To my sami wywindowaliśmy to bydło na piedestał

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Ciekawy jestem czy Drodzy Czytelnicy orientują się ilu polskich repatriantów w ciągu minionego ćwierćwiecza sprowadziła do Polski III RP? Ilu potomków setek tysięcy naszych rodaków wywiezionych w głąb Związku Sowieckiego przez Stalina doczekało się powrotu do Polski? Jak Polska wywiązała się z tego dziejowego i historycznego obowiązku, który dla każdej czującej więź z narodem władzy powinien być obowiązkiem i punktem honoru?

 

Już informuję. Przez cały ten okres do Polski sprowadzono 7000, słownie - siedem tysięcy rodaków. Co nam mówi ta liczba? Otóż jest to dokładnie tyle, na ile rząd Kopaczowej zgodził się w Brukseli, jeżeli chodzi o tak zwane kwoty islamskich emigrantów zwanych uchodźcami. Zadeklarowana wcześniej gotowość przyjęcia 2 tys. plus przydział 5 tysięcy, jaki nakazał Berlin to dokładnie tyle na ile przez cały czas trwania III RP stać było tę okrągłostołową klikę, jeżeli chodzi o naszych rodaków z Syberii i Kazachstanu. Wielu z nich czeka na powrót już od kilkunastu lat.

 

Warto też wiedzieć, że te 7000 muzułmanów, których Polska przyjmie tylko w przyszłym roku to dopiero pierwsza część z kontyngentu, jaki trafi nad Wisłę. Brukselscy biurokraci, aby nie wywoływać paniki rozdzielili na razie między państwa członkowskie tylko 66 tysięcy imigrantów. Jednym słowem wszystko jeszcze przed nami. Teraz przypomnę o 120 naszych rodakach błagających o sprowadzenie ich do Polski z ogarniętego konfliktem ukrainsko-rosyjskim, Mariupola. Na ich błagania Kopaczowa wydaje się być głucha i nieczuła.

A teraz kolejny skandal. Rządząca Polską Platforma Obywatelska postanowiła właśnie, że z rezerwy celowej budżetu przeznaczonej dla polskich repatriantów kwotę 1 mln 266 tys. złotych przekaże na islamskich uchodźców. Po wywołanym tą decyzja skandalu rządzący szybko rakiem się z niej wycofali.

 

O czym świadczą te zaprezentowane fakty? Nikt nie powinien mieć już żadnych wątpliwości, że naszym krajem rządzi od lat jedna wielka antypolska sitwa, której celem oraz powierzonym przez lewacka międzynarodówkę geszefciarzy zadaniem jest zwijanie polskiego państwa i w efekcie jego likwidacja. Na własne życzenie i za własne pieniądze utrzymujemy u władzy współczesnych Targowiczan i zdrajców wysługujących się obcym w zamian za judaszowe srebrniki.

 

Niestety nie będzie na koniec znieczulenia, usprawiedliwiania i mówienia, jacy to jesteśmy biedni, pokrzywdzeni i zewsząd osaczeni przez wrogów i zdrajców. Stańmy przed lustrem i przyjrzyjmy się samym sobie. To my wszyscy jesteśmy temu winni. To my w imię pamięci i szacunku dla naszych dzielnych przodków oraz przeszło tysiącletniej historii państwa polskiego już dawno tę hołotę powinniśmy zmieść z powierzchni uciekając się nawet do przemocy. Są takie momenty w historii, kiedy także przemoc jest uzasadniona i przez potomnych w pełni usprawiedliwiona.

To do nas współczesnych zdaje się dzisiaj mówić Żorż Ponimirski w końcowym fragmencie „Kariery Nikodema Dyzmy”: To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!...

 

Tekst ukazał się w tygodniku Polska Niepodległa

Nowy numer Warszawskiej Gazety już w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

http://poloniatube.ca/2015/05/kanadyjska-fundacja-wspiera-niezwykla-szkole-w-polsce/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Poloniatube

#1494852

PO co sprowadzać rdzennych Polaków za wschodniej granicy, i mieć jeszcze więcej przeciwników politycznych.

WSIowe rządowe mają wycinać korzenie Polskości, a nie je sprowadzać i sadzić, wygaszać Polskę to jest cel tego żydo ubeckiego zdradliwego rządu.

Towarzysz Donek, a teraz towarzyszka kopara kłamczucha Ewa, dalej wygasza Polskę, i spełnia rozkazy grubej Berty z Berlina.

Polska jako twór Wersalski nie POwinien istnieć, raczyć mówią Niemcy i Rosja, a teraz i żydostwo tą wersje POpiera.

To zdrajcy mówiący PO POlsku, ale już niemyślący po Polsku, głosowali na te żydo ubeckie ścierwa z PO-PSL.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1494853

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1494856

Muszę wyznać, nie wiem dlaczego, czy była to intuicja, czy ręka boska, przecie nie rozum, NSZZ nie przekonał mnie, po latach było wiadomo, słusznie

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

Ale "To my sami wywindowaliśmy to bydło na piedestał"

- http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hos.html

"Nikt nie powinien mieć już żadnych wątpliwości, że naszym krajem rządzi od lat jedna wielka antypolska sitwa, której celem oraz powierzonym przez lewacka międzynarodówkę geszefciarzy zadaniem jest zwijanie polskiego państwa i w efekcie jego likwidacja." przy okazji narodu polskiego.

Dobre idee, jeśli nawet zostaną zarzucone, mogą czekać spokojnie na ich realizację.

1. Naziści zaplanowali dla Polaków rolę niewolników, polityka okupanta zmierzała konsekwentnie do osłabienia biologicznego i kulturalnego (likwidacja szkolnictwa i elity umysłowej) narodu polskiego. Polacy mieli zostać niewolnymi parobkami. Są.

2. Plan Morgenthau przewidywał dla Trizony deindustrializację,

- https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Morgenthaua

w Polsce w trakcie realizacji.

Spod znaku 12 plemion Izraela (12 gwiazd UE) przyszła do nas UE, której idea jest stara

- http://balder.org/coudenpo

ale zawiera też nowsze elementy.

- http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Serpel

#1494877

Pomijając to, że swego czasu głosowałam na Lecha Wałęsę (i chyba nie byłam w tym odosobniona), nie wiedząc jeszcze że jest/był Bolkiem, w pozostałych przypadkach raczej dobrze wybierałam. Nie wynosiłam "tego bydła" na piedestał. I nigdy nie pochwalałam (delikatnie mówiąc) takich wyborów w swoim środowisku, na blogach, forach itp.

Nie identyfikuję się z lewakami, którzy mają mózgi sprasowane propagandą. Oni zrobili Polsce - czyli NAM - wielką krzywdę. Nie MY - właśnie ONI.

Uczciwie stwierdzam, że mogę popatrzeć w lustro bez zażenowania. Nie wybierałam bydła, nie poczuwam się do winy. I zrobiłam WSZYSTKO co w mojej mocy, żeby bydło nie rządziło.

Proszę się nie bić w moje piersi.

To co chcę powiedzieć, adekwatnie ilustrują słowa piosenki "Dwie Polski":

Dwie Polski jak dwie matryce na pół rozłupany kraj

Oni to Targowica, oni to Targowica a my Trzeci Maj

http://www.bliskopolski.pl/muzyka/pawel-piekarczyk/drugi-obieg-w-kondominium-teksty/6-dwie-polski/

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#1494952