Jak Bronek PO, tak PO Bronkowi...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Komorowski przegrał wybory. PO, już następnego dnia, na posiedzeniu swojego zarządu wyparła się przegranego prezydenta. Partyjni bossowie, bojąc się zapewne, że ich głowy mogą polecieć, stwierdzili: "To nie PO przegrała wybory, tylko Bronisław Komorowski."

Wyjątkowa lojalność i koleżeństwo... To wiele mówi o tych ludziach. Na jesień poślijmy ich śladami człowieka, którego się wyparli.

Za Niezalezna.pl

A przy okazji, Schetyna dość ciekawie wypowiedział się o liczeniu głosów i szansach na "odwrócenie" się w nocy ról kandydatów:

Za Niezalezna.pl

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:8)

Komentarze

Po-szuści juz dawno pokazali jakie w tej mafii panuja zwyczaje...choćby po smoleńsku gdy jak obctych potraktowali swoich poległych partyjnych kolegów. to ludzie bez zasad, sumień, przyzwoitości...nie można wymagać od nich ludzkich odruchów...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1481122

Okazało się że Bronisław Maria Komorowski wydał na swoją kampanie 2 razy tyle pieniędzy ile na nią miał!

"Miało być łatwe zwycięstwo i kolejna kadencja, a jest wielka klapa i początek długich rozliczeń. Rozliczani będą politycy odpowiedzialni za kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. Według nieoficjalnych informacji „Newsweeka” na pierwszy ogień poszły wydatki. Okazuje się, że kampania Bronisława Komorowskiego, która w założeniu miała nie przekroczyć 10 mln zł, kosztowała prawie dwa razy więcej! Według tygodnika Platforma przeznaczyła na Komorowskiego część pieniędzy zaplanowanych już na wybory parlamentarne."

http://www.fakt.pl/polityka/ile-kosztowala-kampania-komorowskiego,artykuly,547730.html

Ja wiem że "Fakt" to niemiecka gazeta i tzw. tabloid - ale to jeszcze dodaje smaczku

Tego nie wyłożył kandydat - to nasza forsa

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1481178

dołożyła Brunkowi do kampanii z kwoty przeznaczonej na wybory jesienne - to mam nadzieję, że zabraknie im tych pieniędzy podczas kampanii parlamentarnej!

Co daj Panie Boże! Amen!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1481189