odpowiedz na niektóre komentarze do mojego poprzedniego wpisu/salon 24/

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Odpowiedz autorom komentarzy do mojej notatki „błagam Glogerów”. Zajmujący się w komentarzach o teorii spiskowej, nie zwrócili uwagi lub nie chcieli zauważyć że, w mojej notatce istnienie lub nie teorii spiskowej miało drugorzędne znaczenie. Istotą notatki były kategoryczne twierdzenia:
1/ Że jeżeli kogoś zajmującego kluczowe stanowisko 30% narodu podejrzewa słusznie czy nawet nie słusznie o najcięższą zbrodnie, powinien jeżeli nie jest genetycznie zmutowanym generatem, zrezygnować ze stanowiska i samemu zażądać sądowego rozpatrzenia oskarżenia.
2/Jeżeli wszystkie decyzje kogoś szkodzą olbrzymiej ilości ludzi, powinien przełamać swoją pazerność na, w tym wypadku kradzioną kasę i poddać się do dymisji.
Są na niektórych blogach celne komentarze jak np.:
To proste,socjotechnika
malyy5, sob., 16/03/2013 - 20:51
To proste,socjotechnika nowoczesna ludzi rządnych władzy i kasy,mówiąc kolokwialnie mamy do czynienia z bezwzględnymi złodziejami.Są oni bardzo przebiegli w swoich działaniach.Mechanizm w sumie prosty,dorwać się do władzy i jej nie oddać.Obiecać ludziom co tylko chcą w wyborach,cel uświęca środki dla tego towarzystwa.Po dojściu do władzy kupili media też w sposób trywialnie prosty- reklamy rządowe za dziesiątki milionów rocznie np GW za rok 2012 28mln złotych za reklamy od rządu,TVN i reszta tłumaczy i usprawiedliwiaczy nieudolnej władzy równie obdarowana.No a niepokorne media i blogerzy dręczeni i nazwani PiS-owcami.
Mamy do czynienia z pełną degeneracja władzy.A cały straszak to -BO WRÓCI IV RP ,tylko jak tak pomyśleć to dla kogo ta IV RP była problemem? bo z tego co wiem dla złodziei .
Pozdrawiam
malyy5

Ocena wpisu: 
Brak głosów