Rozdeptać czerwono-różową szarańczę

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

W chwili, kiedy ten numer „Warszawskiej Gazety” trafia do rąk Czytelników do wyborów pozostają nam już tylko trzy tygodnie. Chyba jeszcze nigdy w dziejach III RP zagrożenia, jakie stoją przed Polską nie były tak oczywiste wyraziste i namacalne. Tym razem nie chodzi już tylko o niebezpieczeństwa i zagrożenia wewnętrzne wynikające z panoszenia się w III RP przez całe ćwierćwiecze tej magdalenkowej sitwy dobranej przez Jaruzelskiego i Kiszczaka. Dzisiaj widzimy jak na dłoni, do czego doprowadził nas ten długi marsz rozpoczęty z lewej nogi przez komunistycznych zbrodniarzy i zdrajców, którzy paradowali w jednym szeregu z ludźmi Geremka, Kuronia i Michnika ucharakteryzowanymi na „konstruktywnych opozycjonistów”. 25 października przed Polakami wielki egzamin dojrzałości, który musi nam nareszcie odpowiedzieć na pytanie czy dorośliśmy już do tego by w końcu zatrzymać przemarsz przez Polskę tej czerwono-różowej szarańczy, złożonej z historycznego i trzeszczącego juz w szwach antypolskiego sojuszu „Chamów” z „Żydami”?

 

Oczywiście wszystko na to wskazuje, że październikowe wybory wygra PiS ze Zjednoczoną Prawicą, ale już mało kto bierze pod uwagę, że może to być pyrrusowe zwycięstwo, które wygranym nie zagwarantuje władzy. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że prawdopodobny wydaje się być i taki czarny scenariusz, według którego koalicja strachu, czyli przegranych osiągnie wynik, który da im większość pozwalającą na stworzenie rządu i podtrzymywanie przy życiu przez kolejne lata tworu o nazwie III RP będącego tak naprawdę PRL-em po nieudanym optycznym tuningu. Trudno mi sobie nawet wyobrazić apatię i zniechęcenie, jakie zapanowałoby po prawej stronie sceny politycznej. Nie ma, bowiem nic gorszego niż wygrać wybory, a mimo to nie przejąć władzy i być zmuszonym oddać ją w łapy sojuszu zawiązanego przez pokonanych piewców i beneficjentów III RP.

 

Teraz trzeba poważnie zastanowić się nad tym, co każdy z nas może zrobić na trzy tygodnie przed wyborami, aby przybliżyć zwycięstwo wyborcze opcji prawicowo-patriotycznej. Jest już za późno na formułowanie kolejnych postulatów i dawanie mądrych rad politykom. Nadszedł czas na patriotyczną wielką improwizację, do czego Polacy wydaja się być wyjątkowo mentalnie i historycznie predysponowani. My musimy dzisiaj skoncentrować się nie tylko na przekonywaniu tych jeszcze niezdecydowanych, na kogo zagłosują, ale pójść jeszcze dalej. Każdy z nas mówiąc kolokwialnie powinien zaciągnąć za uszy do lokalu wyborczego, choć jedną osobę z tej grupy ludzi, którzy na wybory nigdy nie chodzą. Nie wiem, jakimi argumentami trzeba się posłużyć, bo zapewne każdy taki przypadek będzie inny. Najważniejsze jednak jest to, aby zwiększyć znacznie pulę oddanych głosów i to tak, aby ten wzrost zadziałał na naszą korzyść. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że PiS w 2005 roku wygrał wybory parlamentarne przy wyjątkowo niskiej frekwencji wynoszącej zaledwie 40,57% . Pamiętajmy jednak, że wtedy spora część wyborców pozostała w domach sądząc, że nie ma znaczenia, kto wygra, bo po wyborach i tak będzie rządził zapowiadany szumnie PO-PiS. Pamiętajmy jak to wszystko się skończyło przetrwawszy zaledwie połowę kadencji.  

 

Twórcy i beneficjenci III RP doskonale wiedzą, że PO tych wyborów nie wygra. Wiedzą jednak także, że istnieje spora szansa, iż w koalicji z mniejszymi ugrupowaniami będą w stanie utrzymać władzę. To stąd takie inicjatywy jak uaktywnienie przydupasa Balcerowicza, Ryszard Petru, mające na celu zagospodarowanie rozczarowanych skręcającą w lewo Platformą ze świeżym nabytkiem Napieralskim na pokładzie. To, dlatego pod platformerską kroplówkę podpina się dawny trzeci bliźniak, Ludwik Dorn przewidując sprytnie, że uda mu się znaleźć w układzie, który co prawda wybory przegra, ale w szerokiej koalicji strachu będzie nadal rządził. A to, że się wyjątkowo ześwinił nie ma większego znaczenia. Nie on pierwszy i nie ostatni w PiS-ie czy mówiąc ogólniej – w polskiej polityce. Sądziłem i nadal sądzę, że partyjne media wspierające PiS, które przyłączyły się do frontu zaciekle zwalczającego Pawła Kukiza popełniły wielki i strategiczny błąd. Oby 25 października nie okazało się, że PiS owszem wybory wygra, ale nie uda mu się stworzyć rządu, który będzie dysponował większością parlamentarną.

 

Pamiętajmy, że to tylko od nas zależy jak Polska będzie wyglądała po 25 października 2015 roku. To od nas zależy, z jakimi nadziejami wkroczymy w 2016 rok, w którym przypada 1050 rocznica Chrztu Polski. Przy naszej wielkiej determinacji i wyjątkowej mobilizacji rządzący Polską zdrajcy nie będą nawet w stanie dokonać „cudu przy urnie”. Czas przestać oglądać się na polityków. Ostatni miesiąc musi być czymś w rodzaju polskiego patriotycznego pospolitego ruszenia. Niech każdy z nas usiłuje zdobyć dla Polski choćby tylko jeden dodatkowy głos. Musimy rozdeptać tę czerwono-różowa szarańczę maszerując masowo i zdyscyplinowanie do lokalów wyborczych. Bój nie toczy się tylko o to, kto będzie rządził przez kolejne cztery lata. To jest przede wszystkim jedna z najważniejszych bitew rozstrzygających o być albo nie być dla Polski. Pamiętajmy - to jest także bój o przetrwanie naszej chrześcijańskiej cywilizacji, z czego chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę. Ta walka z naszą wiarą to nie jest wymysł dzisiejszych lewaków – ona ciągle udoskonalana trwa już od lat. Oto, co pisał w 1848 roku zrzucany przez dzisiejszych krytyków literatury z piedestału nasz trzeci wielki narodowy wieszcz, Zygmunt Krasiński w eseju „Polska wobec burzy”: Na ustach wielu słowo 'postęp', ale w tejże samej chwili na dnie ich serc pomimo ich wiedzy, lecz nie woli, chuć zawistna wszelkiemu światłu, wszelkiej powadze, wszelkiej miłości, zatem chęć poniżenia tego, co wyższe, a nie podwyższenia tego co niższe, zatem chęć zwrotu. Stąd w republikanach czerwonych zamiary, godzące na wszelki ład i strój, wściekłe podrywy przeciwko rodzinie i własności, pogarda wszelkich religijnych podań rodu ludzkiego, natomiast niesłychane nabożeństwo do wszelkiego gwałtu, wreszcie dziecinna, dzika, namiętna żądza zupełnego zerwania z przeszłością

 

Nie wszyscy zdają sobie również sprawę z tego, że ci, których chcemy pozbawić władzy są tylko zwykłymi narzędziami i wykonawcami rozkazów, które nie wychodzą i nigdy nie wychodziły z Warszawy.   

 

O! Panie, Panie! Ze zgrozą świata

Okropne dzieje przyniósł nam czas,

Syn zabił matkę, brat zabił brata,

Mnóstwo Kainów jest pośród nas.

Ależ, o Panie! Oni niewinni,

Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,

Inni szatani byli tam czynni;

O! rękę karaj, nie ślepy miecz!

 

I z archaniołem Twoim na czele

Pójdziemy potem na wielki bój,

I na drgającym szatana ciele

Zatkniemy sztandar zwycięski Twój!

Dla błędnych braci otworzym serca,

Winę ich zmyje wolności chrzest;

Wtenczas usłyszy podły bluźnierca

Naszą odpowiedź:

„BÓG BYŁ I JEST!”


 

Kornel Ujejski, „Z dymem pożarów”

 

Tekst opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Nie będzie nam Niemiecka Zjednoczona Partia Obywatelska pluła w twarz, i dzieci nam od Boga odciągać, wprowadzając genderowskie multikulti.

25 pażdziernika gdy oddasz głos na PIS, nie będzie sprowadzania tabunów kozojebów islamskich, jakich chcą sprowadzić nierząd towarzyszki kopary wraz z PO-PSL.

To jest ostatnia szansa by uratować Polskę, wybór należy do ciebie.

Ja głosuje na PIS, a więc wybieram wolność i niepodległość dla Polski.

Bóg Honor Ojczyzna

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1495637

Też będę głosował na PIS,ale mówię bez ogródek że jestem dużo bardziej radykalny niż PIS.To co ja bym zrobił z ta czerwono-różową zarazą zatrzymam dla siebie,ale kto ma wyobraznie to się domysla.KL to nie był głupi wynalazek,potrzebna jest pilna reaktywacja,albowiem jak pisze pewien publicysta są one tylko chwilowo nieczynne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Mirek300

#1495742

Głęboko zgody jestem z autorem , co do mobilizacji wszystkich , którym los Polski na sercu leży

. tym bardziej ,ze REŻIMOWE MEDIA...przekonują rodaków -co do zwycięstwa PiS-u..

Chcą uśpić naród..chcą doprowadzić do rozprężenia do demobilizacji społeczeństwa..

'skoro PiS wygra..to ja nie muszę głosować, bo i tak wygra" może pomyśleć ktoś.

Nic bardziej mylnego!

Te wybory MUSIMY przypilnować , te wybory powinniśmy wygrać zdecydowanie!!!

Zatem nie dajmy się upupić czytaj ;- uśpić!!! PiS jeszcze nie wygrał!!!!!

To tyczy -też- narracji, z samego PiS-u pochodzącej!!!!

Nie dajcie się podpuszczać, drodzy PiS-owcy w mediach o wyborach nie decyduje zaklinanie tego czy innego redaktora, ale ilość oddanych głosów!!!!

Tak samo; sondaże, te przed wyborami.. będą sugerowały CUDA..!!!

Za dni parę najbardziej popularną partią będzie Petru ta "nowoczesna platforma".. itp..itd...

Co do sfer wyższych..

Obywatel Komorowski...

" nie powinno się pytać byłego prezydenta na temat kradzieży obrazów ( nie tylko) z pałacu , to próba hańbiąca" - koniec cytatu.. I dodaje;- "widzę skandal gdzie indziej -to próba przypisana byłemu prezydentowi kwestii ewentualnej kradzieży obrazów.."

Były prezydent RP..niejaki Komorowski wyprowadzając się zabrał z sobą ..to i owo.

Meble i inne choć prawo wyraźnie nakazuje , że BYŁEMU -może wypożyczyć , obecny prezydent..po dokonaniu szczegółowego spisu meble i inne sprzęty.

Komorowski wypożyczył wyposażenie -Komorowskiemu..a parę rzeczy zginęło..Przepadło...

Oto inny cytat z ust nijakiego Komorowskiego :- rozwiązanie WSI było największą hańba i przestępstwem"

Tymczasem...redakcja "wprost" przeprasza za zamieszanie senatora Biereckiego.. w tle SKOK - Wołomin..

.Ten powiązany z Komorowskim z WSI..

A tu jeszcze proces z red Sumlińskim..

Trochę tego sporo...jak na zwykłego hrabiego ..skoczka fotelowego ..co to w Belinie ,Armię Krajową przyrównywał do zamachowca na Hitlera...

Bronek - szczery i oddany patriota z MOŻŁEM w tle..

Tam gdzie ten człowiek się pojawi..SMRÓD ZAPEWNIONY..!!!!

Inny w randze v-ce premiera- Piechociński , nazwany przez koleżankę z rządu - Bieńkowską "głupim i debilem" chce pouczać J Kaczyńskiego w zasadach ekonomi .

Panie Piechociński ...

skoro żeś pan MOŻEŁ w ekonomi to czemu na Śląsku tak kiepsko?

Skoro już przy Śląsku -węglu.. Wyście wczoraj wieczorem mecz oglądali..

a ja z racji obczyzny słuchałem debaty o węglu..i inny mecz sobie oglądałem.

. Była red Wielowieyska..

.która to nijak nie potrafiła zrozumieć ; po co wydobywać NASZ POLSKI, węgiel, skoro można -skolko ugodnio zagraniczny i tańszy.. Red Wielowieyska...ona nic nie kuma ..albo udaje.

Pani Wielowieyska... otóż:  UE od lat ..od LAT propaguje "pakiet klimatyczny" czytaj ZMOWĘ (!) Niemiec , Francji i Rosji...do uzależnienia energetycznego  Polski..bo - pakiet klimatyczny jest w POLSKĄ wymierzony!!!!!!

Jest takie pojęcie jak SUROWCE STRATEGICZNE..

.Nam chcą cenami zaniżonymi uczynić wydobycie naszego "czarnego złota" -nieopłacalnym ..a jak pozamykamy kopanie , to ich otwarcie jest PRAWIE niemożliwe..a ceny poszybują w górę.

.Rosja i inne będą miały MONOPOL na naszą energetykę.

Dowód;

- ekologiczne ..czyste i co tam jeszcze chcecie - WODY TERMALNE ,

na których Polska leży...są tematem ZAKAZANYM !!!!!!!!

UE nie chce słyszeć o tym źródle energii!!!!!

Dla Niemiec i Rosji, czytaj GAZRURY są one nieszczęściem!!!!

A czemu ..skoro są czystym źródłem energii Czemu UE ich nie wspiera?

Czemu NIE WOLNO o nich myśleć -Polakom a co dopiero pisać?

Bo ..wody termalne ...są POLSKIE ..bo one gwarantują NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNĄ - Polski..

Bo one są w poprzek idei gazrury..

Ale do wyższych sfer...

Ewa Kopacz otwiera GAZOPORT..bo to ładnie w TV wygląda

Ten nieukończony ..ten -ciągle w budowie.. nie bez racji jest klamra czasowa.. OD INWESTORA KATARSKIEGO...po GAZOPORT na gaz katarski.. ..

Z gazoportem będą nas czekały CUDA - jeszcze..bo- tak mi serce mówi była to budowa CELOWO SABOTOWANA..

Anna Applebaun , żona Sikorskiego..

nie powiadomiwszy prokuratury..weszła w komitywę i przekonanie z Lisem...o winie PiS-u przy podsłuchach..

Widać Radek..w roli Radka..to nie Radek w roli ministra..

Pani Anno -widziały gały co brały...

nasze wyższe sfery folgowały sobie gastronomicznie - też..i popuszczały sobie pasa...ujawniając iście opozycyjne poglądy.. " Polska istnieje tylko teoretycznie" i inne...tam -takie..

Generałowa Kiszczak' owa..

.uznała obecną chwilę; za istotną aby zapewnić społeczeństwo o podstawie patriotycznej męża..- generała - jeszcze..

Choć z zorganizowanej grupy przestępczej , wprowadzającej Stan wojenny - jak uznał sąd..

Takie to czasy...żony MUSZĄ zapewniać , ze generał był patriotą..bo to samo z siebie nie wynika..

Choć dziwnym jest GENERAŁ: - nie patriota.. generał WRÓG - narodowi ..generał ZDRAJCA.. psubrat, sprzedawczyk

A nawet MORDERCA..

Bowiem

w generały , jeśli już powinni chadzać ludzie zacni a nie byle jaka swołocz..

Takie to nasz -sfery wyższe...

Tymczasem na Ukrainie..

We Lwowie przed konsulatem było BUM..a wczoraj konsul z okolicy wjechał w ładę ze skutkiem śmiertelnym dla jej pasażerów. Czy to COŚ oznacza? Na wschodzie jet to wysoce prawdopodobne...

czytałem sobie pana Nisztora..tekst pt "próba zabójstwa w SKW" w niezależna .pl..

A tu ci nagle dowiaduję się , że Klenczon..ten od Czerwonych Gitar..i pan Andrzej Olechowski , ten z WSI - jego menadżer.. Że być może WSI w USA na wzór "akcji żelazo" pilotowało ( jako przyjaciele) lub zawodowo -impresario..itp..rodaków robiących za zwierzynę łowną..

Póki zapewniali dochód to żyli.. I tak nasz piłkarz Kazimierz Deyna byłpod "opieką" Tadeusza (Ted) Miodońskiego pseudonim ARIS..człowieka mogącego mieć udział w zamachu na Sikorskiego w 1943 roku

wchodził , przed kraksą na lotnisko w obecności Gralewskiego..

Sam Miodoński przebywał w niewoli u Sovieta do której się dostał w okolicach Kowal w 1939 roku. "Opiekun Deyny" okradł go szpetnie na 250 tys dolarów.

.a sam Deyna zginął w wypadku samochodowym, znaleziono przy nim 50 centów ,

Klenczon też ..w wypadku i to samochodowym..

A tu oficer z artyk .Nisztora ..jasno stwierdza :- jest substancja która powoduje utratę świadomości w czasie jazdy..

Ciekawe co robił Miodoński jak ginął Komeda.. i inni?

Może kiedyś..będziemy wiedzieli więcej na temat komando działającego w USA i nie tylko..

Pozdrawiam..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

poko

#1495647

Nie prawdą jest, że są jakiekolwiek różnice między PO a PISem. Każdy kto tak twierdzi jest bezczelny kłamcą, który oszukuje Polaków i usiłuje ich wprowadzić ich w jeżyny. Wiec piszę Panie kokos jest pan obrzydliwym kłamcą i anty polakiem. wrogiem wszystkiego co Polskie.

PiS jest to po stokroć gorsze od PO syjonistyczne ugrupowanie zdrady narodowej, wywodzący się z obozu okrągłostołwego. Kaczyńscy wyrządzili Polsce po tysiąckroć większe szkody niż PO. Podli i Sprzedajni otworzyli formalną drogę do likwidacji Polski. Lech Aleksander Kalkstein podpisał traktat lizboński, bez którego nie mogło by się wydarzyć wszystko to, co się stało za czasów rządów PO. Nie ma takiej podłości i takiej zdrady w której PIS nie brałby udziału.
Wszystkie antypolskie ustawy Podli i Sprzedajni głosowali tak samo jak PO.
Tekst Pana Kokos, jest obrazą wszystkich inteligentnych ludzi i obrazą przyzwoitości.
Proponuje bowiem na kłamstwie budować "przyszłość" Ojczyzny, proponuje dżumę leczyć czarną Ospą, proponuje jednych przestępców zastąpić innymi przestępcami.

Jedyne co może zrobić przyzwoity człowiek, prawdziwy patriota, to w dniu wyborów zamienić urnę na urynał.
Wszystkie wybory i referenda po 1944r. były sfałszowane i nie ma absolutnie znaczenia kto i jak będzie głosował. Wynik musi być po myśli tych, którzy organizują tę szopkę,a pozytywni idioci idący do urn są jedynie potrzebni aby legitymizować władzę przestępców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Tako rzecze cieśla górniczy.

#1495708