Profanacja symbolu „Polski Walczącej”

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

Profanacja symbolu „Polski Walczącej”, to nie koniec, a początek frustracji. Macie tu kolejnego tęczowego bydlaka.Tak, to jest bydło i jak bydło powinni być traktowani.

 W niedzielę Misiło zamieścił na swoim profilu na Twitterze grafikę, na której znak Polski Walczącej umieszczono na tle tęczowej flagi, uchodzącej za symbol LGBT. Grafikę poseł podpisał: "#ChwałaBohaterom". Broniąc wpisu przed negatywnymi komentarzami, Misiło pisał m.in.: "W 1944 stolicy bronili także geje i lesbijki. Czy się to komuś podoba czy nie. Zrozumcie to wreszcie prawicowi dyletanci"

 Swoją drogą Misiło popełnił przestępstwo. Sprofanował Kotwicę Znak Polski Walczącej, która jest pod ścisłą ochroną prawna Jest ustawa, która chroni symbol Polski Walczącej. Mam nadzieję, że Prokuratura podejmie działania.Dobrze, że tego błazna nie zobaczymy już w nowej kadencji sejmu. Mam nadzieje...

Rzecznik PO Jan Grabiec podkreślił w poniedziałek na Twitterze, że "znak Polski Walczącej jest najświętszym - po godle i fladze - symbolem narodowym". Nikt nie ma prawa łączyć go z innymi symbolami ideowymi czy politycznymi. PO nigdy się na to nie zgodzi - oświadczył.

Jesteśmy przeddzień 75. rocznicy Powstania Warszawskiego, to właściwie można nabrać takiego przekonania, że powstańcy warszawscy walczyli o prawa ludzi LGBT, środowisk LGBT - to jest jakaś paranoja to jakiś absurd
A jak to ocenia bloger Matka Kurka :

 

Poniedziałek nie nastraja optymizmem, wiadomo, nawet jak nie było pite, to i tak trzeba iść do roboty. Gorzej gdy było pite i roboty też nie unikniemy, ale to wszystko bajka, inni mają znacznie większe problemy. Wczoraj niejaki Misiło, jeden z głupszych polityków, który już się nie załapie na żadną listę, wrzucił do Internetu symbol „Polski Walczącej” na kolorowej szmacie, że zacytuję klasyka. Od razu pojawiły się pytania, gdzie jest granica tego szaleństwa? Natychmiast odpowiadam, że ta żenująca akcja głupiego polityka, nie łapie się na środek szaleństwa, ale jest początkiem.

 

Pozostaje kwestią czasu i to najbliższego, kiedy zostanie podpalona pierwsza plebania albo pobity ksiądz, ewentualnie oblany farbą kościół lub stanie się coś równie „tolerancyjnego”. Mechanizm psychologiczny w takich przypadkach jest nieubłagany i dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia, nie tylko polityki. Przy działaniach, które nie przynoszą zamierzonego skutku i co więcej skutki są dokładnie przeciwne od zamierzonych, pojawia się wyświechtany termin: „frustracja”. Z frustracją jest bardzo podobnie jak z faszyzmem, prawie wszyscy o tym mówią i prawie nikt nie zapoznał się z definicją. Otóż frustracja, to nie medialny przerywnik, tylko bardzo groźny stan emocjonalny. Frustracja występuje w bardzo precyzyjnie określonych warunkach i nie ma niewiele wspólnego ze zdenerwowaniem.

Człowiek sfrustrowany to taki, któremu nic nie wychodzi, pomimo wielu starań i zabiegów. Ten przykry stan niekoniecznie wiąże się z brakiem talentów, lenistwem albo deficytami intelektualnymi. Po prostu tak bywa, że człowiek choćby nie wiem ile się starał, to na końcu cała robota w g.. gruzy się obraca. Identycznie wygląda aktywność polityczna opozycyjnych frustratów. Ich cel nie budzi najmniejszych wątpliwości, chcą zmieść PiS z powierzchni Ziemi. Sama wygrana w wyborach pewnie by ich jakoś satysfakcjonowała, ale prawdziwy orgazm osiągnęliby wyłącznie wówczas, gdyby zobaczyli swojego wroga przynajmniej w politycznej trumnie. Problem w tym, że każdy kolejny atak nie osłabia, ale wzmacnia PiS, bo „jakość” tych ataków jest tak głupia, jak Misiło.

Człowiek trzeźwo myślący w końcu zatrzymałby się, rzucił cep i przestał nim machać na oślep, żeby chociaż przez chwilę zastanowić się nad tym, co robi nie tak. U frustratów takiego zjawiska nie zauważymy, oni działają zgodnie z definicją frustracji. Im bardziej nie wychodzi, im gorzej są dobrane środki do celu, tym większa agresja, lęki, irytacja i na końcu ośli upór w powtarzaniu tych samych błędów. Pewne jest, że profanacja kotwicy „Polski Walczącej” nie przyniesie żadnych zysków profanatorowi, za to wróg największy, w postaci znienawidzonego PiS, odniesie minimalne, ale mimo wszystko korzyści. Co się w związku z tym stanie za chwilę? Pewnie, że tak! Ktoś równie albo i jeszcze głupszy od Misiły pójdzie dalej i popełni bardziej spektakularną podłość. Niczego innego spodziewać się nie należy, oni są we frustracyjnym amoku i będą się sami coraz bardziej nakręcać.

Z każdym dniem frustracja rośnie i przede wszystkim lęk połączony z gniewem stymuluje lawinę idiotycznych działań. Zbliża się termin wyborów, czyli nieuchronna porażka opozycji, to i poziom leków oraz wściekłości wywołanej brakiem jakichkolwiek pozytywnych rezultatów narasta. Nie wolno też zapominać, że sfrustrowane są całe partie opozycyjne, ale i poszczególni działacze. Mamy zatem bardzo ostrą konkurencję i żeby się przebić przez tę ścianę głupoty i rozpaczy, trzeba odstawiać coraz większe szopki.

Następny, który będzie chciał przebić Misiło, musi pójść krok dalej i to niemały krok, bo szeroka konkurencja czeka w blokach startowych. Z zaklętego kręgu niemocy wyjść się nie da, nie przy takim poziomie inteligencji i percepcji. Pozostaje obijanie się od ściany do ściany i prześciganie w głupocie. Co najmniej do połowy października kolejni frustraci będą się popisywać swoją głupotą i bezsilnością, na nic innego ich nie stać i nigdy nie będzie stać. Misiło i jego wygłup zgubią się bardzo szybko.

 

https://www.kontrowersje.net/profanacja_symbolu_polski_walcz_cej_to_nie_koniec_a_pocz_tek_frustracji

 

 ps.

Misiło wpisuje się w przejawy głupoty posłów POKO-LGBT Działania Misiło postrzegam jako korzystne z punktu widzenia jeszcze większego zniechęcenia wyborców do POKO-LGBT.
Ci ludzie nie mają swoich symboli, nie stworzyli niczego co mogłoby być godne naśladowania w związku z tym bezczeszczą symbole wiary, sakramenty oraz walki o wolność. Kontynuują tradycję komunistycznych władców Polski, którzy również bezcześcili te symbole. Wara od naszych symboli tęczowcy !
Biedna ta PO: Nitras, Brejza, Grabieć, Szczerba, Budka, Arłukowicz, Nowacka - tyłu bezmózgowców i jeszcze Misiły im brakowało !! Ryszard Petru to potęga intelektu przy tych lebiegach !

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:7)

Komentarze

- misiło ? - psa bym się wstydził tak nazwać. To skrzywdzone dziecko (wszyscy go bili po głowie) i teraz odreagowywuje w życiu dorosłym i na wszystko co polskie pluje jadem z wściekłego pyska.

Zapraszam do wysłuchania aby wzmocnić ducha patriotycznego bo naprawdę warto a żydo-faszyste misidło olać:
https://www.youtube.com/watch?v=chwjJg14EJw

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1598308

To cham, buc, ćwok, niewart kopa w dupę ćwierćinteligent. Żałosna kreatura bezpodstawnie cierpiąca na manię wielkości. Nieuzasadniony przerost ego skończonego imbecyla.
Oto do czego marksizm doszedł na początku XXI wieku, Klaun spod budki z piwem robi za polityka/celebrytę.
Idą wybory,wszystkie środowiska chcą coś ugrać i pokazać się,nawet te patologiczne.
I tak trzymać..
Sami robią wszystko by iść na dno

8-)))))))))
pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1598309

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598310

Sluchaj  sedesie idz na swoj portal spamowac

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1598317

nie na żadnej normalnej postaci, czyli człowieka, który by miał choćby cień jakichś zasad. Te same plastikowe, wyćwiczone medialnie twarze, jak by spod tej samej sztampy. Nieważne czy to jest Grabiec, Budka, Brejza czy inny Szczerba - oni są identyczni w zachowaniu i bredzeniu. Normalny człowiek bał by się stanąć przed lustrem a oni z uporem maniaka, wręcz debila wykwikują codziennie to samo.  Ludzie na ich widok plują a dla nich to piękny, wiosenny deszczyk.

No niesamowite..., aż godne podziwu za tę bohaterską nieprzemakalność w imię...- no własnie czego?

Smutne i godne zadumy jest z kolei to, kim są i co sobą reprezentują ludzie, którzy ich popierają i na nich głosują? Wiem - lemingi ale przecież i wśród nich są ludzie inteligentni. Chyba inteligentni inaczej.

Niepojęte...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1598314

a do niedawna jeszcze taki misiło był z otwartymi ramionami przyjmowany w studiu TVP Kurski (PiS) - podobnie z resztą jak ten pedał wiceprezydent Warszawy, o którym pamietam nawet kiedyś Klarenbach, powiedział, że szanuje jego postawę...

Takie szumowiny do TVP zapraszają, a czy z Konfederacji, czy z Narodowców kogoś zapraszają???

Ps. z lewactwa "Razem" czy z "Wiosny" też zapraszali - to chyba jasno pokazuje jaką POlskę gotuje nam PiS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1598318

Psiaku pytanie

 

Co za Leonkowy pedał przywalił pałą ci ten wpis
Masz swoje typy,
Wielu ich tu nie ma ,ja naliczyłem tylko dwóch tych tęczowych zboczeńców
Howgh

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598325

Mój Anioł Stróż

8-))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1598364