Raz na wozie, raz pod wozem. Zmiany, zmiany, zmiany, wystawieni do wiatru.

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Oprócz naszych wcześniej będą wybory na Ukrainie. Wygra oczywiście Julia Tymoszenko. Przynajmniej sondaże robione na czterech !!! milionach uczestników na to wskazują. Wygra z Zieleńskim w drugiej turze dość sporą przewagą.

Łatwo przewidzieć, że w takim wypadku Ukraina wybierze opcje rosyjska. Zostaniemy sam na sam z amerykanami, Rumuni - jak wiadomo cyganią.

PIS ostrzegam, wcześniej czy później wszystko się wyda. W ich wypadku będzie to wcześniej niż później. Tak jak na Ukrainie w polityce robi się luźniej może uda się prawicy dostać do władzy.

Przyjaźniliśmy się z Niemcami, Amerykanami, Żydami, wygląda na to że przyszła pora znów  sojusz z Rosją. Jest nadzieja że Putin widząc naszą beznadziejną sytuacje zaproponuje nam nawet podobnie jak Białorusi wejście w skład Rosji jako guberni.

Moja rada nie oglądać się na nikogo w tej sytuacji brać co dają !!!

Pozdrawiam

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Nie ma co płakać, okno możliwości które było zostało zamknięte. Trzeba otworzyć inne są Chiny, jest Iran, Wenezuela, itp. itd. Jak się nie ma co się lubi to to się lubi co się ma.

Na Stany trzeba machnąć ręką, wrócić na kolanach do Chin Niemiec, Francji. Nie jesteśmy w stanie zmienić amerykańskiej administracji. Myślę że dobrze by było zmienić u nas historia zna przypadki kiedy w wyniku mniejszych pomyłek tracono króla Anglia, Francja, Rosja. U nas należało by wymienić cały personel MSZ do woźnych wymienić to minimum co jest konieczne do zrobienia. To może reszta "ocali głowy" Na gojów wszystkich wymienić. W końcu czym ryzykujemy gorzej nie będzie.

Mamy nad czym się zastanawiać.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#1584241

Kolego?

Witam ;-)

Jezeli Kolega proponuje tutaj na Niepopkach, by na kolanach zwracac sie do Putina, to mysle, ze odwaga Kolegi jest wieksza niz wytrzymalosc kilku tutejszych adwersarzy. Nic tylko bedziesz Pan od razu agentem Neo-nu i ruskim trollem, a w tym przypadku, to juz chyba nawet szpiegiem.

Mysle, ze byloby lepiej, gdybysmy w ogole nawiazali z Rosja jakiekolwiek stosunki sasiedzkie i prowadzili z naszymi sasiadami JAKAKOLWIEK polityke. W chwili obecnej nie czynimy tego wcale, a wiecej dla amerykanskiego ynteresu, a konkretniej zydowskiego ynteresu  kasamy Putina po kostkach i nie wiadomo wlasciwie po co ?

 

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1584246

Odpadła w przedbiegach! Komik powinien zwyciężyć!

To jakie dalsze sugestie?

Vote up!
1
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1584741

Założyłem że w pierwszej tuże zwycięzcami zostaną Tymoszenko i Zieleński. Stety czy niestety przeszedł Poroszenko i teraz jest trudniej przewidzieć co będzie w drugiej turze. U nas pamiętam Pietrzak  jak startował to "poległ". Więcej szans daje obecnie Poroszence. Jeśli dostał się do drugiej tury to różnie być może. Ten minus to nie ja, przeciwnie przed chwilą plusik dałem.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1584774

Zdecydowanego Amatora, Verity, Markowej lub Ościa. 

Czyli - od grona moich stałych "wielbicieli". Być może - jeszcze od kogoś  zbyt "nieśmiałego", by się ujawnić! Archiwum X być to nie może, bo nie posiada sześciopunktowej "siły rażenia". 

A co dalej z Ukrainą? Pożyjemy, zobaczymy!

Pozdrawiam serdecznie,

Vote up!
2
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1584819

Poroszenkę raczej dobrze oceniłem dostał się do drugiej tury ale dalsze szanse mniejsze niż mizerne. Postawił na tradycję i przegrał. Wygląda raczej na właściciela lodziarni, a nie prezydenta największego europejskiego kraju. U nas też nie lepiej Prezydent - absolwent szkoły Hartmana. Nie ma kim się szczycić i cieszyć. Co do Prezydenta to prawdopodobnie nikt się nie zajmuje lansowaniem i promowaniem. Putina widziałem jak śpiewa Blue berry hill. Nawet gdzieś tu to nagranie umieściłem. Potrafi znaleźć się na salonach, zabłysnąć w towarzystwie.

Za Cara Carski korpus paziów paziów to była najbardziej elitarna szkoła na świecie!!!.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1586689