Celiński zanurzony w komunistycznym g....e

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Oprócz teczki osobowej i teczki pracy agenta „Bolka” najbardziej w tak zwany salon III RP uderzyły ujawnione wiernopoddańcze liściki pisane do zbrodniarza i zdrajcy, gen. Kiszczaka przez przedstawicieli dzisiejszej „elyty” i medialnych celebrytów. Wśród ich autorów znaleźli się cmokierzy władzy: Beata Tyszkiewicz (kontakt poufny SB, ps „Ewa”), Agnieszka Osiecka, Daniel Passent (TW „John”), Andrzej Seweryn, no i najbardziej oburzony ujawnieniem jego korespondencji z komunistycznym bandytą, Andrzej Celiński.
 
Będąc gościem stacji TVN24 Celiński oskarżał jak zwykle PiS o wprowadzanie dyktatury, a jako jedno z jej narzędzi wymienił IPN. Jednak najbardziej ciekawa była ta wypowiedź: „Jestem obiektem nieprawdopodobnego hejtu. To się stało 24 lutego tego roku. 25 lutego z samego rana po telefonach nieodebranych od mojej 97-letniej mamy, pojechałem do jej domu i znalazłem ją nieprzytomną w kuchni. Telewizor był włączony na Jedynce… Wieczorem w „Wiadomościach” szła wiadomość o tym, że ja mam lewe konszachty z gen. Kiszczakiem. Otóż dzisiaj matkę przywiozłem ze szpitala - już nie będzie normalnie funkcjonować. Wylew, udar mózgu zawsze może się w tym wieku zdarzyć, ale ja to IPN-owi będę pamiętał do końca życia! Dr Kamiński zanurzył mnie w komunistycznym g…nie!”
 
Do widza ma dotrzeć taki oto obraz. 97 letnia zajadła antykomunistka i jednocześnie mama Celińskiego ogląda 24 lutego wiadomości w TVP1 i kiedy dowiaduje się o tym, że jej synalek pisywał ugrzecznione liściki do generała-zbrodniarza - wstrząśnięta wybiega do kuchni gdzie traci przytomność i w takim stanie nazajutrz zastaje ją syn. Mamie pana Andrzeja Celińskiego, życzę zdrowia i jeszcze długich lat życia, ale szczerze mówiąc znając drogę politycznej kariery jej syna i impulsywne niezliczone głupie wypowiedzi z nieodłączną pianą na ustach - ja tej historyjki nie kupuję. Gdyby rzeczywiście pani Celińska kontakty jej syna z Kiszczakiem uważała za tak bardzo kompromitujące to Andrzejka wyklęłaby już w 1989 roku, kiedy z tym samym Kiszczakiem zasiadał do okrągłego stołu. W słuszności tej swojej decyzji utwierdziłaby się 10 lat później, kiedy jej syneczek przystąpił do postkomunistycznego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a przecież po raz pierwszy do sejmu trafił w charakterze opozycjonisty z list Komitetu Obywatelskiego fotografując się z „Bolkiem” Wałęsą.
 
Jednym słowem panie Celiński to nie szef IPN, dr Kamiński zanurzył pana w komunistycznym gównie, ale pan sam czyniłeś to z zapałem przez lata zaś ten sympatyczny liścik do Kiszczaka to tylko mały epizod w tym obwąchiwaniu i brataniu się z komuną. Nie sądzę, żeby pańska biedna chora mama poczuła się źle oglądając Jedynkę. Należałoby się raczej zastanowić, dlaczego jej telewizor nie był ustawiony na kanał TVN24 gdzie tak często produkuje się jej syneczek. Dlaczego wolała czerpać informacje z „pisowskich” Wiadomości w TVP1?   
 
Pamiętajmy, że to ludzie pokroju Celińskiego, Passenta, Seweryna i Tyszkiewicz mają czelność wybuczeć w Filharmonii Narodowej przedstawiciela legalnego polskiego rządu i owacyjnie oklaskami witać ambasadora Niemiec. To jest ten typ ludzi, którzy w poważnym państwie stanowiliby zupełny i obrzydliwy margines. To jest mierzwa o lokajskich duszach, która zawsze wypływa na powierzchnię w krajach okupowanych lub skolonizowanych. Z każdym dniem odzyskiwania przez Polskę wolności i suwerenności szczury będą stopniowo znikać nam z oczu szukając sobie bezpiecznych kryjówek. Pewnym jest też to, że ze strachu część z nich będzie udawała sympatyczne i oswojone gryzonie. Gdzie wiarygodność ludzi, którzy starszą dzisiaj Polaków dyktaturą Jarosława Kaczyńskiego, którego partia wygrała demokratyczne wybory, a sami pisywali miłosne liściki do komunistycznego zbrodniarza i sługusa Kremla?
 
Jedno, co mnie martwi to ciągłe puste cele, które mieli zapełnić złodzieje i zdrajcy rządzący przez ostatnie lata. Z każdym upływającym dniem powraca do mnie ta uporczywa myśl przypominająca o teorii spiskowej mówiącej o cichej umowie zawartej w Magdalence i polegającej na tym, że my nie ruszamy „waszych”, a wy „naszych”. Choć nie ma na to jakiegoś pisanego dowodu to jednak już wkrótce sami się przekonamy czy oszołomy mówiące od lat o tym „pakcie o nieagresji” mieli rację. Czy rząd PiS pociągnie winnych do odpowiedzialności czy obserwować będziemy grę pozorów?
 
Tekst opublikowany w ]]>„Warszawskiej Gazecie”]]>
Nowy numer tygodnika ]]>„Polska Niepodległa”]]> już w kioskach

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (26 głosów)

Komentarze

ważne pytanie. Czy szafa Kiszczaka zawierała tylko "kwity" na Bolka ? Coś mi się nie wydaje.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1510721

Jestem z pokolenia, ktore w latach 80-tych studiowalo, chyba polowa z polskich politykow (wszystkich opcji) sklada sie na to pokolenie (maja dzisiaj 50-55 lat). Przypatrujac sie zyciorysom tych politykow nie moge czesto ukryc zdziwienia...

Wielu z nich - to glosni dzialacze NZS-u (Tusk, Rokita, Piskorski, Klich, Sienkiewicz, Schetyna i wielu innych: mowilo sie jeszcze niedawno o nich : pokolenie NZS-u), ktorzy po 89 r. zabrali sie za polityke - jako byli dzialacze opozycji.

Ja bylem umiarkowanym opozycjonista - niezbyt widocznym, ale w latch 80-tych kilka razy odmowiono mi wydania paszportu (nawet do.... NRD), wzieto mnie do wojska - pomimo studiow na drugim fakultecie...

A tu z zyciorysow czolowych opozycjonistow dowiaduje sie, ze oni w latach 80-tych wakacje spedzali na "saksach" w Szwecji czy Austrii, wojsko ich "nie ruszalo" a natychmiast po "okraglym stole" stali sie wybitnymi dzialaczami "strony spolecznej".

Czy oni zyli wtedy w innej Polsce - niz ja? A moze ich dzialalnosc "opozycyjna" byla... zlecana? 

Vote up!
11
Vote down!
0

mikolaj

#1510737

Rzeczywiście PiS jakby zwolnił, lodołamacz antykorupcyjny z pierwszych tygodni nowego rządu zatrzymał się...a przecież przez osiem lat zebrano info o kilku tysiacach afer i przekrętów z udziałem PO-sitwy i elyty III RP...co się dzieje?

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1510746

Polska podzieliła się na ludzi, którzy żyją jak chcą, wygrali wybory i są z tym szczęśliwi, oraz na tych, który są nieszczęśliwi, nie żyją jak chcą i protestuja z KOD-alimenciarzem po ulicach, i chcą wielkich zmian – ale kiedy przyjrzeć im się bliżej, to od razu widać, że chodzi o takie zmiany, w następstwie których wszystko zostanie PO staremu.

Mam nadzieje ze rzadzacy maja zaplecze potrzebne do rozliczenia afer, korupcji,z udziałem Platformy Obywatelskiej i burakow ze WSI.

Przeraża mnie możliwość porażki, ale wierze w to, że wszystko się ułoży.

Wierze w to, że mamy jeszcze dużo czasu...

 

Jeszcze na wolnosci...!?

http://s.tvp.pl/images/4/5/0/uid_45000ddcd42dd2b19ad7f7efa17287231434007480266_

width_312_play_0_pos_600_gs_0.jpg

Pozdrawiam :-)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1510750

Mnie też niepokoi coraz więcej faktów z poczynań NASZYCH: 1. dlaczego do tej pory a zapowiadany od dawna nie jest przedstawiony audyt rozkradania Polski przez sitwę POlszewicko-zielonych ludzików?, 2. dlaczego 10.04.2016 roku nie odbędzie się zapowiadany masowy marsz Polskich patriotów?, 3.dlaczego PAD, PBSz, JK pozwalają tak się opluwać w mediach przez takie miernoty jak G.Strychnina, Pierdu, alimenciarza czy pozostałe bydło od POlszewików? 4. dlaczego ukrywa się przyczyny ewidentnego zamachu na PAD z wybuchajacą oponą w jego samochodzie?, 5. dlaczego nie usunie się z rządu B.Sz. ewidentnie nie nadających się min. Waszczykowskiegi i Błaszczaka?, 6. dlaczego tak opornie idą zmiany w telewizji publicznej, i wiele wiele innych spraw, a minęło już prawie pół roku?.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1510747

Co do Celinskiego, to w TVP wypowiadał się zaraz po ujawnieniu materiałów od Kiszczaka (BTW kto takiego zaprasza do państwowej telewizji?), jak to niedawno sprzątając swoją piwnicę znalazł cały karton stron czystego papieru z podpisami Wałęsy złożonymi "in blanco" kiedys dawno, dla jakichś nie wyartykułowanych jego potrzeb. Mówił z przejęciem, że to tłumaczy odkryte donosy Bolka, bo Wałęsa na lewo i prawo podpisywał czyste kartki. To jest człowiek, który najgłupsze wytłumaczenie wymyśli i będzie szedł w zaparte że to prawda. Więc co do jego mamy to nawet nie wierzę, że wogóle była w szpitalu

Vote up!
5
Vote down!
0
#1510758

Ten osobnik od urodzenia siedział w goownie i goowno sobą przedstawiał natomiast historyjka z jego mamą nie trafia do przekonania bo dobrze wiedziała ze jej synalek to zwykłe bolszewickie goowno i do konca zycia takim pozostanie.Nie pisze ten goowniany polityk czy z ze swoją mamą udał się do pierwszego kontaktu lekarza czy tez od razu do specjalisty.Zresztą jego mama to jego problem i nic mnie to nie obchodzi czy jest w drodze do aniołków czy też w kolejce po kolejną wysoka zapomogę finansowa bo jej goowniany synalek zbyt mało zapewnia jej srodków na fanaberie chorobowe.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1510770

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

kzk

Vote up!
0
Vote down!
-3

Kazek

#1510785