Powodzenia !!!

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

I znowu się nie udało.

Dopadli go

A taki piekny timeline miał Kamilek. Taki napompowany walką o lepsze jutro.

Wsiadł za kierownicę pijany jak nietoperz a może i do tego naćpany we Władysławowie, przejechał kilkaset kilometrów szybkim i drogim autem, gnając momentami pewnie z 200km/h. Wyobraźmy sobie chociaż przez chwilę, do jakiej katastrofy ten skończony już idiota mógł doprowadzić!

Główne wydanie wczorajszych "Faktów" I ani jednego słowa o wypadku Durczoka na A1. Gdzie byli "dziennikarze" tego kanału???

Durczok.....to kwintesencja elity 3 RP rodem z PRL-u. Gęba pełna frazesów o demokracji i pouczeń a w rzeczywistości wóda, narkotyki, prostytutki i molestowanie kobiet a na deser jazda po pijaku (2,6 promila). Patologia w czystej postaci. 
Rzygać się chce.

 

ps.

 

W uzupełnieniu informacji o wypadku Kamila D. Na miejscu pojawił się Adam Bodnar,

Są już pierwsze zatrzymania wśród drogowców odpowiedzialnych za postawienie "pachołków", policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia i kilku kierowców przypadkowo tam przejeżdżających!!.Prawdopodobnie zostaną postawione zarzuty producentowi obuwia. Biegli ustalili, że podeszwa nie spełniała wymogów unijnych (była zbyt twarda) spowodowało to niewłaściwy nacisk na pedał,...........wróć .....na "gaz"

A i nadal nie wiadomo z jaką prędkością barierka stała na autostradzie,

8-)))))).

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:23)

Komentarze

TVP powinna to wykorzystać i pokazać "rzetelność przekazu" tvn

- tych komunistycznych bandytów.

Cały swój program poświęcili na ataki na Polskę i Polski Rząd. Trzeba walić w tefałen od rana do nocy aż zdechną te żydo-bolszewickie bydlaki.

Właściwie tylko antypolską propagandą się zajmnuję te czerwone świnie i niczym innym.
Wczoraj z 10 minut było że tylko przez polski, tani węgiel jest kula ziemska wysuszona i będzie tylko gorzej.

Nic o żadnym innym kraju. Tak chcą podciąć skrzydła polskiej gospodarce aby zachamować rozwój i aby nie była konkurencyjna i tylko o to im chodzi.

Jak widzę tą bolszewicką, zakłamaną sukę u nich to tak jej bluzgam że ona aż kolorów dostaje na tej załganej mordzie :) musi to telepatycznie do niej docierać bo widzę efekt.

Jak ich słucham to mam cały ten czas po wojnie przed oczami jak w kazamatach katowali i zabijali naszych patriotów a nasze dzieci uczyli w szkołach jak sowieckie ludobójcy i pasożyty "wywoliły" Polskę i zaprowadzili "szczęcie" strzałem w potylicę. W tefałenie połowa to bękarty tych morderców.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-1
#1598085

Nadzwyczajna kasta go wybroni, jak Najsztuba.
Oto możliwa linia obrony:
1) Kamil D. nie wiedział, że ma alkohol w sobie
2) Samochód z naprzeciwka jechał za szybko
3) Wina pachołków
4) Kamil D. był roztargniony

ps.
Ten pachołek jeszcze odpowie za próbę ucieczki z miejsca wypadku!

8-)))))))
pzdr.

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
0
#1598086

- Narodowi Polskiemu przez 70 lat do 2015 roku choć i teraz zdarzają sie przypadki (patrz. kradzież 50 zł na stacji paliw przez tfuuuu sędziego i wiele innych) ale jak by jest tego trochę mniej.

Patologiczna zależność wypracowała się na styku prokuratura-komendanci komistariatów i z tym należy jak najszybciej zrobić porządek.

Tu naprawdę "rączka rączkę myje". Oprócz szkodliwych osób dla Polski analizuję i struktury gdzie się rodzi to czarcie zło i właśnie jest to styk prokuratury i komentantów Policji na których rozkaz ich podwładni łamią prawo lub tuszują zbrodnię.

Przykład zbrodnia w Szczucinie gdzie 18-tu policjantów i prokurator ukrywało morderce i z nim współpracowało - tych s...synów powinni powiesić na szubienicy a prawdopodobnie są na wysokich resortowych emeryturach:

https://niezalezna.pl/254727-ekshumacja-ws-zabojstwa-iwony-cygan

Ostanio 30 % policjantów oficjalnie poszło na lewe zwolnienia - co z lekarzami i policjntami ? - poleciało to po Rządie jak po "gęsiach woda" a to rodzi patologie i Rząd PiS-u jeszcze tym bumerangiem dostanie w twarz bo nie wyciągnęli konsekwencji służbowych a przynajmniej połowa komendantów powinna wylecieć na zbity pysk z Policji.

Tu trochę więcej na temat mordercy Pała K. i takie patologie są w całej Polsce a Rząd jak by tego nie widzi - u mnie w mieście też. To powoduje że aferały dalej kradną i robię przekręty bo bat sprawiedliości do nich nie dociera.

Matce tej dziwczynki z żalu pekło serce i wkrótce też zmarła. Prokurator bandyta rozbił i zdemolował całą tą rodzinę cieszących się życiem, spokojnych ludzi i zrobił im po śmierci tej dzieczynki jeszcze prawdziwe piekło:

https://wpolityce.pl/kryminal/324651-ewa-kopacz-zaprzecza-powiazaniom-z-morderca-iwony-cygan-to-zupelnie-nieznana-mi-osoba-zbieznosc-nazwisk

To może spotkać każdego z Was.

Przypominam że porwanie i mordderstwo syna Pana Olewnika pradopodobnie zorganizował komendant Policji w Płocku a Prok. Warszawa Praga-Północ ochroniała morderców odstępując od obserwacji podczas przekazania okupu na moście Grota Roweckiego w Warszawie aby nie złapać porywaczy. Ta prokuratura go przestępczy gang morderców i uważajcie aby tam nie zgłaszać przestepstw bo do dziś trwa cisza w tamtej sprawie.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1
#1598088

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-2
#1598090

Ostatnio u niego cienko, mole w portfelu sie zalęgły. To na zamiennikach ciągnie
Etatu ni ma to przerzucił się na tańsze używki

Howgh

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598101

To te twoje zażydzone pisiory, a szczególnie Maliniak z poparciem Kaczelnika  nie chcieli naprawy sądów i jeden wetował reformy sądownicze, a Kaczelnik wraz z pisiorami wspierał Maliniaka. Choć ustawy o sądach były autorstwa pisiorów.

Więc nie wylewajcie teraz wyznawcy i pisiory krokodylich łez, jakie te sądy złe, bo takich sądów chciała wasza wierchuszka, by było jak było, a żydo-komuna ta w togach i ta POlityczna była bezkarna.

A takich kryminalistów jak Najsztub i Kamil D, towarzyszy w togach od wiertarek złapanych na gorącym uczynku, będzie coraz więcej i będą bezkarni, dzięki wetom Maliniaka i wsparciu Kaczelnika.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598091

Niestety, ale wetując ta ustawę Prezydent Andrzej Duda miał w 100% rację.
To był legislacyjny gniot, co niewykonalnego.
Dziś w PIS-ie zdają sobie z tego doskonale sprawę i nikt już nie kwestionuje tego weta,
Pozdr.
8-)))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1598093

I jakie bajki będziecie ludziom wciskać, że weta Dudy to dobra rzecz. Tak, atak szarańczy, gradobicie, Narodowcy, folksdojcze, mniejszość w sejmie i w senacie, nie pozwolili wam uchwalić ustaw naprawy sądów.

Takie teksty to możecie małorolnym i swoim wyznawcom i fanatykom wciskać, bo oni łykają wszystko co TVP-PiS powie, ale nie ludziom co samodzielnie myślą. 

Co myślisz że wy pisiory macie tylko prawników???

Po prostu, nie wolno wam karać żydo-komuny i wszystko w tym temacie. Ustawa o IPN za którą przepraszaliście na kolanach w Izraelu, tego dowodem.

Kogo przez 4 lata waszych rządów wsadziliście do pierdla, kto mia korzenie żydowskie a jest przestępcom i tych w togach i tych POlitycznych.

Co, może Balcerowicz, Lewandowski, Tusk, Frasyniuk, Waltz i inni to prawi i dobrzy Polacy??? A dzisiaj plują Polakom w twarz.

Nul, ziro, zero, o to wasze osiągnięcie na koniec waszej kadencji.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598096

Gdzie ta wasza sprawiedliwość w Sądach i organach ścigania wobec urzędników państwowych.Ile Wam jeszcze potrzeba kadencji aby wasi posłowie przestali zaczęli przywracać państwo do normalności.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1598146

Gdzie ta wasza sprawiedliwość w Sądach i organach ścigania wobec urzędników państwowych.Ile Wam jeszcze potrzeba kadencji aby wasi posłowie zaczęli przywracać państwo do normalności.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1598147

Czy już Sąd ustalił z jaką prędkością stał na A1 pachołek, który uderzył w auto Durczoka?
I czy był trzeźwy, pachołek znaczy.
 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
#1598095

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1598114

To jest idiota. I tyle można na ten temat powiedzieć. Z tym, że takich idiotów po tamtej scenie jest wielu, jak. np. napruty Daniel Olbrychski, po jednym winie sobie wypił, ale nie wiem czy chodziło i lampkę czy całą butelkę. Czują się jeszcze dalej bezkarni z przyzwyczajenia, ale powoli się to zmienia. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

#1598120

Pijany jak Polak? Bo pijaków ci u nas dostatek...

https://szukaj.wp.pl/szukaj.html?q=pijany+z+pis&start=0

PS

Idioci na tej planecie mają liczną reprezentację.

~Guillaume Musso

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1598122

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1598124

Nigdy nie zapomnę pijanego Kwaśniewskiego całującego - na wzór JPII - ziemię. I nie zaponę jego choroby filipińskiej nad grobami naszych ojców i matek. Jego nie trawię wprost organicznie. Rzygać mi się chce jak go widzę. Bywał onegdaj w Cetniewie a ja miałem taką możliwość, że akurat zająłem pokój po nim. Pokojówka wynosiła dziesiątki butelek alkoholu. Koszmar. 

Pzdr

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

#1598132

Pamięć zawodzi?

Kwach podżegał Siwiec całował!

https://wiadomosci.wp.pl/sensacje-w-kampanii-6105928939361409g/8

PS

https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kariery-topione-w-wodce/qhxhj

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1598140

447 trzeba jakość przeforsować, a żydo-komuna w togach ma w tym pomóc gdy Polacy zaczną się burzyć, więc trzeba było zawetować ustawy o sądach.

Kaczyński i Duda nie chcą zmian w sądach, więc wetowali by było jak było, bo tak chce ich pejsaty pan.

Husky, co liczysz na okruchy z pejsatego stołu??? Nie dla psa kiełbasa, a dla kota spyrka, ty masz słuchać i głosować na zażydzony PiS.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598145

Reasumując, wychodzi na to, że Durczok przejechał prawie 400 km mając 2,6 promila z 20-łatką u boku i bronią palną w schowku?
Kim ten człowiek myśli, że jest?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1598370