowo PO organizuje za pieniądze partyjne (czyli z dotacji budżetowych, czyli z naszych podatków) darmowy transport dla wszystkich chętnych na taką wycieczkę do Warszawy. I jeszcze starosta z Płocka (zapewne z PO) obiecał dwa dni dodatkowego urlopu urzędnikom, którzy przyjadą pokrzyczeć do stolicy. A o ilu podobnych inicjatywach nic nie wiemy?

I jeszcze pytanie, o jaką wolność zamierza dopominać się PO? Zapewne o:

- wolność od 500+,

- wolność od CBA,

- wolność od IPN,

- wolność do emerytury od 67 (a może i więcej) roku życia,

- wolność od sprzeciwu przeciwko przyjmowaniu muzułmańskich imigrantów,

- wolność dla dalszego pobierania wysokich emerytur przez byłych SB-ków,

- wolność dla przekrętów w gospodarce,

- wolność dla sitw w sądach...

Każdy może dodać jeszcze swoje... W końcu wystarczy jedynie posłuchać ostatnich wypowiedzi Grzegorza Schetyny czy przejrzeć serwisy polityczne w internecie.

Za Niezalezna.pl

 

PS. Znalazłem nowy plakacik tego marszu. Okazało się, że PO zorganizowała go w rocznicę objęcia władzy w ZSRS przez Józefa Stalina!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Jedyna wolność jaka się należy zdrajcom , sabotażystom , donosicielom , kapusiom to pól godziny spaceru w wiezieniu .
Nalezy ich najpierw rozliczyć za przestępstwa przecie Polsce , rozkradzenie majątku narodowego , za pozamykane zakłady pracy , szkoły , złodziejska prywatyzacje .
Dziwie sie ze obecny rząd tak się cacka z antypolska obca opozycja a nie pociągnie ich do odpowiedzialności karnej i politycznej .
Jeśli obecny rząd nie zmieni polityki działania to wrócą ""czasy aby się w ""Polsce""żyło lepiej peowcom , ludowcom ""i innej hołocie aferzystów i kombinatorów .

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1539186

Marsz jest tylko jeden, to Marsz Niepodległości a nie żaden Marsz Wolności

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1539187

.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1539214

Sterowana i opłacana przez Euro-sowchoz.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1539189

 Witam!  Będziemy mieli marsz postkomuny, której przyświeca  jedyne hasło " dajcie nam dalej kraść"

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1539193

Policja - 12 tys na początku. Magistrat 90 tys na trasie.

W rzeczywistości pewnie 30 tys max. Ale załóżmy że było 90 tys, ! Jeśli ściągnięto do stolicy tylko 90 tys osób, po szerokiej akcji w mediach, na portalach, akcji ulotkowej i plakatowej, przy naciskach władz samorządowych na urzędników, akcji ZNP w szkołach, całodziennym kłapaniu w TVN i w GWnie - to "moi drodzy platformersi" wasza akcja skończyła się klapą. Przecież PO ma 40 tys CZŁONKÓW !!!  Przecież tysiące waszych ludzi siedzi w samorzadach na różnych szczeblach, przecież są jeszcze rodziny, przyjaciele, kumple ze szkoły, z biznesu. Jeśli z tego wszystkiego zebrało się w Warszawie 90 tys na manifestacji o której bębniono od miesiąca, to znaczy że siedzicie w d...  (przepraszam) ....ołku. Tak w dołku, a raczej w DOLE, głębokim i ze stromymi ścianami. Ten żałosny 90tysięczny wynik (zapewne i tak przesadzony) oznacza, że nie potraficie trafić z przekazem nawet do ludzi niezadowolonych których jest pewnie z parę milionów w kraju. Czyli nie lubią, nienawidzą PiSu, zawiedli się na nich, wymłotkowała im mózgi propaganda i nie skłoniono ich do pójścia na "marsz wolności". który organizowaliście z takim nakładem środków finansowych. Przecież w samej Warszawie jest parę razy po 90 tysięcy ludzi którzy PiSu nie znoszą. I co? Zostali w domu lub pojechali na weekend. To oznacza, że uznali iż wasze hasła są puste. Powtarzam więc, wasze wysiłki skończyły się KLAPĄ.

I dobrze!

PS. Obserwując zasięg tej akcji przygotowawczej i nakłady na plakaty, bilbordy, reklamy, spoty, przewidywałem obecność ok 150 tys uczestników marszu wg. szacunków POLICJI (a nie POwskiego magistratu). Policja mówi o 12 tys na początku. Później trochę przybyło. To klęska, panowie, KLĘSka!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1539219

Nie da ci ojciec, nie da ci matka to co może ci dać €wariatka...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1539223

To tam na tym spędzie PO, POrno i duszno było i to nawet nie POmogło by zachęcić ludzi.

Zapewne jakby Ewka na metr kopana POkazała swoje wdzięki wraz z kaszalotem od bredzisława i Henia co wajchę zmienia. To 100 tysięcy bite by było jak nic, a może więcej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1539227

Grzesiu dałeś dupy. Miałeś pokazać, że jesteś silny. Pokazałeś jak jesteś słaby. Nawet nie osiągnąłeś 50 tys.

 

Tak mi przykro :-))))

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1539224

Elyta III RP rozumie "wolność" jako prawo do robienia wszystkiego wbrew prawu, korumpowania, okradania ludzi i niszczenia państwa...no i nietykalność dla siebie...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1539225

Tusk wjeżdżał do Warszawy w rocznicę wjazdu Lenina, teraz marsz w kolejną kacapską rocznicę i w obronie big cyca przygrywał BigCyc, a to tylko  wisienka z wierzchołka tortu i woda na młyn kpiarzy z wielkiej totalnej Platformy Obciachu. 

No, ale nie dziwota- przy takich tytanach intelektu jak Neumann, Kierwiński, Tomczyk, Grabiec no i oczywiście  charyzmatyczny Grześ to musi  się sypać gdy wszystkie siły walczą na froncie antyPiSowskiego hejtu zamiast skultywować własny ugór.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1539235

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1539241

Joanna Mucha, była minister w rządzie Donalda Tuska, przedstawiła dziś swoją definicję bolszewizmu. Według niej, bolszewizmem jest rządzenie i przegłosowywanie ustaw przez większość. Lenin i Dzierżyński chyba by się zdziwili, bo bolszewizm w ich wydaniu polegał na likwidacji przeciwników politycznych przy pomocy nagana. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1539247

To jest po prostu okropne. Jak to możliwe, że tak głupie osoby jak Mucha, były ministrami. Są posłami. Ona jest wizytówką intelektualnych możliwości PO. Ale jeśli tak, to jest to po prostu straszne. Potwierdza się w ten sposób przepowiednia Lenina, że państwem, w komuniźmie, bedzie mogła rządzić sprzątaczka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1539252