Czy nowy właściciel TVN wyciągnie konsekwencje wobec Kuźniar

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Wielu niepoprawnych optymistów sądziło, że nowy amerykański właściciel TVN przynajmniej ucywilizuje nieco i pozamiata tę lewacką stajnię Augiasza. Niestety wydaje się być coraz gorzej. Naiwnie wierzono, że usadzenie Jarosława Kuźniara przy śniadaniowym stole ostudzi nieco bolszewicki temperament tego poputczika władzy. Nic z tego. W paśmie „wstajesz i jesz” zachowuje się identycznie jak poprzednio we „wstajesz i wiesz”. Kuźniar nawet po fajrancie nie może ochłonąć i tak na twitterze kpi sobie z prezydenta zapowiadając wywiad z nim we własnej stacji:

"Jutro w TVN24 marionetka będzie z powagą mówiła o państwie. Takie czasy Jacku Kurski Pałacu Prezydenckiego". Oczywiście w USA takiego zaślepionego fanatyka władzy poważna stacja w trosce o swoją reputację dawno by się pozbyła, ale jak widać Polska to dla Amerykanów zwykły bantustan.

Rozochocony Kuźniar brnie dalej. Do kolejnych drwin wpisujących się w kampanię wyborczą wykorzystał wypowiedź prezydenta w związku z odbywającym się w stolicy Konkursem Chopinowskim. Andrzej Duda powiedział: „W muzyce Chopina czuję pragnienie wolnej Polski, to jest w jego muzyce niezwykłe. Każdy tam słyszy głos swojego serca”. Na co Kuźniar z tym swoim wysublimowanym poczuciem humoru stwierdza również na twitterze: ‘Pragnienie wolnej Polski’…nawet w muzyce Chopina prezydent Duda słyszy myśli premiera Kaczyńskiego.”

 

Tu już mamy do czynienia nie tylko z przepełnionym nienawiścią politycznym fanatykiem wysługującym się władzy. Okazuje się, że amerykańscy właściciele zatrudniają niedouczonego głąba z licencjatem, który nic nie wie o jednym z największych w świecie kompozytorów. Otóż buraku Kuźniarze, jednym z najbardziej znanych utworów Chopina wymagającym od pianisty wielkich umiejętności technicznych jest etiuda c-moll, opus 10 nr 12 nazywana Etiudą Rewolucyjną. Chopin skomponował ją w 1831 roku na wieść o zajęciu Warszawy przez Rosjan. Informujemy cię, że w 1831 roku wybuchło Powstanie Listopadowe wywołane przez Polaków motywowanych„pragnieniem wolnej polski”, o którym to pragnieniu mówił prezydent Andrzej Duda. Po jego upadku załamany Chopin pisał: „To wszystko wywołało we mnie wiele bólu. Kto mógł to przewidzieć!”

Każdy – nie tylko Polak – mający jakiekolwiek pojęcie o Chopinie wie, że jego twórczość i oddziaływanie wykraczały daleko poza muzykę. Oto, co pisał na ten temat w 1836 roku wielki niemiecki kompozytor i krytyk muzyczny, Robert Schumann: „Gdyby potężny samowładny monarcha z północy wiedział, jak niebezpieczny wróg grozi mu w dziełach Chopina, w prostych melodiach jego mazurków, zabroniłby tej muzyki. Dzieła Chopina to armaty ukryte w kwiatach.”

Sądzimy, że ten cytat Kuźniarze znasz, ale w wersji twojego idola, Bronka Komorowskiego. To on chcąc błysnąć pięć lat temu podczas poprzedniego Konkursu Chopinowskiego powiedział, że:„Dzieła Chopina to armaty ukryte w krzakach” . Słowa te poszły w świat, a Bronek zaliczył kolejną kompromitację na międzynarodową skalę.

No cóż drogi Jarku ciągle wierzymy, że twoi zwierzchnicy ukryją cię w końcu w jakichś krzakach, choć nie jesteś żadna armatą, a jedynie marną procą w rękach prymitywnego niedouczonego gnojka, któremu się ubzdurało w łepetynie, że jest wielkim dziennikarzem.

 

Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie 

Nowy numer tygodnika Polska Niepodległa już w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:25)

Komentarze

tego prymitywnego i niedouczonego gnojka -- którego wręcz patologicznej, komunistyczno-bolszewickiej nienawiści do polskości i polskiego patriotyzmu nic nie może zmienić...

Jak widać nowy właściciel TVN uczy się bardzo powoli... Można jednak się zastanowić, jak mu pomóc w zrozumieniu dążeń oraz potrzeb w dziedzinie normalnego dziennikarstwa -- Polski nareszcie wolnej od postkomunistyczno-mafijnej władzy...

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497132

tysiecy osob) wyslijmy do firmy bedacej wlascicielem TVN.

Petycje w USA sa czesto brane pod uwage.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497200

Myslę, że tym ścierwem i wypierdkiem żydowskim nie ma się co przejmować, trzeba go po prostu olać. Pejsate tak mają.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1497133

dokladnie to samo bym o nich napisal

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1498033

Nie znam angielskiego, ale wśród "niepoprawnych" tacy są - proponuję opracować list do właściciela i każdy z przyznających się do "niepoprawnych" powinien go wysłać.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1497137

myśle, że to najlepsza metoda, aby protest Polaków był zrozumiały także dla obcych właścicieli mediów. Z pewnościa nie wiedzą co myslimy, więc trzeba im to uświadomić.

Grasja

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497180

Czas Kuźniara dobiega końca. Mam nadzieję. 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1497139

Witam! Te bolszewickie mendy juz nic nie ugraja! Krajem zacznie rzadzic rzad ,ktory bedzie sluzyl Polsce i Polakom! Mendy zostaly bez Pana,bo Polszewia zatonela! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497147

Teraz tylko wyją i skowyczą że strachu, a mają czego się bać, za te 8 lat niszczenia i wygaszania Polski.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1497149

Dodam! Repolonizacja mediow,ktore prawie sa wszystkie w rekach Niemcow,wiec szwaby podejma wrzask! Przygotowywana jest repolonizacja bankow,to dopiero szwaby beda wyly! Koniec gangsterki,koniec kupczenia Polska! Koniec okradania kraju przez mafijne uklady rowniez w Polsce! Nie bedzie grubej kreski! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497152

Nie repolonizować  banków, zakładać nowe. Po co dorabiać banksterów, ktorzy maja kłopoty ze złymi, nieściągalnymi kredytami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1497170

Witam! To tez trzeba naprawic! Bankierzy na przykladzie Islandi,musza za swoje decyzje  ponosic odpowiedzialnosc karna! To nie swiete krowy! Klaniam sie!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497171

prawo nie dziala do tylu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497199

Witam Pana! Banki mozna zwrotnie wykupic! Tak jak to robia Wegrzy!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497204

nie musi nawet zakładać na łeb prezerwatywy. Wszyscy i tak zauważą, ze przebrał się za ch...a

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1497179

Moze oglosmy petycje na blogu - a jak podpisze ja kilkaset osob - wyslijmy na adres wlasciciela stacji TVN.

Ta firma w USA jest raczej zblizona do Republikanow - i wydaje mi sie, ze zmiany w preferencjach nastapia wczesniej czy pozniej - ale napiszmy - to moze bedzie to wczesniej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497198

niech cwany przekręt ma szansę odczuć na własnej skórze i ponieść nareszcie konsekwencje własnego chamstwa i swoich nikczemnych zachowań wobec innych ludzi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497223

"Moze oglosmy petycje na blogu - a jak podpisze ja kilkaset osob - wyslijmy na adres wlasciciela stacji TVN."

Super pomysl. Warto by taka petycje ktos napisal i rozpowszechniac gdzie sie da. Mikolaju do dziela .Zroby mu na "Mikolaja" niespodzianke

pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1498034

....to jest ten Kuźniar?  Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1497328