Kompendium wiedzy niezbędnej

Obrazek użytkownika Leopold
Blog

Wywiady z brytyjskim sowietologiem Christopherem Story - doradcą M. Tchatcher.
Większość zachodnich sowietologów "naukowo" komentowała wiadomości podrzucane im przez KGB, stając się de facto przedłużeniem sowieckiej machiny propagandowej. Ich ostatecznę kompromitacją był fakt, że nie przewidzieli oni zespołu zjawisk potocznie zwanych upadkiem komunizmu".

C. Story był wyjątkiem.
W wywiadach omawia się książkę płk Anatolija Golicyna (płk KGB), który ujawnił plany KGB „wielkich przemian”jakie miały nastąpić po 1989 r.
Współczynnik trafności prognoz Golicyna to 94% !!
Golicyn nie jest jasnowidzem – to znajomość sowieckich planów i scenariuszy umożliwia mu precyzyjnie przewidywanie rozwoju wydarzeń. Sowietolog wspomina też o „człowieku, który obalił komunę” – „Bolku” Wałęsie mówiąc, że „nie mógł on umyć zębów bez pozwolenia lokalnego KGB”. Christopher Story zginął w niejasnych okolicznościach w lipcu 2010r. Świadczy to, że mówił prawdę i miał rację.
Szokujące wywiady Story’ego burzą potoczne postrzeganie świata, zawierają ogromnie dużo informacji (które nigdy nie pojawią się w rządowych mediach) i pomagają zrozumieć wydarzenia dzisiejsze.
Kilka głównych wątków materiału:
- O kapitalizmie po rosyjsku (menadżerowie w garniturach, „rady nadzorcze”, „akcjonariusze” – wszystko pod kontrolą KGB).
- O „demokratyźmie” czyli ustroju udającego demokrację, który sowieci starają się wprowadzić w kontrolowanych przez nich krajach. (obojętnie jaka partia wygrywa „wybory” – wszyscy przywódcy są nominatami KGB),
- „Oszustwo pierestrojki” – największy przekręt w historii ludzkości, pucz Janajewa zainscenizowany jako pretekst do „likwidacji komunizmu” (by Zachód wierzył, że nie ma politycznej kontynuacji ZSRR).
- Rozszerzenie UE i NATO na wschód ułatwieniem dla rosyjskiej strategii opanowania całej Europy. Destrukcja systemu władzy na Zachodzie przez infiltracje rządów i mediów. Bezsilność Zachodu wobec takiej formy agresji – brak prawnych i politycznych instrumentów obronnych.
- Rosyjska mafia – sektor KGB zajmujący się eksportem przestepczości zorganizowanej na cały świat i gromadzeniem funduszy na dalszą działalność.
- Stworzenie terroryzmu światowego przez utworzenie ośrodków treningowych na Kubie w latach 60-tych.
- Oficerowie KGB na listach płac rządu amerykańskiego jako eksperci do „zwalczania terroryzmu”, który uprzednio wytworzyli (gen Primakow – były mąż T.Anodiny)

Jak Moskwa wygenerowała terroryzm” ]]>www.youtube.com/watch?v=7BKByG7bF2I]]>
Dezinformacja – narzędzie Moskwy”]]>www.youtube.com/watch?v=CKg8PpJuehw&nohtml5=False]]>
“Wielkie oszustwo – upadek komuny” cz.1 ]]>www.youtube.com/watch?v=bQx6ORhJjoA&nohtml5=False]]>
“Wielkie oszustwo – upadek komuny” cz.2]]>www.youtube.com/watch?v=9u8SzoS6PTA&nohtml5=False]]>

Bez znajomości tych faktów trudno jest wyjść z matrixu.

 
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)