Sierakowski i s-ka, WON z mediów publicznych

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Naiwnie sądziłem, że co jak co, ale ustawa dotycząca zmian w mediach publicznych leży gotowa w pisowskiej szufladzie na samym wierzchu. Niestety, muszę uzbroić się w cierpliwość i jeszcze trochę poczekać. Odpowiedzialny za tę reformę, sekretarz stanu w gabinecie Beaty Szydło, Krzysztof Czabański twierdził, że ustawa będzie gotowa za parę tygodni, a minister kultury, Piotr Gliński mówił początkowo o kilku miesiącach, jednak po skandalu z przesłuchującą go na antenie TVP Info, Julią Brystygierową polskiego dziennikarstwa, Karoliną Lewicką zapowiedział, że najpóźniej po świętach gotowy projekt trafi do parlamentu. Chwała Bogu, bo naprawdę ciężko normalnemu i przyzwoitemu człowiekowi patrzeć na to, co się w mediach publicznych dzieje. I nie chodzi mi tylko o tych wszystkich funkcjonariuszy propagandy typu Lewicka, Tadla, Wielowieyska, Kraśko, Lis, Kulczycki czy Ordyński. O wiele bardziej wkurzają mnie zapraszani tam goście. Jakim kluczem kierują się te nazywane dziennikarzami marionetki systemu zapraszając ludzi, których poglądy nie tyle stanowią mniejszość w polskim społeczeństwie, ile są kompletnym marginesem i lewackim półświatkiem? Czemu służy ta nadreprezentacja lewackiej hołoty?

 

Oto Polacy w ostatnich wyborach pogonili z sejmu „stara lewicę”, czyli postkomuchów, a „nowej lewicy”, czyli lewaków spod znaku „Krytyki Politycznej” i „Razem” w ogóle tam nie wpuścili. Tymczasem jesteśmy zmuszany nieraz kilka razy dziennie oglądać na ekranie telewizora facjatę neomarksisty Sierakowskiego – lidera Krytyki Politycznej. Środowisko, które reprezentuje Sierakowski to garstka lewackich cwaniaczków, którzy już dawno zniknęliby nam z oczu gdyby nie stałe dokarmianie ich budżetowymi pieniędzmi wyciągniętymi z naszych portfeli i pompowanie medialnym kompresorem. Tylko chore i wrogie narodowi państwo może wspierać finansowo ludzi publikujących „dzieła” klasyków komunizmu i śpiewających w Święto Niepodległości pieśń, „Dymać Orła Białego”. Dla Sierakowskiego i spółki nie ma miejsca nie tylko w telewizji publicznej, ale także wśród ludzi przyzwoitych czujących więź z narodem. To w siedzibie „Krytyki Politycznej” policja 11 listopada 2011 znalazła pałki, kastety i gaz łzawiący, którego użyli sprowadzeni do Polski niemieccy bojówkarze z „Antify”. To tam schronili się oni przed polską policją. Warto przypomnieć, co mówił 19 stycznia 2012 r. w Frankfurter Allgemeine Zeitung o niemieckich bandytach atakujących Polaków i członków historycznych grup rekonstrukcyjnych związany z „Krytyka Polityczną”, Artur Żmijewski ( nie mylić z „ojcem Mateuszem”): „Stwierdzam, że to dobrze, że ci berlińscy wojownicy pomogli nam w Warszawie przeciwko faszystom”.

Tak komentował niemiecki napad na Polaków sekretarz „Krytyki Politycznej, Michał Sutowski: „[…] dzielni i zdeterminowani chłopcy (a i dziewczyny się pojawiły) w chustach na twarzach byli gotowi pokazać czynem to, do czego Seweryn Blumsztajn, „Gazeta Wyborcza” i całe Porozumienie 11 Listopada, łącznie z „Krytyką Polityczną”, nawoływali słowem”.

Tym ludziom zamiast zaproszenia do studia TVP należałoby raczej splunąć wprost w ich bezczelne lewackie gęby. Ani jednej państwowej złotówki dla odgrywającego dziewicę Sierakowskiego i spółki. Ani jednego publicznego grosza dla miłośników marksizmu-leninizmu. PASZOŁ WON gnoje z utrzymywanych przez Polaków mediów publicznych.             

 

Artykuł opublikowano w Polsce Niepodległej

Nowy numer Warszawskiej Gazety już jutro w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)

Komentarze

wespół z gnojami zza miedzy będą ujadać nadal...

W Niemczech tworzy się redakcja Michnika "na uchodźstwie". W "Die Zeit" powstała platforma dla redaktorów z Czerskiej "do informowania o autorytaryzmie w Polsce"

http://wpolityce.pl/media/274615-w-niemczech-tworzy-sie-redakcja-michnika-na-uchodzstwie-w-die-zeit-powstala-platforma-dla-redaktorow-z-czerskiej-do-informowania-o-zmianach-polsce

Mam nadzieję, że z braku atrakcyjności finansowej współpraca gnojów zakończy się bardzo szybko.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1501429

w całości popieram wypowiedź; co więcej - uważam że należy wciąż przypominać wydarzenia hańbiące tych gnojów raz na zawsze - w tym rozróby w Swięto Niepodległości, 11 listopada 2011, a w przypadku niejakiego Artura Żmijewskiego - co najmniej rok wcześniej. Niech nie liczą że zapomnimy. Myślę że większość z nas pamięta "blokady" i zapraszanie do nich ludzi z małymi dziećmi? Pisałem o tym. Ze swojej strony postawiłbym tezę że najwyraźniej "ktoś" nimi sterował, co winy nie umniejsza. "Ktoś inny" wykorzystał wydarzenia do piętnowania nas - "faszystów". Z satysfakcją zauważam że nie udało im się. Niech zamilkną na wieki, wszak w tym kraju można zająć się uczciwą pracą i utrzymywać się z niej, jeśli nawet nie umie się być uczciwym obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej?

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1501434

"Naiwnie sądziłem, że co jak co, ale ustawa dotycząca zmian w mediach publicznych leży gotowa w pisowskiej szufladzie na samym wierzchu."

Faktycznie , wyglada na to , ze ktoś tą sprawę trochę ( mam nadzieje , ze tylko trochę) zlekceważył. A przecież wiadomo było od 20005r ,ze będą ataki medialne na PIS  i bez dobrej i natychmiast po wyborach uruchomionej komunikacji z Narodem , z takim trudem osiagnięte zwyciestwo pójdzie na marne.

Ale Naród jest już madrzejszy i nie daje się już tak łatwo otumanić , tak że damy rade :-).

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1501449

blumsztajn, Michnik, Gross, Lityński, to pokolenie uczniów Baumana i brusa, lewaków, którzy swój jad sączą nastepnemu pokoleniu. Sierakowski to larwa nastepnego pokolenia lewaków, bez publicznych pieniędzy zdechnie szybko...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1501457

Słuchałam dzisiaj w TVP europosłanki "uroczej" Julci Pitera. Ta wrzaskliwa, durna baba przeszła dzisiaj w napadzie na Wojsko Polskie w Rocznicę Katynia 2010 wszelkie granice. Wrzeszczala donośniej niż kopaczka.

                                                                 Pozdrawiam autora

Polecam

http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/krete-drogi-julii-pitery/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

lwowianka

#1501469

Jeszcze trochę powrzeszczą, jescze krzywonoska oszustka, jeszcze oszust tow.petrusewicz, może kopaczka bis, a na zakończenie zostanie im wszystkim stojący gumowy  penis z świńskim ryjem w TVN.

                                                                      Pozdrowienia dla Autora z "Warszawskiej Gazety"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1501476