Co lud na to? (1)

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Humor i satyra

]]>http://niezalezna.pl/74183-premier-szydlo-o-kod-nie-sa-protesty-spoleczne-lecz-protesty-organizowane-przez-partie-polityc]]>

 

kaz | 22.12.2015 [10:20]

To wszystko jest jedną wielką ustawką. Ktoś z telewizji mówi (a jest godz. 09, 42) "za pięć dziesiąta kończymy". Co to oznacza? Ano to, że "nowowściekła" dostaje najlepszy czas antenowy, ale za 5 dziesiąta musi KTOŚ, nawet jeśli ma coś ważnego lub choćby interesującego do powiedzenia, skończyć, bo są jeszcze wcześniej konieczne przewidziane reklamy. Skandaliczne i wyrachowane traktowanie widza, któremu wtłacza się to, co chce i o której chce.To tak jak prosiaki w chlewni: za 5 dziesiąta słyszą "reklamy", tzn. oborowych, i już wiedzą, że za chwilę będzie karmienie (spreparowany, jednolity przekaz w postaci małotreściwej, aczkolwiek tuczącej papki). Pożniej się dziwimy, że ludzie mówią i robią to lub tamto.

 

ZigZag | 22.12.2015 [10:21]

Mam propozycję, by w "mediach prawicowych" takich jak TV Republika, niezalezna.pl itd oraz przez polityków Prawa i Sprawiedliwości rozszyfrowywano KOD jak Komitet Obalenia Demokracji!!! Stałe powtarzanie takiej interpretacji uświadomi wielu o co właściwie oni chcą walczyć, t.j. o obalenie demokratycznego wyboru Polaków.

 

KOD | 22.12.2015 [10:00]

Szanowni Państwo. Zainteresowanie KOD-em w całym kraju przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wielu z was każdego dnia zwraca się do nas z pytaniami, jakie kryteria należy spełnić, aby zapisać się do KOD-u. Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym checią wstąpienia do KOD-u informujemy:
1. podstawowym kryterium wstąpienia do KOD-u jest kryterium dochodowe i tak:
– osoby pracujące muszą zarabiać znacznie powyżej 6 tys zł, bo jak wiadomo w Polsce 6 tys zł zarabiaja tylko idioci;
– emeryci i renciści muszą posiadać uposażenie w kwocie min. 6,5-7,0 tys zł, jak np. nasze koleżanki Henryka Krzywonos lub Marysia Terenia Kiszczakowa.
2. jeśli nie pracujesz i nie jesteś emerytem, to wystarczy, że będziesz np. lesbijką, jak nasza koleżanka Agnieszka H., albo pedofilem, jak nasz kolega Romek P., albo kazirodcą, jak nasz profesor Hartman z loży Polin, albo alkoholikiem, jak nasz tow. Kwaśniewski, albo jeśli będziesz pedziem, jak wielu naszych kolegów z TV. Ostatecznie możesz uciąć sobie genitalia, jak nasza koleżanka Ania G. Dobrze by było, abyś był także folksdojczem, byłym UB-ekiem, albo żebyś miał przynajmniej dziadka z Wehrmachtu lub z NKWD.
3. no i najważniejsze kryterium: powinieneś być człowiekiem honoru, jak tow. Jaruzelski i Kiszczak.
Nasze biuro KOD mieści się przy urzędzie prezydenta miasta w Słupsku, gdzie nasz kolega Robert B. przyjmuje chętnych na członka. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)