Hodowla

Obrazek użytkownika Mirosław Koroński dzik
Blog

Hodowla istot człekopodobnych, udaje się jak nic, w naszym kraju. Przez ostatnie 20 lat nic tak się nie udało, jak hodowla bydła.

http://www.rp.pl/artykul/2,334747_Pokolenie_zapatrzone_w_ekran_telewizora.html

Aż nie mam ochoty, tego komentować.
Przerażające!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wystarczy do tego sobie jeszcze wyobrazić, że tacy ludzie potem chodzą na wybory i decydują w jakiś sposób o losach tego kraju. Aż ciarki po plecach przechodzą...

Poza tym dzięki "reformatorom" - Radziwiłł, Wittbrodtowi, Handkemu, Łybackiej, a teraz Hall - nasz system edukacji pernamentnie pikuje w dół. Już teraz głupizna niedawno kojarząca się jeszcze z USA albo zachodnią Europą staje się w naszym kraju u młodych ludzi normą.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#25939

Ależ im dokładnie o to chodzi! Stworzenie orwellowskiego człowieka.

Młodzi ludzie są jak plastelina, wszystko zależy od tego w czyje ręce trafi. Fatalna edukacja jest sposobem (używając tej przenośni), na zmiękczenie plasteliny.
Ale z tych badań należy wyciągnąć taki wniosek - udało im się stworzyć doskonałego tv-mana, na którego potężny wpływ ma telewizja. Takiego człowieka można bardzo łatwo odzyskać, jako że w swoich przekonaniach jest bardzo chwiejny. Wystarczy uruchomić, albo przejąć telewizję o duzym zasięgu, a następnie, w umiejetny sposób, strawny dla niego przekazywać mu prawdziwe wartości.
Oni doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego tak walczą z mediami o.Rydzyka, mimo że ten przekaz prawie całkowicie nie trafia do młodzieży.
Ale zawsze to jest jedna "cegła mniej w murze"

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25940