Teczkofilia - zmierzch epoki

Obrazek użytkownika Karykaturzysta Warszawski
Kraj
prof.Kieżun wali pięścią w stół

………… obcy lobbyści …….. dążą do wbicia nas w autentyczny kompleks niższości pozbawiając nas benefitów płynących ze spuścizny naszych wielkich rodaków , to sprawa nie nowa.
Na szczęście widać już Was drodzy młodzi kompetentni bywający w szerokim świecie i mężni , choć to zmierzch epoki teczkofilii , trzeba być jednak czujnym nadchodzi nowa mądrość etapu – licho nie śpi!

Czego się boją Nasi zakulisowi lobbyści obcych wpływów , oskarżając nie wiadomo o co , byleby oskarżyć pomniejszyć zamotać …
Uderzenie w stół ( http://www.youtube.com/watch?v=JQfht9RXk-Q ) czyli - apel do pełnej osobniczej mobilizacji Polaków z precyzyjnym określeniem pryncypiów …apel poparty światowym wielodekadowym przebogatym doświadczeniem , talentem celnego umysłu i wiedzą syntetyczną , o sile nieosiągalnej dla przeciętnych , do tego nagrodzony niekłamanym aplauzem młodych(!) – I ….
nożyce zabrzmiały chórem z jednego klucza , choć instrumenty różne – czasem pałka czasem kij:
Cenckiewicz
Lisicki
Braun(!)
Gmyz
Wojciechowski i inn.
Teraz bez konieczności lustracyjnych wiele widać , sami wychodzicie Panowie przed szereg prezentując postawę kalania manipulacją niezwykle kompetentnego patriotyzmu , dzięki waszej postawie destruujących szkalowników wiemy więcej , a ciąg dalszy nastąpi .

Panie Grzegorzu
( „ G. Braun konkretnie o lustracji prof. Kieżuna ” http://www.youtube.com/watch?v=NhgtCjyIgsY ) to może należy zacząć palić książki ? Kiedyś modlił się Pan o króla , a dziś…?

Wyobraźmy sobie sytuację , że zabraniamy prawdziwie wyjątkowemu i uznanemu chirurgowi profesorowi , operowania ratującego życie chorym i pisania podręczników dla studentów .Zabraniamy bo nie przeszedł pozytywnej weryfikacji - ponieważ okazał się człowiekiem naiwnym , lub podejrzanym o to , iż w ubiegłym wieku był super tajnym agentem nie istniejącego już państwa , w związku z tym o metodach walki z chorobą nie można się niczego dowiedzieć , umierają chorzy - dzieci i dorośli …
Szkoda , że dołącza Pan(no chyba , że Panu język zagalopował…) do mobbystów sprawy przyszłości Naszej Ojczyzy przez udział (przyznam dość przewrotny - http://www.youtube.com/watch?v=NhgtCjyIgsY ) w marketingowaniu teczkomanii ;
żałośnie wątpliwe jej walory i mało dziś warte z punktu widzenia dobra i przyszłości Polski, a jeśli gdzieś ktoś w tym galimatiasie popełnił błąd(sic!)… to popełnił również grzech i to ciężki . Dopowiem bo to widziałem , iż w czasie transformacji dokumenty ważne , były wywożone , przechwytywane i palone tygodniami , ginęli ludzie … sprawy większej wagi typu sławnej rozmowy na molo w Sopocie , nie pozostawiają żadnych dokumentów…
Pan Cenckiewicz
zadaje sobie wiele , wiele trudu nad szperaniem w grzechach Lecha Wałęsy w momencie kiedy Ten - kiedyś (pewnie nie przypadkiem) wciśnięty w sprawy , które go przerastały - jest dziś poza nurtem wpływania na politykę - oczywiście jako przekaźnik , być może cierpi dziś za swe winy … niech pokutuje w spokoju. A tu nie , spotkania panele i nieustana reklama ; zabawne jest to , że tyle wysiłków i trudu poświęca (może musi) na marketing tej działalności - demaskowania trupów na cmentarzach .
Dziś ważne jest by się ratować w sposób zorganizowany w wielu miejscach na świecie, ratować przywołując i utrwalając naszą tożsamość („Pamięć i tożsamość” http://olimpiada2012.andersa4siemiatycze.pl/word-html/Pamiec_i_tozsamosc.pdf ) tworzyć wysokie jakości zgodne z naszą polskością , strzec się agentury , a nie taplać się w anachronicznej teczkofilii , która ma niszczyć i pozbawiać Polskę prawdziwych pełnych patriotyzmu elit – myślących strategicznie w oparciu o swe talenty , doświadczenie i wolę mocy dla NASZEJ WYMARZONEJ POLSKI .

Poniżej link ukazujący skalę zjawiska; co to ma wspólnego z osiągnięciami i wkładem osób wybitnych – utalentowanych pasjonatów swych dziedzin , w tworzenie kultury narodowej również w czasach PRL , wasza rola droga młodzieży odkrywajcie wielkość przekazując prawdę i tworząc legendy o niej naszym dzieciom i wnukom . Dziś bardzo usilnie obcy lobbyści wespół z różnymi rodzimymi chórkami dążą do wbicia nas w autentyczny kompleks niższości pozbawiając nas benefitów płynących ze spuścizny naszych wielkich rodaków , to sprawa nie nowa.
Na szczęście widać już Was drodzy młodzi kompetentni bywający w szerokim świecie i mężni , choć to zmierzch epoki teczkofilii , trzeba być jednak czujnym , nadchodzi nowa mądrość etapu – licho nie śpi!
Link : http://lustronauki.wordpress.com /

na koniec
Ja nie muszę przepraszać za pojęcie folksdeutschyzmu , nie jestem autorem tego określenia , przyznam za to , że coś jest na rzeczy . . .

(i)lustrator
Karykaturzysta Warszawski 2014 . 10 . 31

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (10 głosów)

Komentarze

w slużbie przeciwnikow lustracji.

Bezczelne nazywanie zwolennikow lustracji "folksdojczerami".

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

cui bono

#1448318

..nie zbuduje się wspólnoty i pokoju.Tak myślą patrioci.A  obcy lobbyści dążą do zaniechania lustracji aby dalej kraść ,zabijać i wykorzystywać wielki naród ,o wspaniałej historii i wcale nie będący w kompleksie niższości.A ty karyturzysto jesteś teczkofobem? Masz coś na sumieniu? Masz wogóle sumienie ,w które wpisana jest sprawiedliwość?

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1448324