Musimy odzyskać MSZ

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

13 lipca minęła 15. rocznica śmierci Jana Karskiego, legendarnego kuriera Polskiego Państwa Podziemnego, który jako pierwszy osobiście powiadomił Zachód o dokonywanej przez Niemców zagładzie Żydów. Po wojnie Karski zamieszkał w Stanach Zjednoczonych gdzie zmarł w 2010 roku. Podczas tegorocznych uroczystości przy jego grobie na Cmentarzu Góry Oliwnej w Waszyngtonie zabrakło przedstawicieli Ambasady Polskiej w USA. Przypominamy, że ambasadorem Polski w Stanach Zjednoczonych jest Ryszard Sznepf , jednocześnie członek żydowskiej loży „Synów Przymierza” (B'nai B'rith Polin).

 

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się też, że stanowisko ambasadora w Kijowie ma objąć obecny rzecznik prasowy MSZ, a wcześniej publicysta „Gazety Wyborczej”, Marcin Wojciechowski, ten sam, według którego „Bandera bywa demonizowany przez środowiska kresowe”. To tak jakbym ja napisał, że środowiska żydowskie demonizują postaci Adolfa Hitlera i Adolfa Eichmanna. Przypominam, że poprzednim rzecznikiem prasowym MSZ był inny publicysta „Gazety Wyborczej”, Marcin Bosacki, który dzisiaj pełni funkcję ambasadora Polski w Kanadzie. Jak widzimy, aby pracować w polskiej dyplomacji trzeba pochodzić z zaciągu Geremka, albo być wcześniej publicystą „Gazety Wyborczej”. Niebagatelne znaczenie ma również pochodzenie etniczne. W 2012 roku polska opinia publiczna dowiedziała się, że w MSZ zatrudnionych jest 131 byłych tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych, z czego 7 kieruje naszymi placówkami za granicą. Po co cały ten wstęp?

 

W przypadku zwycięstwa PiS-u i Zjednoczonej Prawicy w jesiennych wyborach parlamentarnych takim prawdziwym papierkiem lakmusowym rzeczywistych intencji nowej władzy będzie jej polityka kadrowa prowadzona w budynku przy Al. Szucha nr 23 w Warszawie. Bardzo szybko, bo jeszcze w tym roku będziemy mogli powiedzieć słowo – Sprawdzam. Nie wyobrażam sobie, aby w polskiej dyplomacji wszystko zostało po staremu, albo zmiany miały jedynie charakter kosmetyczny polegający na tym, żeby tak naprawdę nic się nie zmieniło. Obserwacja tylko tego jednego ministerstwa w krótkim czasie da nam odpowiedź na pytanie czy także w praktyce, a nie tylko werbalnie istnieje w głównej partii opozycyjnej plan radykalnych zmian i rzeczywisty zamiar obalenia III RP.

 

Pamiętajmy, że nie tylko polski przemysł, banki czy media potrzebują repolonizacji. Zastanawiam się czy to właśnie nie repolonizacja MSZ powinna nastąpić najszybciej. Nie na darmo mówi się, że o przyszłej polityce każdego nowego rządu decyduje pierwszych sto dni i przyjęte w tym czasie ustawy. Oczywiście różnie może być później z ich realizacją, ale dają one obywatelom wgląd w głębokość planowanych zmian i odwagę rządzącej ekipy. Oczywiście ten mój tekst jest takim trochę dzieleniem skóry na niedźwiedziu, bo jak wiadomo wybory trzeba najpierw wygrać, a to wbrew opiniom i nastrojom w szeroko pojętym obozie patriotycznym wcale nie będzie takie łatwe. Jak mówi stare polskie przysłowie, zwierz w sieci najsroższy.       

 

Tekst opublikowany w tygodniku Polska Niepodległa

Nowy numer  Warszawskiej Gazety już w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Nie darmo Polonia nie chce wchodzić w kontakty z ambasadami ! Dawniej instytucje te wyraźnie były lokajami i gońcami ambasad radzieckich. A personalnie ? Całe dynastie pracowników, co najmniej dziwnych !

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0


#1489799

Jak widać myśli wszystkich (?) błądzą tymi samymi drogami : p.Prezydent postanowił mieć kontakt z Polonią niezależny od MSW !

http://wpolityce.pl/polityka/261640-prezydent-andrzej-duda-ujawnil-sklad-swojej-kancelarii-i-powolal-nowe-biuro-ds-kontaktow-z-polakami-za-granica-obywatele-musza-czuc-ze-prezydent-im-sluzy-zobacz-galerie

Czyli trafieni i (oby) zatopieni ! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0


#1489802

Najmniej agentury wśród Polonii

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1489984

Nie tylko zażydzony od lat MSZ wymaga repolonizacji. PO-szuści jak wszyscy nominaci obcych na funkce w Polsce niszczenie tożsamości zaczęli własnie od gospodarki, przemysłu, banków, rozwalili armię.Wazna jest natychmiastowa naprawa edukacji, zatruwana toksyczną "gender" i "europekjska tęczowością". Mlode pokolenie jest najbardziej narażone na zniszcznie związków z polskością...Po s-itwa wie dlaczego to robi. no i maleńki błąd cenioonego przeze mnie Autora - Karski umarł w 2000 roku a nie 2010...pozdrawiam...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1489808

Książka "MSZ - polski czy antypolski?" - autor Krzysztof Balińskie analizuje w niej kadry ministerstwa spraw zagranicznych w kolejnych rządach.

Pisze o zasiedlanie resortu przez Żydów, "Białorusinów z Białegostoku i Olsztyna" czy "wiadomej mniejszości". Autor w wielkim skrócie publikuje to w "Warszawskiej Gazecie", a obok jego artykułów są tez inne felietony na ten temat.

Niestety po 1989 roku MSZ został zasiedlony takimi indywiduami. Bardzo wielu Polaków uważa, że wszyscy polscy Żydzi powinni być natychmiast usunięci z MSZ oraz ze wszystkich wpływowych instytucji.

Nie chodzi tu oczywiście o żaden antysemityzm czy tropienie Żydów ale o interesy. Interesy żydowskie są sprzeczne z interesami Polaków. Żydzi na stanowiskach nie identyfikują się z polskimi interesami oraz ich nie czują. Kierują się interesami Izraela a nie Polski.

Kontrakt na czołgi do Syrii jest tego najbardziej jaskrawym przykładem. Za zniweczenie takiego kontraktu ludzie za to odpowiedzialni powinni być natychmiast zdegradowani. Zniszczyli ten kontrakt dlatego, że kierowali się interesami nie polskimi a izraelskimi. Dlaczego ich wróg ma być naszym wrogiem? Polacy do Syrii nic nie maja. Jak mają z Syrią problem Żydzi to nich się martwią dlaczego nie potrafią żyć w pokoju ze sąsiadami. To nie nasz problem.!

Jednym z najważniejszych celów polskiego rządu powinno być zdjęcie wszystkich izraelitów (komuchów także bo ci znowu kłaniają się sowietom) z publicznych stanowisk. Nie z powodów rasowych ale dla dobra polskich interesów i polskiej racji stanu. Dlaczego izraelici mają psuć nasze stosunki z krajami arabskimi?

Trzeba to zmienić bo od lat wydaje się że MSZ jest specyficzny pod tym względem i taka zmiana wcale nie musi być przejawem antysemityzmu.

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tyle-razy-ci-mowilem-zydzi-sa-najwazniejsi-bronku-pl-ffffff

 

Pozdrawiam .-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1489908

Przypomniałem Kokosie, po przeczytaniu tych słów:

.......Po wojnie Karski zamieszkał w Stanach Zjednoczonych gdzie zmarł w 2010 roku. Podczas tegorocznych uroczystości przy jego grobie na Cmentarzu Góry Oliwnej w Waszyngtonie zabrakło przedstawicieli Ambasady Polskiej w USA. Przypominamy, że ambasadorem Polski w Stanach Zjednoczonych jest Ryszard Sznepf , jednocześnie członek żydowskiej loży „Synów Przymierza” (B'nai B'rith Polin)........Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kokos26/musimy-odzyskac-msz

 

Twojego wpisu, ciekawą rozmowę przed kamerami, Naszego Grzegorza Brauna,  z ich byłym ambasadorem Weissem.....

Podczas tej właśnie rozmowy, ciekawej z wielu względów, a szczególnie dla mnie interesującej, gdy obserwowałem reakcje Pana byłego, ich, ambasadora w Polsce Naszej, na Prawdę głoszące - BEZKOMPROMISOWĄ, słowa Pana Andrzeja Brauna.

No i gdy mowa byla zdaje się o tej loży masońskiej zakazanej w Naszej Wolnej Polsce przed wojną, a obecnie reaktywowanej przez nich, i gdy mowa była o Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie, padło nazwisko obecnego ambasadora Ryszarda Sznepfa, i stwierdzenie z ust Pana Grzegorza Brauna, że to jest "zawodowy żyd".......

Ciekawa była reakcja, także żyda ex ambasadora w Warszawie.

Ilu takich zawodowych żydów na placówkach dyplomatycznych Polski  we wszystkich krajach świata  ?

Interes Polski dla nich przecież się nie liczy, dla tych zawodowców. oni mają swoje interesa.....

Więc słuszność Masz Kokosie uważając, że w pierwszej kolejności MSZ....To matecznik SBckiej i wcześniejszej, POstkomuszej agentury. Geremków i innych sługusów Kiszczaka !

"Zawodowcy" ich ludzie !  Z tej samej parafii co Ryszard Shnepf.  

Wykurzyć lisy z matecznika !

wystarczy rzut oka na ten obrazek i widać kto pies był

i na czyjej smyczy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1489841

Po wielokrotnych napadach, eksmisjach, torturach, więzieniach, okaleczeniach, wywłaszczeniach i t.p, i t.d. zostałem zmuszony do wyjazdu za granicę. 

Tutaj za ścianą mieszka niejaka Kapuścińska a naprzeciwko Komorowscy ("aus Ostpreussen!")

Podczas jednej z wizyt lekarskich nadziałem się na lekarza z Wrocławia, by wkrótce stwierdzić, że nie tylko nie stosuje się do etyki zawodowej ale też balanguje z miejscowymi szpiegami z MSZ i innych instytucji. 

 

 

Tymczasem w Kraju majątek mój i mojej rodziny rozkrada osobiście banda: Buzek (Busseck) [foto 11/26, 16/26, 19/26, 20/26], Komorowski (Szczynukowicz), Tuczapski, Janowski, Kuczyński, Koj [foto 23/26, 24/26], Bartyla [foto 16/26, 17/26, 18/26, 26/26], Majchrowski, Kucharek, Skalski, Skalska [foto 14/26, 18/26]... 

http://www.kto-kogo.pl/Konrad_Kuczyński

http://www.kto-kogo.pl/Jerzy_Kucharek

oraz rzesze ich towarzyszy, współpracowników i podwładnych

kupujących za zrabowane majątki nieruchomości w Alpach i na Lazurowym Wybrzeżu: Janowski - Monaco, Stolzman vel Kwaśniewski - Davos, Kuczyński/Gryczynski/Chariton - Martigues/Marseille i t.p., i t.d. 

 

 

Sowiecką wersję historii mojej rodziny pisze młoda Ukrainka 

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bytom-rozbark-historia-dzielnicy-i-parafii-sw-jacka,2681806,artgal,t,id,tm.html

 

a redagują osobiście tow. Szczynukowicz vel Komorowski i Busseck vel Buzek, co można stwierdzić na poniższych fotografiach: 

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

 

Ja w tymczasie jestem torturowany w katowickiej ABW i w Nowej Hucie a później zaledwie kilkaset metrów dalej od miejsca wizyty, po wizycie nawet w miejscowej komorze gazowej w Bytomiu przy ul. Rostka. 

 

Nota bene: widoczne na zdjęciach "Śląskie" stroje ludowe pochodzą nie z Rozbarku lecz są to Małopolskie stroje z podkrakowskiej "Cepelii" a występują w nich głównie Ukraińcy zamieszkujący domy wciąż mordowanych i wypędzanych Polaków

 

Wymienieni w tekscie żydzi to conajmniej: 

Aleksander Stolzman vel Kwaśniewski

Wojciech Janowski

Jerzy Kucharek

Jacek Majchrowski

 

z czego dwaj pierwsi Kwaśniewski i Janowski współ"pracują" bardzo blisko i to na skalę globalną: 

http://wpolityce.pl/polityka/203601-interesy-janowskiego-pod-lupa-w-co-gra-byly-konsul-honorowy-z-monako

http://burisma.com/ru/

do tego stopnia, że Stolzman vel Kwaśniewski uwieczniony został na filmie Martina Scorsese "Shine a Light"

(Monica Levinsky poza kadrem) 

- filmowego reportażu z koncertu zespołu The Rolling Stones

 

Resztę sitwy stanowią sowieci, głównie z Ukrainy: 

Zdzisław Tuczapski (brat Tadeusza)

Damian Bartyla [foto 16/26, 17/26, 18/26, 26/26]

Jerzy Skalski

Danuta Skalska [foto 14/26, 18/26]

 

oraz z Litwy i Białorusi: 

Aleksander Stolzman vel Kwaśniewski

Bronisław Szczynukowicz vel Komorowski

 

Ciekawy przypadek stanowi tow.

Georg Busseck vel Jerzy Buzek

- sowiecki Niemiec z Czech (czyli południowa wersja Donalda Tuska) osobiście eksploatujący Rozbarskie majątki mojej rodziny

- zajmuje nawet budynki (jako swoje biura, mieszkania i t.p.) bezpośrednio na peryferiach grabionych majątków mojej wymordowanej i wypędzonej rodziny,

przy aktywnym wsparciu bandytów-krętaczy "prezydentów" Piotra Koja (wraz z małżonką-prokuratorem i synem-księdzem) i Ukraińca Damiana Bartyli (wraz z małżonką/kochanką?) oraz "przewodniczacej rady miejskiej" Ukrainki Danuty Skalskiej (wraz z mężem-prawnikiem), których widać na zdjęciach.

remont bytomskiego biura Buzka - 2 500 000 zł,

samochód Bartyli - 150 000 zł,

miesięczne wynagrodzenie mojej kuzynki (jeszcze żyje) - 600 zł,

moje wynagrodzenie - obiecana kula w potylicę - 2,50 zł

 

 

 

Więcej na temat: 

http://sbb-music.jimdo.com

http://sbb.w.interia.pl   >  backstage

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1489909

Zacny auutorze.. -zgoda!!!

Tak powinniśmy odzyskać MSZ i ... i CAŁA POLSKĘ>>

BO TU JESZCZE : SŁUŻBY ..SĄDY ..PROKURATURY..media ... I wyliczać długo jeszcze można -co to odzyskać mamy.. bo ; tak nas ta czerwona zaraza ograła ..przy błogosławieństwie USA..i Niemiec..i wszystkiego takiego ścierwa ..aż po Putina..

Jak może być aby w Waszyngtonie był ambasador - JAWNIE NIENAWIDZĄCY KRAJU który to reprezentuje!!!-ambasodorował..? A "takich ARABSKICH" jest " na TONY"  w MSZ-cie ..o czym autor pisze..

czy ktoś chodzi opalać się na pole kaktusowe?  Oczywistym - NIE..

No to czemu Michnik z Szechterów NADAJE w GWnach- przeciw POLSCE ?

  Michnik do Andrzeja Dudy - naszego prezydenta: - mam nadzieję , że pan prezydent nauczy się respektować ludzi MĄDRZEJSZYCH.." koniec cytatu z GWna!!!

Panie Prezydencie Dudo..Andrzeju Dudo..

toż -już widać..w jakiej to MALUĆKIEJ pozycji pana usadowili..

Ale..ale

gdyby Pan - panie prezydencie ODWOŁAŁ ustawę , tą Warszawską -reprywatyzacyjną.. a to Michnik ..miałby więcej pokory!!!

A to by pana za mądrego i wybitnego uważał...

Oj nabrałby pokory..

A gdyby Pan -panie prezydencie jeszcze powiedział wzorem Niemców..:

POLSKA ZAKOŃCZYŁA WYPŁACANIE ODSZKODOWAŃ ZA SZKODY ŻYDOWSKIE..

i oczekuje aby IZRAEL wypłacił odszkodowania z tyt -szkód poczynionych przez Żydów na terenie Polski..

Szechtery Wolińskie Światły ..i temu podobne ścierwa nie ludzie..

A ...a....a... To byłoby sprawiedliwe...

Szechter czytaj GWna...to on jest wyjątkowym draniem ..aby lepiej nie powiedzieć..

SMOLEŃSK...seryjny samobójca..

. I ten sukinsyn pisze;- ja mądry..ja światły /od Światła po Szechterowsku/ ja mądry- a tu durne..

... Nie sztuka wydłubać komuś oczy Panie Michnik... oczy -Smoleńskiem, seryjnym samobójcą- emigracją.. -choćby i nabijać się z nieszczęśnika , że ślepym jest...

Michnik to właśnie robi>..

Powstaje pytanie... odwołanie takiego czy innego, ze stanowiska - bo jest przeciw Polsce.. spowoduje reakcję w postaci "TYRANIA PiS-u..ciemnogrodów..  IV RP"..i temu podobnych reakcji

AJ-waj..będzie się niosło po różnych cajtungach..

Gdzie tylko diaspora ma wpływy ..a ma WSZĘDZIE..

Straszne AJ -waj..będzie..

I przykro POLSKA NIE MA INNEGO WYJŚCIA...nie ma !!!!

Różne Baksiki/ art-bi/ i inne DOKONANE FORMY PŁATNOŚCI a utajnione przed narodem!!!!

to pieniądze NIESPRAWIEDLIWIE otrzymane przez Żydów. i nich BĘDZIE KONEC- TEMU PŁACENIU..-dość...

To- Żydzi Polsce powinni płacić!!!

Jeszcze jedno .

.Byliśmy spokojni..nad wyraz , chcieliśmy normalnych relacji .. ale - nie można, z tym draństwem - nie da się!!!!

Powie ktoś że- jestem rasistą..anty..taki, czy owaki.. mili państwo..ten sam, kto tak mówi, jeśli Polakiem ..i myśli

..jak zacznie PŁACIĆ- bez końca Izraelowi..

.to ..się bardzo szybko przekona.

Kwestia roszczeń żydowskich dla Polski jest bardziej niebezpieczna niż Putin i jego wojownicy..Bo Izrael też się -przeciw nam z Moskwą układa...a USA...-sami wiecie..

Oto zagrozenie -realne i wielki ..a my..jak POchyłe drzewo..jak przysłowiowe-  pochyłe drzewo..

Słabi..zniszczani ..zatruwają nam umysły..BETONEM...który ma przysłonić totalne niszczenie kraju..

jak w Auschwitz..jak w Auschwitz...

Niszczymy się "sami" : emigracją..dziećmi nienarodzonymi..służbą zdrowia która jest po to aby LEKI SPRZEDAWAĆ ZA GRANICĘ  ...

Wymiarem sprawiedliowości..OPŁATY ZA AUTOSTRADY !!!!!

Każdy jeden przejazd paru kilometrów = opłacie za-ROCZNE-  używanie autostrady w Szwjcarii ...

Tak to wygląda..

Na kązdym jednym możliwym..kroku..okradani ..poniewiwrani.. ja ścierwo - nie ludzie..

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

poko

#1489915

Żydzi mają już od dawna swój kraj, w dodatku

2 razy większy od państwa zwanego Izrael, 

a w dodatku żyznego i dogodnego do działalności handlowej 

m.in. z Japonią, Koreą i Chinami

http://pl.wikipedia.org/wiki/Żydowski_Obwód_Autonomiczny 

(automat NIEpoprawni.pl nie formatuje właściwie - link trzeba wpisać ręcznie) 

 

 

Na krwi i ziemi mojej rodziny zarobili już miliardy, lecz takim nigdy dosyć. 

Dodam, że mam kilku znajomych, a nawet przyjaciół Żydów

lecz są to tyko nieliczne wyjątki zachowujące się po ludzku. 

 

Po przejechaniu "autostradą" samochód trzeba zaparkować na ulicy 

- za to też pobierane są opłaty - nawet we własnej, zajętej przez Ukraińców i Żydów wsi!

 

W mojej rodzinnej wsi na Śląsku niemieccy okupanci zainstalowali Żydów już w 1656.

W latach 1840-1870 żydowscy fałszerze dokumentów dokonali tego, z czym do tej pory 

nawet Niemcy mieli kłopoty - zrabowali niemal wszystkie nieruchomości. 

 

Tak powstał 

Górnośląski Okręg Przemysłowy 

przejęty 1926 przez żydów z USA 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Silesian-American_Corporation

http://en.wikipedia.org/wiki/Anaconda_Copper

przejęty 1945 przez żydów z CCCP

współpracujących z Niemcami i Żydami z zachodu. 

 

Dla przykładu surowce wydobywane na polach mojej rodziny w latach 1970-1980 

przetwarzane były w sąsiedniej wsi (Chorzowie) na szyny kolejowe - sęk w tym, że Japończycy 

rozbudowując sieć szybkich kolei zażyczyli sobie szyn niemieckiej firmy Krupp 

- takie właśnie wyprodukowano w Chorzowie, a Japończycy zakupili je najprawdopodobniej 

od niemieckich Żydów z SCHLESAG (od 1972 Metallgesellschaft), z którymi Żydzi z CCCP 

mają cichy układ, dotyczący wykorzystania Polskich/Śląskich surowców i niewolników

patrz deportacje Ślązaków i sprzętu do Donbassu, a nawet na Spitzbergen, czy 

świeży układ żydowskiej "śmietanki"  http://burisma.com/ru/ , gdzie można spotkać 

(w zarejestrowanym na zsowietyzowanym Cyprze u wybrzeży Izraela holdingu)

tow. Stolzmana (byłego dirjektora sowchozu "Polsza") w sowiecie dirjektorow.

Żydowski kolega Stolzmana rozochocony przykładem Putina spróbował nawet zaanektować Monaco:

http://wpolityce.pl/polityka/203601-interesy-janowskiego-pod-lupa-w-co-gra-byly-konsul-honorowy-z-monako

artykuł wspomina tylko pobieżnie o jego działalności we wsi mojej rodziny. 

Więcej detali na: 

http://sbb-music.jimdo.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1489942

Bedzie niełatwo, służby od dawna są na to przygotowane i jeśli się to uda, to na pewno nie za jedną czy dwie kadencje.

I dalej będę katować Was Siemiątkowskim...

https://youtu.be/WfjvbBkjDUU

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1489982