Here’s the other trip President Trump . . .

Obrazek użytkownika Karykaturzysta Warszawski
Świat
huragan / artpropo.com

Here’s the other trip President Trump . . .

 

Na temat przyjazdu do Polski prezydenta Donalda Trumpa na obchody rocznicy napaści na nasz kraj i Naród Polski i w końcu na temat jego nieobecności  jest bardzo wiele teorii , oficjalnie powodem nr1 była konieczność służenia ojczyźnie w chwilach potencjalnego zagrożenia huraganem „Dorian”. Jednak huragan nie był taki mocny i ominął Florydę , a każdy kto śledzi światowe wydarzenia zadaje sobie pytania co naprawdę spowodowało , iż prezydent nie przyjechał by propagandowo wzmocnić wizerunek sojuszu polsko-amerykańskiego. Oto jak o jednym  z powodów , pisali w  The Washington Post Melissa Hooper i Dalibor Rohac z 22 sierpnia br. :

 The Washington Post August 22 :

 Here’s the other trip President Trump should cancel

„ Oto inna podróż, którą Prezydent Trump powinien odwołać .

The Washington Post autorzy: Melissa Hooper i Dalibor Rohac z 22 sierpnia br.

 Melissa Hooper jest dyrektorką ds. Popierania polityki zagranicznej w organizacji Podstawa to Prawa Człowieka. Dalibor Rohac jest rezydentem w Amerykańskim Instytucie Przedsiębiorczości.                                                                                                             Oto sugestia dla prezydenta Trumpa przed jego zaplanowaną wizytą w Polsce pod koniec tego miesiąca:     Proszę nie jechać. Nie można zaprzeczyć, że Polska jest ważnym sojusznikiem. Jest tak jak Dania - choć nie powstrzymało to Trumpa przed odwołaniem podróży do Kopenhagi w tym tygodniu. Polscy żołnierze walczyli i ginęli wraz ze swoimi amerykańskimi braćmi broni zarówno w Afganistanie, jak i Iraku.  80-ta rocznica wybuchu II wojny światowej, w której upamiętnieniu Prezydent Trump ma uczestniczyć w Warszawie, jest znacząca, zasługuje na obecność czołowych światowych przywódców. Właśnie dlatego, że stosunki amerykańsko-polskie są ważne i ponieważ symbole mają znaczenie, ceremonie w przyszłym tygodniu nie powinny zostać zamienione w kolejne chwyty reklamowe Trumpa . Jednym z problemów jest to, że Trump i kluczowe postacie w jego administracji czują bliskość  do Polscki z powodów ideologicznych. Podzielają poglądy polskiej partii Prawo i Sprawiedliwość na temat restrykcyjnej polityki imigracyjnej, sceptycyzmu wobec Unii Europejskiej oraz kwestii kulturowych, takich jak aborcja i prawa LGBTQ (lesbijka homoseksualista biseksualny transseksualny/transpłuciowy odmieniec). To nie przypadek, że w ubiegłorocznej konferencji Narodowy Konserwatyzm uczestniczył jeden z czołowych intelektualistów partii rządzącej, Ryszard Legutko, znany z podkreślania podobieństw między Unią Europejską a sowieckim komunizmem, wraz z Johnem Boltonem i Tuckerem Carlsonem.

Co gorsza, zaplanowana wizyta Trumpa odbędzie się w napiętym momencie, gdy Polska zmierza w kierunku spolaryzowanych wyborów parlamentarnych. Trwają walki o sporne kwestie kulturowe, w tym prawa LGBTQ , aborcja i skandale seksualne w Kościele Katolickim.

Wszelkie błędne kroki Trumpa - takie jak włączenie się w zaciekłe wojny kulturalne kraju lub udział  w trwającej kampanii parlamentarnej - zmienią partnerstwo między Stanami Zjednoczonymi i Polską w kwestię stronniczą i wyrządzą nieodwracalne szkody gdyby zmienił się rząd w Warszawie.”  Koniec cytatu .

Ja sądzę jednak , iż powyższy artykuł to raczej  kolejny stunts – chwyt reklamowy wykorzystujących każdą okazją dla swych celów  - chwyt środowisk socjodywersyjnych , dla podtrzymania obłędnej aberracyjno seksualnej  narracji - świadomie lub nie propagowanej  - i stałym epatowaniem naszych umysłów ludzkimi ułomnościami , medialnego podtrzymywania wiedzy o rzekomej ich skali.  Wszystko po to by osłabiać  rolę cywilizacji dążących do afirmacji chrześcijańskich wartości ,  bo te wartości zagrażają  interesom przebiegłych uzurpatorów  . Jak mówił Jan Paweł II nie ma większej perfidii , kiedy kłamstwo posługuje się prawdą by owo kłamstwo uwiarygodnić.  Skala sekssłabości  w Kościele Katolickim jest pomijalna  w stosunku do dobra jakie wniósł , wnosi i wnosić będzie w dzieje ludzkości  , niezależnie od różnych ludzkich potknięć  wśród  duchownych  , wyznacznikiem trwania kościoła jest jego zasadnicza misja założycielska   -   kto jest drogą i prawdą . . ?

 

A jakie jeszcze mogły być powody , iż prezydent Trump nie przyjechał na smutne obchody , oto te które wybrałem:

 

Czy Trump oszukał Polaków i czy Niemcy naprawdę żałują? dr Mira Modelska-Creech w Realu24

 

Trump nie przyjechał do Warszawy, 14 niewypowiedzianych punktów wiceprezydenta Pence’a

 

Dr Jacek Bartosiak zaprasza do odwiedzenia stworzonego przez siebie portalu www.strategyandfuture.org

 

Pozdrawiam

Karykaturzysta Warszawski

 

 

 

  

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (6 głosów)

Komentarze

Wszystkie podane przez autora linki prowadzą do filorosyjskich portali propagandowych!

Czyżby autor pozazdrościł politrukom z bolszewicko-rosyjskiej ścierwoneonówki...

Vote up!
5
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1603191

Sprowadzanie wszystkiego do roli bolszewizmu nie wystarczy , prawda jest wartością niezłomną i to ona stoi na straży sprawiedliwości , która odda każdemu to co mu się należy. Do prawdy prowadzi jednak droga poprzez poznanie , do poznanie prowadzi wiedza i metodologia - co jest skutkiem a co przyczyną zjawisk , wiedza o tym co myślą inni ,dlaczego tak myślą , jakich używają metod ,ta wiedza może uchronić nas przed stratami , które w perspektywie czasu społeczeństwa mogą ponieść poprzez przemycanie na naszych oczach zepsucia  w przyszłość naszych dzieci , wiec uwaga ! 

Co się dzieje w świecie , jakie procesy zachodzą , jakimi drogami propaguje się informacja , jak wychowywać dzieci do dorosłości i siły , jak chronić ich prawa - prawo do rozwoju zgodnego z wiekiem dziecka , do poczucia bezpieczeństwa , do harmonii rodzinnej  . . . , ale to wszystko możliwe jest w czasach pokoju . . .

Czy pokój światowy jest stanem utrwalonym ?

Dynamika i rozwój sił w świecie 21 wieku : concert of powers power of world countries  世界各国的力量

pozdrawiam

Maciej Szproch

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1603273