Podmiotowa reindustrializacja Polski

Obrazek użytkownika Karykaturzysta Warszawski
Kraj

Podmiotowa reindustrializacja Polski jest kluczem dla dobra naszej ojczyzny i wszystkich jej mieszkańców , program jest prosty – reindustrializacja , bo w niej cała tajemnica rozwoju i wysokiego poziomu w wielu dziedzinach , proces ów wygeneruje wszystko – przede wszystkim więzi społeczne - naukę , kulturę i edukację ,prosperity dla rolnictwa polskiego , dobrobyt , obronność , suwerenność , godność , znaczenie , moc i siłę , perspektywy , zdrowie i demografię , a więc przyszłość . . . Kto dziś w jakikolwiek sposób dyskredytuje pryncypialność tego programu lub blokuje jego realizację , jest wrogiem mojej Ojczyzny.
Tu cytat(salon24.pl):
„Do Grzegorza Brauna moje skromne słówko”http://niewierzepolitykom.salon24.pl/628989,do-grzegorza-brauna-moje-skromne-slowko , sadząc z dotychczasowych „wychyleń” Pana Brauna (https://www.youtube.com/watch?v=NhgtCjyIgsY&feature=player_detailpage#t=36 ) ( które -przyznam wprawiły mnie w silne osłupienie , ale wywołały nieodpieralną refleksję ) poprze on zapewne Korwina M. Obaj są postaciami barwnymi , ale na króla żaden z nich się nie nadaje , a śmiem przypuszczać , nie potrafi żaden z wymienionych panów króla – wodza - rozpoznać (know how).
Król-Naczelnik (dla Polski bardzo , bardzo potrzebny w okresie nadchodzącej nowej światowej transformacji) , może funkcjonować tylko gdy potrafi skompletować dwór (parasolników - bardziej niż tylko lojalnych , oraz kompetentnych współpracowników – to tak jak zarodnik kryształu…) , obaj Panowie są pozbawieni takich umiejętności (m.in. za dużo mówią) , o wielu innych kandydatach nie pomnę w kontekście prezydenckich zmagań , . . . . kabarecizmu...ciąg dalszy .
W sprawach poważnych , takich jak prezydentura , trzeba mieć określone cechy O S O B O W O Ś C I , widzę takie cechy w osobie profesora o pseudonimie „Wypad” . Oczywiście nie tylko u niego , chodzi o rozpoznanie wzorca ; także i na przyszłość - kiedy tzw. demokracja , czyli w rzeczywistości diskopolokracja , zacznie się dotkliwie potykać i w zderzeniu ze skutecznością społeczeństw wydajnych w końcu dokona żywota .
Młodzieży Polska ! Zwłaszcza ta utalentowana młodzieży , rozsiana po całym świecie ; śledźcie jego i jemu podobnych nauki , naśladujcie walory jego bystrego ,wytrwałego , przenikliwego i samodzielnego umysłu, nasiąkajcie imponderabiliami polskości , profesor Witold Kieżun , był i jest agentem wolnej Polski ! Agentem historycznym i futurystycznym Polski Wielkiej i Godnej . Chce współpracować z Polską i robi to wbrew naszym wrogom , ma bardzo cenną wiedzę czerpaną ze źródeł niedostępnych dla mniej lub bardziej sprzedajnych miernot , ale także tych pełnych dobrej woli źle poinformowanych . Wreszcie prócz tego , że mówi jak jest , robi coś znacznie - znacznie ważniejszego . . . .
Mówi Jak Być powinno i że jest to całkowicie możliwe … ! Ma wyjątkowe kompetencje z racji talentu i nieporównywalnych z nikim żyjącym doświadczeń oraz z racji wierności ,niezłomności , a nawet postury – godnej męża stanu , jest do tego - poprzez niespotykaną przytomność umysłu - niepowtarzalną okazją dla dociekliwych - rozpoznania wielu faktów historycznych , ekonomicznych , gospodarczych i teleologicznych – bo to również wspaniały pedagog https://www.youtube.com/watch?v=qSMOoH59iHw .
Ma błękitne przenikliwe oczy , które widziały więcej i celniej od bardzo , bardzo wielu ( to jedna z cech niezbędnych wodzom , od zarania krótkowidzowi trudniej być dalekowzrocznym) i szlachetnie biało-czerwoną krew .(stąd tylu wrogów , kim są ci wrogowie i jakich używają metod?) . Jest postacią z najwyższej półki ……
Sekowanie profesora wpisuje się w procesy wymazywania ze świadomości społecznej dziedzin z zakresu skutecznego zarzadzania ( to są działania dywersyjne implantujące permanentną destrukcję przez dezorganizację Państwa Polskiego ) , osoby które posiadają wiedzę o zarządzaniu w stopniu korespondującym z najlepszymi światowymi osiągnięciami , a nawet wyprzedzają świat (Józef Kossecki) są zagrożeniem dla aktualnego układu – [sic.] „raz zdobytej władzy , nigdy nie oddamy”.
PS. Ci którzy przyczyniają się do dyskredytowania Profesora Witolda Kieżuna ( niezależnie od tego czy robią to świadomie czy nie , z powodu błędnej wiedzy , lub niewiedzy ) , nie tylko są wrogami Polski , ale są wrogami Narodu Polskiego i Narodowej Kultury . Naród kształtuje się nie tylko poprzez dorobek wewnętrzny , ale także przez bolesne często doświadczenia konfrontacji z sąsiadami i wrogami . Świadkami narodzin Narodu są jego bohaterowie , świadkami historii Narodu Polskiego są zwłaszcza Ci z czasów , w których nie było prostych rozwiązań - to oni mówią nam kim jesteśmy . Słuchajmy ich – inaczej przestaniemy być , staniemy się w jeszcze większym stopniu „zasobami pracy”- bez kultury – pamięci i godności , tradycji i przyszłości.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (4 głosy)

Komentarze

No program, wypisz wymaluj - miodzio.

Gdyby chodziło o zaprowadzenie takiego programu na

Madagaskarze - jużbym się rzucał popierać.

Tylko my żyjemy w Polsce.

A w tym programie nie ma ani jednej wzmianki,

Jak tenże Kandydat chciałby się pozbyć kremlowskich

macek znad Wisły.

A bez tegoż, cały plan nawet do ocieplenia budy za rzadki.

Kolejne:

Rodacy? Pomarzycie?

Pomarzymy - zażartowaliśmy...

 

PS

NAJPIERW ZDRAJCY WON

Vote up!
2
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1472997

Walka czy kreacja? (jeśli będzie pokój)

Wyobraźmy sobie , budujesz dom, masz wszystko co potrzebne , chętnych do pracy ludzi,                                                                                                                        ale nie zaczynasz - wszyscy szukają zdrajców , a zima tuż tuż.

Czy nie roztropniej jest zacząć budowę , a do ścigania wrogów wynająć fachowców-najlepiej bardzo dobrych?

No -  chyba , że myślimy tak jak Rosja , kiedy jest aktywna - "wszyscy są naszymi wrogami"...

 

Kiedy dzieci idą do szkoly , najprawdopodobniej , będzie wśród nich i  złodziej i donosiciel i chuligan , ale czy dziaci mają się nie uczyć , bo pierwszym programem w szkole będzie tropienie tych złych ?

Podstawowym problemem Polski jest to , że nas ubywa - starzejemy się , dzieje się tak dlatego , że nie potrafimy zorganizować miejsc pracy i dostępu do mieszkań dla ludzi młodych . Pamiętajmy , że ludzie starzy nie mogą mieć dzici ...                             

Kto odpowiada za ten stan  ... ?

 

Grożące nam demograficzne tsunami polega na tym , że cała narodowa aktywność skupi się na czynnościach pielęgnowania schorowanych starców przez starzejących się - dla których jest za późno na potomstwo                ( pamiętajmy , że po trzydziestym roku życia nasza ogólna aktywność - początkowo nieznacznie , ale stale już tylko maleje  ) . Wówczas dla unicestwienia nas nie potrzebni będą ani szpiedzy ani zdrajcy .Tylko przez wzmocnienie gospodarki , miejsca pracy , dostęp do mieszkań - mogą rodzić się polskie dzieci .Do tropienia zdrady i korupcji potrzebne są profesjonalne sluzby , działajace w naszym interersie na całym świecie . To jest sprawa niezwykłej wagi , ale nie może być programem dla całego kraju , czyli celem . Cel to program  tworzenia dobra - dóbr - uwolnienie potencjału ludzkiej inwencji - wymyślanie nowych potrzebnych i doskonalszych wytworów , usprawnianie infrastruktury  i funkcjonowania Polski  , oraz  promowanie i sprzedarz na świecie własnej  wytwórczości .        To jest program którego realizacja da milionom Polaków  możliwość godnego przeżycia - życia nie na próbę.

Podmiotowa Reindustrializacja Polski(czyli zgodna z naszymi interesami i bez zdrajców!)jest kluczowa.

PS.Jak uniknąć gorących konfliktów międzynarodowych , czy są do uniknięcia...

https://www.youtube.com/watch?v=9ig9iuyFNSk

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1473028

Niemłody już jestem, ale to plus, bo doświadczony.

Szczęśliwie, Pan Bóg dał mi pamięć nieulotną.

I dlatego odniosę się do Pańskich wyjaśnień z tej właśnie pozycji.

Przez całe moje dorosłe życie, a nawet wcześniej, bo

uważnie obserwowałem wcześniej zmagania moich Rodziców,

zapamiętałem prosty mechanizm:

Pod szczytnymi hasłami, wyzwalanie energi twórczej w Narodzie,

a następnie GRABIEŻ - pod równie szczytnymi hasłami oczywiście.

W sposób nieprzerwany od 1939.09.17 w Polsce trwa dyktatura ciemniaków,

ze stalinowskiego nadania.

Prawnie sankcjonowana grabież i marnotrawstwo.

Wyobraźmy sobie więc:

"Wyobraźmy sobie , budujesz dom, masz wszystko co potrzebne , chętnych do pracy ludzi"

a w banku pustki, bo piramida finansowa ciemniaków wyprowadziła moje pieniądze.

Gotówkę, ta sama dyktatura wypędziła mi z kieszeni na

utrzymanie tumanów i szkodników poosadzanych w tzw.

"niezbędnych urzędach".

W następnym etapie, dowiaduję się że jakiś nieuk i imbecyl

zadecydował, że tak naprawdę, to ja nie potrzebuję domu,

bo przecież w Irlandii stoją puste.

A w kwestii ścigania wrogów:

Od najmłodszych lat mi wpajano zasadę:

JEDYNY RODZAJ SPRAWIEDLIWOŚCI, KTÓREJ MOŻNA WIERZYĆ,

TO TA KTÓRĄ WYMIERZY SIĘ SAMEMU.

Dlaczego?

Bo nie będzie uwzględniała interesów osób trzecich.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1473040

Zgoda , a jakie jest wyjście , jak zmienić taki stan rzeczy ? Stalin zatruł  nas rewolucją , zapewnił elementom wręcz przestępczym znaczenie   i znamiona władzy  -  „raz zdobytej władzy , nigdy nie oddamy”.  Jeśli ma nastąpić zmiana to trzeba to przygotować ... Wszyscy won ? A kto w zamian? Co dalej?  Można z tego wyjść trzymając się wodza , a wodza trzeba rozpoznać,  kiedy się pojawi , może jeszcze nie czas... i pamiętajmy , przecież nawet Traugutt uczył się w Rosji, a czy można zarzucić mu brak patriotyzmu?Oraz , że na wojnie nawet jeńcy są przydatni . Do tego czasu trzeba się kształcić i tworzyć , nie mając nawet z tego doraźnych zysków.                                                                                                                One przyjdą wówczas kiedy powstanie polski areopag , może już powstaje . . .

 

czołem

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1473092

Wyjściem jest samodoskonalenie.

To najlepsza inwestycja - nikt nam nie jest w stanie ukraść wiedzy.

Drugim celem jest wyjście do ludzi i praca nad ich ułomnościami - jak wyżej -

nikt im tego nie ukradnie, a dodatkowo tworzymy więzi poziome,

odporne na działalność władzy.

Wiedzę i organizację przekuć na Polskie Prawo.

Opracować Kodeks Polaka, uwzgledniający zarówno prawa jak i IMIENNE obowiązki.

Nie chcących się stosować do obowiązków wykluczać z podstawowych praw.

Złodziei i zdrajców zaprząc do odbudowy zniszczeń, jakich sami dokonali,

w przeciwnym wypadku farmy ciężkich robót.

Do sprawowania nadzoru nad wykonaniem Kodeksu, powoływać

Trybunały Obywatelskie, spośród nieposzlakowanych Obywateli.

Co jest w pełni uzasadnione w świetle obecnego stanu

wymiaru niesprawiedliwości.

Równolegle do działań doraźnych, oczyszczających, opracować

POLSKĄ Konstytucję - wielowariantową , jasną i przejrzystą i przedstawić ją Polakom.

Po okresie przeznaczonym na ogólnonarodową dyskusję,

poddać ją Referendum.

Wersję ostateczną przyjąć jako podstawy działania Państwa.

Warunek podstawowy, jaki powinna zawierać, to że KAŻDY

Polak MUSI brać czynny udział w wyborach.

Co do kadry urzędniczej - wymóg podstawowy - okresowe sprawozdanie

z wykazaniem przydatności dla ogółu, w przeciwnym razie likwidacja stanowiska.

Ten wymóg wobec WSZYSTKICH bez wyjątków.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1473100