Polacy, nic się nie stało?!

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

20.06.2018

   Na mundialu polska reprezentacja przegrała 1-2 z Senegalem...Na mistrzostwa świata  nie przyjeżdżają słabe,  chcące przegrywać, drużyny. W takiej sytuacji dwa gole - prezenty muszą  prowadzić do porażki.

   Gra obronna naszej drużyny szwankuje od lat  i dywagacje na temat Glika tego nie zmienią. Swoją drogą:  jak  gra Cionek to cała defensywa spisuje się jeszcze gorzej.

   Bronię Lewandowskiego: jeśli nie otrzymuje podań to nie może być goli. Miał dwie zaledwie przeciętne sytuacje a strzał z wolnego był przedniej marki.

   W  pierwszej  połowie meczu naszym po prostu grać się nie chciało...

   Medialne wypowiedzi niektórych tzw. ekspertów są po prostu żenujące: próbują robić kibica w głupa. Wiele wskazuje na to, że istnieje specjalna kasta międzypokoleniowa tworzona przez część piłkarzy byłych i obecnych oraz niektórych dziennikarzy opowiadających głupoty niezgodne z realiami.

   O torsje przyprawia medialne pompowanie balonika, który po prostu flaczeje.Tego nie chcą rozumieć decydenci środków masowego przekazu....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1566375

Tak...Kolejne krótkie słowa prawdy wielkiego Herberta. Pasują i do Lenina, i do Stalina i dzisiejszego lewackiego pokłosia. Przypominają także Gierkowskie zadęcie o  przynależności PRL--u do pierwszej dziesiątki gospodarczych potęg świata by w krótkim czasie oglądać pustki w sklepach. Polski futbolu! Nie idź tą drogą!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1566421

(...) " mniej żelu na głowie. Tu jest cały festiwal fryzur. Ja bym to wszystko potargała za te loki i na boisko. (...) Za dużo dbania o fryzurę! (...)" słusznie prawi  pani Krysia Pawłowicz!

PS

Mój wnuczek Misiek mówi: wygolony piorun zobowiązuje!!! Co innego jak by sobie wygolił żółwia?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1566507

Sarkastycznie... pewnie jest w tym część prawdy, chociaż żele i tatuaże innym nie przeszkadzają w futbolowych sukcesach...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1566985