Tusk też już wie

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj


Donald Tusk jest ewidentnym psychopatą prosto ze stron podręczników psychologii. Albo socjopatą, ale to mała różnica. Robi wyłącznie to, z czego ma osobistą korzyść. Empatii – zero. Dobro wspólne? Wolne żarty. Kompletnie z nikim się nie liczy. Nie ma prawdziwych przyjaciół. Jego służalczość w stosunku do Angeli Merkel jest wyłącznie powodowana tym, że wie, że póki ona go holuje, będzie róśł i nikt go nie dotknie.
Na to wszystko nakłada się jego super ego, cierpiące na elefantiasis, które każe mu być postacią na szczycie. Nie ważne jakim, ale najlepiej całego świata.
Tusk nie jest głupi. Jest inteligentny. Choć starając się być psychologicznie ścisłym, może nie inteligentny, tylko przebiegły.
I w końcu pojął to, co my wiemy od dawna, już nie ma złudzeń, że na tym, co obecnie jest antypisem, nie są w stanie zbudować najmniejszej przeciwwagi przeciwko Kaczyńskiemu i jego ludziom.

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że w swoich marzeniach, Tusk widzi siebie na jakimś eksponowanym, światowym stanowisku. Może sekretarz ONZ, może szef NATO? A może komisarz Unii? Wszędzie tam, gdzie można błyszczeć, robić poważne miny, lecz się nie napracować. No i oczywiście zbijać fortunę.
Tylko, że już nawet jego europejscy poplecznicy wiedzą, że to leń. A co gorsza, człowiek, który jest kompletnie niezdolny do podejmowania decyzji. Teraz, jak mówią młodzi, może się bujać, bo decyzję za niego podejmują inni. Zazwyczaj Merkel, albo sztab komisarzy EU.

I zapewne to oni podjeli decyzję, że zanim Tusk dostanie następne konfitury, to musi w Polsce zbudować prawdziwą antypisowską opozycję.
Kaczyńskiego trzeba zniszczyć, a kraj należy ponownie umieścić na jedynym, właściwym torze, po którym ma się poruszać – mdłe ciepełko dla narodu, który ma głównie dostarczać młodą siłę i składać Volkswageny; a życie na wysokim poziomie z Porsche i działką koki w miasteczku Wilanów, dla przyjaciół i współpracowników.

Tylko jest duży problem. Jak i z kim to zrobić?
Niecałe dwa lata wystarczyły, by wszyscy z totalnej opozycji całkowicie się skompromitowali. A do tego niezawodny PSL też zdycha, SLD czołga się ostatkiem sił, a tajna piąta kolumna pod nazwą Kukiz15 też zawiodła mimo posiadania wielu mądrych ludzi, ale już liderzy: Paweł Kukiz i marszałek Tyszka wystarczają, by wszystko ośmieszyć.
I widać wyraźnie jaka to sfora nieudaczników – praktycznie, czego się dotkną, to spieprzą. Z Sejmu robią kabaret. Ludzi na ulice wyprowadzić nie potrafią. Trybunał Konstytucyjny, mimo chytrych planów przegrali z kretesem. A wkrótce też padnie Sąd Najwyższy – najsilniejszy bastion sitwy III RP.
Nie ma już wątpliwości, że prezydent Warszawy i wiceprzewodnicząca Platformy Gronkiewicz – Waltz winna iść siedzieć. A tuz za nią prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Choćby nie wiem jak ich skorumpowane papugi w togach się wiły.

Tusk więc, zmuszony przez swoich neoliberalnych, światowych mocodawców ze stajni Rothschildów, Sorosów i Klubu Bilderberga, musi znaleźć i się oprzeć na zupełnie nowych ludziach.
Musi zbudować nową, antypisowską partię.
Bez Kopacz i Schetyny, bez Petru i jego cyrku, bez starych skompromitowanych kumpli, którzy już dosyć się nakradli; bez Pawlaka i Jana Burego, który dziwnie jakoś jeszce nie siedzi i bez młodych hunwejbinów – Kukiza i Tyszki. I z dwójką przyjaciół – Urbanem i Michnikiem wycofanymi w głęboki cień.
A jeszcze na dodatek "bohaterowie" okrągłego stołu kompromitują się doszczętnie. Przedsiębiorca transportowy Frasyniuk stał się pospolitym chuliganem i może zapisze się do Antify. Bolesław Wałęsa – Mędrzec Europy wylądował w szpitalu, jak usłyszał, że Solidarność szykuje taczki. Janas umysłowo odjechał, Józef Pinior tylko brał łapówki i ma formalne oskarżenie. Reszta też nie lepsza.

Gdzie on takich ludzi ma znaleźć? Nie można, jak dawniej podesłać z Moskwy i Berlina.
Bardzo jestem ciekaw, co światowy, antypisowski trust mózgów wymyśli.

Ta totalna klapa, zwana przez siebie totalną opozycją, te Budki, Szczerby, Brejzy, Kierwińskie, oraz Lubnauery i Scheuring – Wielgus, są jak postaci z komiksów, lub filmu "Głupi i głupszy". A jak już znajdą jakiegoś nowego profesora ekonomii, którego chcą wylansować na swojego eksperta, to okazuje się, że to też idiota.

Ogromny potencjał antypisowskich mediów, polskojęzycznych, lecz z zarządami w innych krajach, niewiele tu pomaga. A co najgorsze, ludzie coraz bardziej przestali być wrażliwi na te prymitywne manipulacje i iście koreańską propagandę Gazety Wyborczej, Newsweeka, TVNu, czy Polsatu. Większość to śmieszy, a także wkurza. Lis, Kuźniar, Żakowski, Olejnik to już powszechny obciach. Tylko duże pieniądze, które zarabiają, pozwalają im to jakoś znosić. Normalni ludzie zapewne by się już dawno pochlastali.

Tak więc mocodawcy postawili przed Tuskiem najtrudniejsze zadanie jego życia.
Zadanie, którego nie chce, ale musi.


.
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:19)

Komentarze

Sami durnie i szuje na lewackiej stronie. I z gówna bat ciężko ulepić. Ale największym gównem jest sam Tusk i każdy kto w niego będzie inwestować jakieś pieniądze nie ma szansy na jakikolwiek zysk. Tusk jest politycznym trupem a i Merkel niewiele brakuje do podobnej kondycji. Łączy ich knajackie braterstwo broni i wspólne to znaczy Merkel marzenia. Jeszcze trochę i rozpoczną negocjacje co do swojego w miarę bezkarnego przejścia na emeryturkę. Nie sądzę żeby im się to udało. Imperium zła nie troszczy się o swoich weteranów. Tusk najpewniej pójdzie drogą Kulczyka. Jakaś operacja plastyczna i zmiana nazwiska... Merkel wkrótce czeka skandal który ją zmiecie ze sceny.

A Polakom wystrugają z banana kolejnego Oskarka. Mają ich w uśpieniu aż nadto, a każdy aż przebiera nóżkami żeby inteligencją się popisać.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1543967

Witam

 

Oni tak szybko nie chcą przejść na emeryturę. Zresztą, czy to od nich zależy? Bedą trwać tak długo i wykonywać polecenia, jtak długo, jak im Cień rozkaże. To wszystko marionetki, a nie gracze.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544159

Przychodzi pracownik do dyrektora

 - Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ interesują się mną trzy firmy.

 - A mogę wiedzieć jakie to? - pyta dyrektor.

 - Elektrownia, gazownia i telekomunikacja.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1544221

Ponieważ Tusk nie jest samodzielny a łatwa kasę lubi musi coś w Polsce zbudować bez balastu PO. Tylko kogo wyjmie z tonącej szalupy PO-mafii? Niewiele tam tuzów...rzeczywiście ciężkie zadanie dla niemieckiego lokaja...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1544012

Praktycznie również nikogo zdolnego tam nie widzę.

Ale pamiętajmy - zawsze jakiś nowy Marcinkiewicz może się znaleźć.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544160

Na POczątek znajdzie zwolenników by dostać się do sejmu.

UB, SB, ORMO, ZOMO, LWP, Milicja, PZPR,  zwolennicy PO, Nowoczesnej i wszystkich co nienawidzą PIS. Będą POpierać folksdojcza, może to być 5 procent, a nawet 15.

PO to tylko by PIS przegrało wybory.

Żydo-komuna nie odpuści, bogactwa naturalne Polski i likwidacja Polski chrześcijańskiej, to cel jaki sobie założyli.

Pejsaty Geremek dokładnie o tym pisał, w liście do swego brata w USA, jak będą postępować, by wydymać Polaków z ich ziemi i majątków.

Walka dopiero się rozpoczeła, ale świadomość nasza jest już bardzo duża, jak w 1989 roku, gdzie Naród był ogłupiony.

Wiem jedno, Polacy mają krótką pamięć, a to już zadanie dla TVP Narodowej, by tą pamięć odświeżać.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1544016

A kto to ma taką krótką pamięć, że już prowadzi dialogi z SL?!

Obraził śmiertelnie twoją rodzinę, czy nie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544161

... u której klamki się uwiesi, z której michy będzie "papusiał" Tusk, bo PiS z całą pewnością go nie będzie promował. On jest w Polsce już "skończony". Daleka jestem od propozycji, która nie tak dawno padła od jednego z Niepoprawnych, by pozbawić jego obywatelstwa polskiego. To pozbawienie uniemożliwiłoby (oj! trudne słowo) postawienie Tuska przed polskim sądem, a jest za co go postawić.

Serdeczności,

  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1544045

Witaj Evo

 

Tusk MUSI być rozliczony za całe jego działanie w polityce. I to od początku i jego roli w obaleniu rządu Olszewskiego.

Może kiedyś uzyskamy od Niemców jego akta i nie będzie wtedy problemu skazania za zdradę państwa.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544162

Co do Kukiza pełna zgoda, natomiast Marszałka Tyszkę nie równam z Kukizem. A PiSowi musi się znaleźć opozycja i to szybko bo zaczyna gardłować typowym Gierkiem. Burzy wręcz krew medialny szum o "spadku bezrobocia do 7,5%?" kiedy moja córka z mężem od roku próbują bezskutecznie znaleźć sensowną pracę w końcu w regionie przemysłowym (Sosnowiec- Śląsk) by  powrócić na dobre z Niemiec. Mój bratanek z żoną podobnie bezskutecznie chce powrocić z Belgii. A w ostatnich miesiącach nastąpił gromadny wyjazd "za zagranicznym chlebem gdzie się da" moich bliskich i dalszych sąsiadów jak też dalszej rodziny (Warmińsko-Maz.). A tu w mendiach słyszę, że największy spadek bezrobocia nastąpił m.inn. w Warm-Maz. Nie wiem czy nawet propaganda Gierkowska odważyłaby się na taką hucpę.  pIsOWI TRZEBA ZNALEŹĆ SENSOWNĄ OPOZYCJĘ!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1544076

Jestem przeciwny jakiejkolwiek gloryfikacji PISu. Trzeba kontrolować i trzeba rozliczać.

Tym bardziej właśnie, że nie ma poważnej opozycji, która by to robiła.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544163

Widzę ewolujcję w poglądach... Miło...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1544228

nowy przywódca totalnej ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1544170

Co do Kukiza pełna zgoda, natomiast Marszałka Tyszkę nie równam z Kukizem. A PiSowi musi się znaleźć opozycja i to szybko bo zaczyna gardłować typowym Gierkiem. Burzy wręcz krew medialny szum o "spadku bezrobocia do 7,5%?" kiedy moja córka z mężem od roku próbują bezskutecznie znaleźć sensowną pracę w końcu w regionie przemysłowym (Sosnowiec- Śląsk) by  powrócić na dobre z Niemiec. Mój bratanek z żoną podobnie bezskutecznie chce powrocić z Belgii. A w ostatnich miesiącach nastąpił gromadny wyjazd "za zagranicznym chlebem gdzie się da" moich bliskich i dalszych sąsiadów jak też dalszej rodziny (Warmińsko-Maz.). A tu w mendiach słyszę, że największy spadek bezrobocia nastąpił m.inn. w Warm-Maz. Nie wiem czy nawet propaganda Gierkowska odważyłaby się na taką hucpę.  pIsOWI TRZEBA ZNALEŹĆ SENSOWNĄ OPOZYCJĘ!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1544077

W końcu głos rozsądku przebija się przez bełkot wyznawców...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1544135