Kontra. I to od zaraz!

Obrazek użytkownika jazgdyni
KrajAgencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) jest powołana do ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i obywateli.
Jako obywatel jestem nieco zaniepokojony, czy moje bezpieczeństwo nie jest przypadkiem zagrożone.
Dlatego chciałbym zapytać pana płk prof. dr hab. Piotra Pogonowskiego, stojącego na czele tej służby specjalnej, albo jeszcze lepiej, panią premier Beatę Szydło, której ABW bezpośrednio podlega, czy mam powody do niepokoju?

To wszystko, co się wyrabia wokól doprowadzenia rządów PISu do upadku jest dziwnie zbyt dobrze zorganizowane. To może niepokoić. Twierdzenia antypisu, że te hałaśliwe manifestacje to spontaniczna reakcja zwykłych obywateli to wierutna bzdura i nawet głupi to widzi. Podobnym naigrywaniem z inteligencji Polaków jest twierdzenie, że zagranica, głównie Una Europejska, sama z siebie jest zaniepokojona rozwojem sytuacji w naszym kraju.

To wszystko są precyzyjnie sterowane działania, które, mam pewność, ABW wnikliwie monitoruje i czuwa, by bezpieczeństwo nie było zagrożone.

Dlatego chciałbym uzyskać od ABW odpowiedzi.

  • Skąd organizatorzy manifestacji mają pieniądze na te przedsięwzięcia? Czy ABW śledzi odpowiednie przepływy pieniędzy? Nie ma mowy o żadnej przypadkowości, jeżeli protestanci, w tym samym momencie, w różnych miejscach Polski mają w ręku identyczne plakaty z tej samej drukarni, lub tłum w Warszawie nagle pali "przypadkowo" takie same świeczki i znicze. Kto finansuje stawianie scen i estrad? Kto finansuje kosztowne nagłośnienie? Kto zapewnia transport i logistykę? Nawet te białe róże wręczane protestantom nie są za darmo.
  • Kto jest organizatotem technicznym i koordynatorem? Kto planuje współdziałanie ulicy i posłów? Jak to się stało, że w czasie nocnego posiedzenia Senatu, niesławny marszałek Borusewicz, po otwarciu okien już miał w ręku megafon? Marszałek Karczewski tego przedmiotu nie zauważył? Kto przywozi, dostarcza materiały, flagi, plakaty, kto organizuje służby porządkowe w kamizelkach z nadrukami KODu, czy Obywatele RP?
  • Kto jest odpowiedzialny za przecieki z pałacu prezydenta, czy z rządu? Czy pan prezydent jest bezpieczny? Jak to się stało, że wyśledzono go w Juracie, zorganizowano tam demonstrację, a telewizja TVN już tam była?
  • Kto i jak dostarcza jednostronne, zafałszowane informacje mediom zachodnim? Czy nie jest to działanie na szkodę państwa? Czy można to wyśledzić i ujawnić?
  • Czy znane są służbom dalsze plany i projekty organizowania eskalujących się, ogólnopolskich rozruchów? Czy planowane jest przeciwdziałanie?


Takich pytań jest znacznie więcej i przekonany jestem, że zadaje je sobie duża część zaniepokojonych obywateli.
Więc ja też, jako zaniepokojony obywatel pytam się, a dodatkowo, jako dziennikarz, zgodnie z prawem prasowym domagam się odpowiedzi.


******

Czy dzisiaj powinniśmy, jak co roku, czekać do 10 listopada, by zademonstrować naszą prawdziwą jedność i siłę we wspólnym marszu?

Moment jest specjalny. Opozycja zawłaszcza nasze symbole. Powołują się na Solidarność. Śpiewają "Mury" Jacka Kaczmarskiego. Kłamliwie określają siebie reprezentantami narodu. I taki przekaz idzie w świat! Dla Niemca, Szweda, Francuza, Amerykanina to demonstrują polscy obywatele.
A my siedzimy cicho i czekamy, Bóg wie na co.

Panie przewodniczący Solidarności Piotrze Duda! To wasze demonstracje zawsze wskazywały prawdziwie czego chce naród.
Powiedział pan pewnego razu: - "Gdy my wyjdziemy na ulice, to przykryjemy ich czapkami!". Mając na myśli ubecję, fircyków z KODu i pseudo obywateli.
Czy właśnie dzisiaj nie jest właściwy moment, by to przykrywanie czapkami zrealizować? I proszę zauważyć, co powiedzą w CNN, BBC, czy ARD, jak pokażą tłumy Solidarności popierające rząd.
I nie tylko związkowcy pójdą z wami. Tysiące Polaków czeka z niecierpliwością, by znowu ktoś ich poprowadził. I to już nie Wałęsa, nie Frasyniuk, czy Kijowski. I na pewno nie Schetyna, czy Petru.

Można by się zastanowić, czy 15 sierpnia, w święto państwowe i kościelne, dzień Wniebowzięcia Maryi Panny i Święto Wojska Polskiego, Polacy nie powinni pójść razem we wielkiej demonstracji popierającej działania władzy, by ponownie zaznaczyć prawidłowość swojej wyborczej decyzji.

By po dwóch latach od wyborów, potwierdzić, że nadal uważają, że ich decyzja była słuszna, że władza realizuje to, do czego się zobowiązała, a my nadal popieramy nasz wybór.

Mogę sobie wyobrazić, jak po tradycyjnej paradzie wojskowej i historycznej, z trybuny zejdą prezydent Andrzej Duda, pani premier Brata Szydło, marszałkowie Sejmu i Senatu; ministrowie, senatorzy i posłowie i otworzą wielki pochód, obywateli i związkowców Solidarności, który ulicami Warszawy przemaszeruje.
Pokażmy, jak jest faktycznie. Jakie są prawdziwe proporcje w narodzie. Kto jest za, a kto jest przeciw.

W pierwszym szeregu przywódców państwa honorowe miejsce należy się prezesowi zwycięzkiej partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosławowi Kaczyńskiemu. Faktycznemu twórcy Zjednoczonej Prawicy i Dobrej Zmiany. Pierwszemu politykowi, który w Polsce pochylił się nad obywatelami.
Nagle w Polsce zaczęło robić się dobrze, gdy Kaczyński powiedział tylko trzy słowa: - Wystarczy nie kraść!. T o w dużej mierze przeciwko tym słowom protestują ludzie antypisu i totalnej opozycji. Jakże to?! Nie kraść?

Marzy mi się taka sierpniowa demonstracja. I przekonany jestem, że równieżmilionom Polaków. I setki tysięcy nas na taką demonstrację przyjedzie z całego kraju. Za własne pieniądze a nie Sorosa, czy Springera, a może nawet Putina.

******

Jeszcze jedno muszę wspomnieć, gdy już zabrałem się do publicznego zwracania się do naszych notabli.

Panie prezesie zarządu Telewizji Polskiej, Jacku Kurski! To właśnie pana sobie wybrałem, by skierować te zdania, gdyż jest Pan specjalistą i zna się na komunikacji społecznej.
Otóż...
Wizerunek poczynań władzy, rządu, parlamentu, prezydenta i pozostałych rządowych instytucju leży i kwiczy!

Kiedyś potrafiliście robić świetne spoty. Potrafiliście tworzyć spójne i przekonywujące komunikaty. Tworzyliście nastrój i klimat.
Dalczego teraz, zdając sobie sprawę, ze toczy się bezpardonowa wojna propagandowa i przeciw wam wytaczane są najcięższe działa i nie ma mowy o fair play, wy rozmemłacie się miałkich dyskusjach, pozwalacie opozycji narzucać ton, pozwalacie się obrażać, tak, że to wszystko wygląda, że to oni są stroną dominującą, oni wskazują o czym będzie się mówić i chyba oni potrafią lepiej przekonywać niezorientowanych.
To jest niedopuszczalne. Zaangażujcie najlepszych specjalistów, tak, jak to świetnie się udało w czasie kampanii wyborczych i zacznijcie mocno i boleśnie uderzać w ten pusty bęben przeciwników. Faktycznie, można odnieść wrażenie, że wystarczy tylko pokazywać ich i ich działalność i sami się skompromitują. To nie tak – wasza bierność i pasywnośc w tej propagandowej bitwie jest źle przez ludzi widziana. Jest odbierana jako słabość. Trzeba dać głos. I to mocny i wyraźny.

*****

Wszyscy wiedzą, że najgorszym po zwycięstwie jest spocząć na laurach i napawać się sukcesem. To ludzkie i zrozumiałe. Ale to niemądre.
Tym bardziej, że przeciwnik nie poległ i nie ma zamiaru się poddać. Co gorsza, ma za sobą wielkie moce. Ma duże pieniądze od zidiociałych miliarderów, którzy w swojej utopii nowego świata, ustalili, że Polska ma być słabym państewikem na usługach paru mocarstw.Ma olbrzymie wsparcie medialne lewackich neoliberałów, którzy praktycznie opanowali światowy rynek komunikacji. Nawet w internecie, w witrynach społecznościowych i nie tylko rządzą praktycznie neo-komuniści lub "tylko" lewacy". Wystarczy popatrzeć na Google, Facebook, czy Twitter.
Przeciwnik, co jest bardzo przykre, ma także wsparcie dominujących państw Uni Europejskiej. Im się bardzo nie podoba, że Polska rośnie w siłę, wybija się na pełną suwerenność, a co najgorsze, że odwołuje się do zasadniczych wartości cywilizacji łacińskiej, którą z takim trudem i mozołem likwidowano przez dziesięciolecia. "Europa" nie chce takiej konkurencji. Boi się jej i się niepokoi. Wiedzą, że ich obywatele uważnie się przyglądają i mogą się zarazić "złym" przykładem. A wtedy pogonią na zbity pysk brukselskich urzędasów, którzy sami się nominowali, pogonią banksterów, tych lichwiarzy i złodziei, którzy bezczelnie, małymi literkami każdej umowy, okradają zwykłego człowieka. I tych polityków, którzy codziennie łżą, jak psy, co innego mówią i co innego robią; na uwadze mają tylko sowoje dobro, a wyborców mają gdzieś.

Tak, że Polska Władzo – porwaliśmy się na piekielnego wroga. Tacy już jesteśmy. Zawsze tak postępowaliśmy. Raz nam się udawało, jak w 1918, 1920 i wreszcie w 1980. Często też braliśmy w skórę: Powstanie Listopadowe, Powstanie Stycznowe, klęska roku 1939, Powstanie Warszawskie i okupacja sowiecka.
Byliśmy zdradzani. I to nie tylko przez zewnętrznych koalicjantów i niby-przyjaciół. Również przez tych Polaków, którym lepiej pachniał żołd obcych mocarstw.
Lecz zawsze w społeczeństwie istniał i był silny zdrowy trzon – ludzie po prostu uczciwi i patrioci.
Dajmy im możliwość pełniejszego wyrażania swego zdania. Dajmy im możliwośc zamanifestować swoją postawę.
I, nie daj Boże, nie oszukajmy ich po raz kolejny.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:27)

Komentarze

ABW nie jest miękkim palcem zrobione i zna odpowiedzi na postawione i nie postawione pytania.

Uprzejmie informuję, że ze względów stricte operacyjnych odpowiedzi nie będą udzielane!

Sytuacja jest czytelna - władza (wybrana demokratycznie większością głosujących) dysponuje wystarczającymi środkami, z których korzysta lub skorzysta.

PS

Dlaczego nie pogoniliśmy banksterów w Polsce ("tych lichwiarzy i złodziei, którzy bezczelnie, małymi literkami każdej umowy, okradają zwykłego człowieka")? Dlaczego projekt Ustawy Pana Prezydenta ad. spread leży na sejmowej półce?

Dlaczego czytam w necie, że "słowo honoru poszło się j."?

PS

Znalazłam w necie, przed chwilą, taki kwiatek:

http://xportal.pl/?p=29950

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

casium

#1544821

Ja wiem, że wszystkie służby specjalne najlepiej działają w ciszy i spokoju. ALE ja jestem zaniepokojony sytuacją i domagam się, żeby mnie uspokoić. To jest je...ny obowiązek władz, żebym miał poczucie bezpieczeństwa.

Już po opublikowaniu zderzyłem się z #AstroTurf. Czyli jest groźnie i jest atak

https://wpolityce.pl/polityka/349944-spontaniczne-protesty-nic-z-tego-to-perfidnie-realizowana-manipulacja-polacy-dali-sie-nabrac-na-astroturfing-zobacz-komentarze

 

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544825

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Polska (?) ABW broni interesów Ukrainy. Grażyna Garboś: ABW przesłuchuje członków Powiernictwa Kresowego i podejrzewa o działanie na szkodę Ukrainy.

Grażyna Garboś: ABW przesłuchuje członków Powiernictwa Kresowego i podejrzewa o działanie na szkodę Ukrainy.

Korespondentka radia Sputnik rozmawiała o tym z z politologiem i publicystą Konradem Rękasem.

— Na Pana profilu na facebooku przeczytałam informację, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczęła przesłuchania członków Powiernictwa Kresowego. Pan jest przewodniczącym tej organizacji, stąd pytanie do Pana: a więc, o co chodzi? Czyżby o obronę interesów Ukrainy?

— Tak, funkcjonariusze ABW zaczęli wzywać do siebie przedstawicieli Powiernictwa Kresowego, członków władz naszej organizacji. Zablokowali również nasze konto bankowe. Jako przyczynę podając jednoznacznie: podejrzenie o działanie na szkodę państwa ukraińskiego. Jest to rzecz skandaliczna! To oznacza, że ABW Polski stała się jednym z wydziałów „służby bezpeki" Ukrainy.

(FB) Powiernictwo Kresowe
July 18 at 3:06pm · Sofia, Bulgaria ·
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczęła przesłuchania członków Powiernictwa Kresowego.
Przyczyna? "Podejrzenie działania na szkodę państwa... ukraińskiego".
Nie, to nie pomyłka. POLSKA (?) ABW broni, nieważne - prawdziwych, czy wydumanych interesów UKRAINY!
A kiedyś się zloscilismy, że Niemcy Ukraincom jeden Chełm oddali...
(FB)

To nie Polska, jak się niektórym wydawało, roztacza swoją opiekę czy pomoc na rzecz Ukrainy, a wręcz przeciwnie. To Ukraina już wprost ręcznie kieruje polską policją polityczną i dyktuje jej, które organizacje pozarządowe ma prześladować.

Traktujemy to jako represje polityczne ze strony ABW.

Nic w naszej działalności nie zatrąca nawet o zakres działania tej instytucji. Zajmujemy się z powodzeniem gromadzeniem świadectw i dokumentów związanych z polskim posiadaniem na Wschodzie i rewindykacją tych majątków.
Nic do tego ABW mieć nie powinna, dlatego tego typu działania traktujemy jako próbę zastraszenia.
Oczywiście możemy zapewnić Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zapewnić świeżo mianowanego generała Pogonowskiego, że tak, jak nie przestraszyliśmy się jego poprzednika generała Łuczaka, który już w czasach Platformy Obywatelskiej opowiadał, że Powiernictwo Kresowe jest antypolskie, tak nie przestraszymy się generała Pogonowskiego, który opowiada, że Powiernictwo Kresowe jest antyukraińskie.
Tak należy odbierać działania jego podwładnych.
Nie zastraszycie nas!

https://youtu.be/wscCOxBES-g(link is external)

Źródło: https://pl.sputniknews.com/opinie/201707195915767-Sputnik-Polska-Powiern...(link is external)l

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

DK

#1544833

Bardzo bym Pana prosił, żeby zaprzestał Pan dyskutowania ze mną.

Wg, mnie ma Pan jednotematyczną manię, a w kulturze blogerskiej komentarze powinny się odnosić do zaprezentowanego tekstu. Proszę pisać swoje blogi i zainteresowani tematem Pana odwiedzą.

Ja natomiast trollowania nie toleruję.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544835

Dość bierności i uległości wobec szerzącego się terroru betonowej opozycji wspieranej przez kacyków unijnych i państwa wrogie Polsce i polskiemu rządowi premier B. Szydło.
Zaczynam mieć dość mamlania Błaszczaka o tym ze jesteśmy bezpieczni , sa atakowani ludzie , posłowie , dziennikarze , dlaczego ich nikt nie broni dlaczego policja nie reaguje stanowczo???
Jeśli będzie dalej taka tolerancji dla terroru nie tylko słownego to nasza kochana Polska będzie miała takie same problemy jak pastwa zachodnie .
Wrzaski i krzyki protestujących oraz ich chamskie zachowanie zabierają innym prawo do wolności i swobody obywatelskich .

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1544837

w pełni popieram

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1544856

Też uważam, że już dość. Są granice na których trzeba stanąć i nie przepuszczać wroga dalej.

I co najważniejsze - on chce nas zniszczyć. To nie żarty. Idiota, który już został zablokowany, agent Moskwy, mysli, że jak zielone ludziki wpadły na Krym, a tam ludzie bezradnie stali, to my także nie będziemy się bronić. Niedoczekanie. Jak trzeba, to się rozliczymy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544872

 Witaj! Mnie to pachnie Krzyżakami i Sowietami. Dodałbym kolaborantów z górnej półki w Bulu. Nie wykluczałbym gangstera POlszewi ze świtą. A gdzie podzieli się główni komunistyczni aparatczycy? Strach na nich padł, że Polska zbyt szybko może stać się niezależna, wolna i silna ekonomicznie. Czarę przechyliła wizyta Trumpa. Zreformowane sądy, to koniec złotego cielca. Kto im teraz przyklepie przekręty? PIS ostro przywalił po łapach. Koniec przekrętów paliwem i karuzeli watem,  Boją się przede wszystkim rozliczenia! Oni boją się obudzonego patriotyzmu Polskiego. Bez paniki, damy radę. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1544839

 Janusz dodam! Widziałeś hucpę w sejmie. Tak zachowują się gangsterzy. Tak zachowuje się mafia, a nie parlamentarzyści!  Wiedzą, że jak stracą sądy to skończy się bezkarność! Imunitety też można zabrać i postawić ich pod ścianą płaczu tj. prawdziwym niezależnym sędzią. Nie bójmy się ulicy. To lczna  sowiecka agentura broni swoich w togach i złogi naszego państwa, które niedługo bezsilne znikną. Kłaniam się!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1544843

Witaj

 

Jasne, że się boją. Lecz jednocześnie są bezczelni i butni. Czuję, że ktoś im dużo obiecał, jeżeli tylko wytrwają. Lecz ja chcę mieć pewność, że moja władza reaguje prawidłowo. Że nie dała się omamić lewackiej bierności i uległości. Chcę ją widzieć w działaniu. I to już!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544874

...Euro sowchoz z niemrą na czele i całym POstępowym lewactwem z UE.

Miliardy przechodzą kole zadka, których nie mogą POwąchać, a targowica nie jest dopuszczana PO ochłapy i resztki z pańskich stołów.

Ból i rozpacz coraz większa, bo może być tak, że dobermany w togach, przestaną tych bandytów bronić, bo się ich usunie.

Stąd te zaciekłe ataki żydo-komuchów, za utratę wielo miliardowych zysków z Polski, które PO-PSL-Nowoczesna im gwarantowało.

Przypomnę, PO-PSL obiecało zwrot żydom 640 miliardów, za ich pozostawiony majątek.

Teraz czekam co zrobi prezydent Polski i jak się zachowa.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1544857

Witaj

 

Jedno trzeba jeszcze dodać - to tylko trzeci, kolejny krok w reformie wymiaru sprawiedliwości. Będą następne. Aż w końcu będzie tak jak trzeba. Sprawiedliwość stanie ponad prawem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544875

cytuję "Nazywam się James Wickstrom [JW] , jestem nauczycielem Jahwe, mówię do was na żywo w radio Turner przez następną godzinę od 21 do 22 wschodniego czasu, w zastępstwie pastora Boba, który zastępował mnie w ubiegłym tygodniu.
Dzisiaj mamy bardzo, bardzo interesujący program. Jestem pewien, że będziecie tak uważać. Mam gościa, jest nim rabin Abe Finkelstein [AF]. On jest na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, i dołączy do nas dzisiaj, i będziemy rozmawiać oprawdziwości rzeczy na świecie.
Rabin Abe Finkelstein, jak powiedziałem, jest na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

1. Holokaust sześciu milionów Żydów.
JW: Widzisz, jest ważny temat o którym się mówi, ten holokaust 6 milionów, który miał miejsce w czasie II wojny światowej Żydów w Buchenwaldzie, Auschwitz i w innych miejscach. Dostaliśmy tu dużo informacji, rabinie, że to wszystko to mit i wymysł. Czy mógłbyś przedstawić nam swoją opinie na ten temat?
AF: Cóż, każdy wie, że Żydzi nigdy nie kłamali w historii świata. Ale to czy to jest 6 milionów, 600 tysięcy czy 60 tysięcy, to tylko liczba.
JW: Oh, to tylko liczba, ale, ale, chciałbym ci powiedzieć, że Światowa Encyklopedia z roku 1934 pisze, że wtedy w całej Europie było tylko 3,5 miliona Żydów. W jaki sposób z 3,5 miliona Żydów zrobiło się 6 milionów? I chciałbym usłyszeć twoją odpowiedź na to pytanie.
AF: Cóż, z pewnością jest to dobre pytanie, nie ulega wątpliwości. Ale liczba, wiesz, liczba, co mogę powiedzieć o liczbach. Ale ważne jest to, że Żydów zawsze prześladowano w całej historii świata, i są prześladowani nadal

*

2. Oszustwo ocalałych z holokaustu.

JW: Żydzi nie pracują, i tu masz absolutną rację. Chciałbym wrócić do sprawy holokaustu, ocalałych z holokaustu. Rabinie Finkelstein, rzekomo spośród Żydów więcej ocalałych z holokaustu otrzymuje pieniądze niż zginęło ich w holokauście. Skąd biorą się ci wszyscy ludzie?
AF: I znowu, jak wiesz, oni mają dowody, oni mają dowód na to, że oni tam byli w holokauście, więc należą im się jakieś pieniądze.
JW: Więc inaczej mówiąc, wy Żydzi mówicie o 6 milionach zabitych w obozach koncentracyjnych, i nadal jest 6 milionów, które wciąż otrzymują pieniądze z Niemiec i z innych miejsc, czyli to 12 milionów. W jaki sposób z 3 milionów zrobiło się 12 milionów?
AF: Słuchaj, i znowu liczby. Ty spierasz się o liczby. Najważniejsze jest to, że Żydom należą się one, gdyż byliśmy prześladowani przez tysiące i tysiące lat, dlatego nam się należy. Nawet za sto lat będą ludzie, którzy będą zbierać pieniądze z holokaustu. Z powodu tych, tego wstrętnego chłopaka, Hitlera. On był zły."

Skrót z:

http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1544896

To wszystko celna diagnoza, PiS jakby zapadł sie pod ziemię...ale manifestacje poparcia dla rządu potrzebne są w każdym powiecie, w każdej gminie a nie tylko w Warszawie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1544862

Też tak uważam. Trzeba wszędzie wyraźnie demonstrować poparcie dla legalnie wybranej władzy. Oni znowu chcą nas zepchnąć na znaną ścieżkę - mohery popierające PIS to obciach i ciemnogród.

Biedne głupki. Zorane umysły i zmanipulowane mózgi. Wg. instrukcji - połóż się na glebie na plecach, podkurcz nogi i stopami uderzaj rytmicznie w blaszane barierki. Autentyczne!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544876

Gratuluję pióra i przenikliwości . Pan jest dziennikarzem, może spowoduje to jakiś odzew wśród tych, którzy mają obowiązek bronić rządu, a tego nie robią. Od tygodnia piszę w podobnym tonie prosząc, apelując, próbując wywołać jakąś reakcję. Jak widać bez powodzenia. Myślę, że jak będzie więcej takich głosów, będą większe szanse obudzenia śpiącego narodu. Co myślę o tych, którzy teraz protestują napisałem w tekscie zat. "Ostatnia skamielina padła?". Poki co, chyba nie mamy co liczyć na samoistne pospolite ruszenie. Rzuca się w oczy brak przywództwa i planu na takie sytuacje. Ludzie nam podobni mają obowiązek znaleźć rozwiązanie. Czas nagli. Pozdrawiam serdecznie  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gmmk

#1544866

//Pan jest dziennikarzem,//

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To były przemytnik.
A obecnie jednostka bez honoru. Znowu wzywa ludzi do rozróby. M.in za to wywaliłem go z NEon24.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

SpiritoLibero

#1544868

Ty jesteś jak bumerang! Wyrzucą cię drzwiami,... wracasz oknem. Aż kiedyś znowu wchodząc przez okno - natrafisz na deskę z gwoździami. Jesteś masochistą, czy co?

Satyr

P.S.
Dlaczego atakujesz ad personam, zamiast odnieść się do problemu poruszonego w materiale JzG??? Tylko cię na to stać? To stanowczo za mało, by funkcjonować na NP! Niepoprawni to nie NEon24! Kumasz???

Tak się składa, że widziałem legitymację dziennikarską JzG wydaną przez Redakcję  "Gazety Bałtyckiej". Więc nie rób sobie kpin Spiryto, bo twoja ironia i szyderstwo przekroczyły już dopuszczalne normy! Teraz to już tylko może być dla ciebie gorzej.

Co do kontrabandy, w której rzekomo uczestniczył JzG, to przedstaw tu na NP dowody. Łatwo człowieka oskarżyć, ale udowodnienie (z twojego punktu siedzenia) jest wprost niemożliwe. Więc "nie wychodź przed orkiestrę, bo fałszujesz"! A posądzanie kogoś o przemyt pachnie odpowiedzialnością karną, o czym ty... prymitywnie myślący nie wiesz. I obyś się nie poślizgnął na własnym g*wnie, które z taką lubością rozbryzgujesz na Niepoprawnych.   
 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1544870

Ja nic nie muszę udowadniać. Sam dupekzGdyni tym się chwalił :)

//Niepoprawni to nie NEon24! Kumasz???//

Kumam, jak mam nie kumać?
"niepoprawni" to getto dupków i oszołomów. Na NEonie przynajmniej można dyskutować. Nie widzisz różnicy, satyrku? :)) Żeby tu nie zamieszczali notek ludzie piszący jednocześnie na NEonie to w ogóle byłaby pustynia.

//Tak się składa, że widziałem legitymację dziennikarską JzG wydaną przez Redakcję "Gazety Bałtyckiej".//

Takie "legitymacje" to mam dwie a mogę mieć trzecią :)) Legitymacja nie czyni posiadacza "dziennikarzem", zwłaszcza jak jest ex przemytnikiem (czyli złodziejem).

//pachnie odpowiedzialnością karną, o czym ty... prymitywnie myślący nie wiesz.//

No właśnie! Pachnie odpowiedzialnością karną. I niech się już zacznie bać Kamiński.

Masz jeszcze jakieś pytania satyrku?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

SpiritoLibero

#1544886

Tu bardziej chodzi o to, by na dole zapalił sie jak najszerzej odzew i poparcie. By demonstrowanie swego wyboru było czynem dumnym, a nie wstydem. Przecież jest nas więcej. No to nie milczmy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544877

Witam ponownie. Sądąc po tym co się tu daje przeczytać nie milczymy. Ale coraz bardziej dochodzę do przekonania, że samo pisanie to przysłowiowe wołanie na puszczy. Żadnego realnego dozewu. Tak było praktycznie zawsze. Ale jak mówią nadzieja umiera ostatnia. Miejmy nadzieję, że to działa jak ta kropla spadająca na skałę, kiedyś skała pęknie. Ale ile to trwa. Jak widać ogarnęło mnie zwatpienie. Pozdrawiam  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gmmk

#1544890

Wczoraj wieczorem w TVP i TVP Info minister Błaszczak właśnie odpowiadał na ten tekst. Więc jakaś reakcja jest.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544912

... na postawione przez Ciebie pytania. Chociaż widzę tu "światełko w tunelu". Ale musiałbyś zredagować i wysłać oficjalne pismo do ABW, a jako dziennikarz prasowy - masz prawo otrzymać odpowiedź, od której ABW nie będzie się mogło "wykręcić". To gwarantuje prawo prasowe.

Mam nadzieję, że otrzymasz tę odpowiedź i... podzielisz się nią z Niepoprawnymi.

Pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1544869

Witaj Janku!

Widzę, że rozdrażniłem Moskwę. Kazali zareagować. Biedny, skołowany lokaj. Kiedyś, jak go zużyją, jak papier toaletowy, to go wyrzucą do kibla.

Czy napiszę list otwarty do ABW? Nie jestem pewien. mam nie najlepsze doświadczenia. Kontakty w sprawach lokalnych spełzły na niczym. Oni nas jeszcze ciągle traktują, jak pryszcz na d.

Po prawdzie, wolałbym żeby to rząd się odezwał.

Serdeczności

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1544880