Niedobrze,oj niedobrze

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Kapitalna  informacja Ambasady Izraela w Polsce, 
Mam wielką nadzieję że obywatele Izraela pójdą za przykładem ambasady. Możecie zabrać jeszcze ze sobą Michnika cały TVN i już nie wracać. Tęsknić nikt w Polsce nie będzie. Idźcie mącić u siebie.

 

 

Ambasada Izraela w Polsce

          

30 października 2019

Zmuszeni zostaliśmy do zawieszenia funkcjonowania naszej placówki. Wynika to z decyzji Ministerstwa Finansów Izraela, która naruszyła porozumienie podpisane pomiędzy dyplomatami, a Dyrektorem Generalnym Ministerstwa Finansów 21 lipca 2019. Decyzja ta wprowadziła jednostronną zmianę w istniejące od kilkudziesięciu lat procedury. W związku z tym Ambasada pozostanie zamknięta, usługi konsularne nie będą świadczone, a wejście na teren placówki zostanie ograniczone.

Dyplomaci izraelscy zawsze działają na rzecz dobra swojego kraju. Niestety wspomniana decyzja Ministerstwa Finansów nie pozostawia nam wyboru, ponieważ narusza podstawowe interesy Państwa Izrael. Mamy nadzieję na rychłe rozwiązanie tego kryzysu.

***

בשל החלטת משרד האוצר להפר הסכמות שהושגו ונחתמו על ידי מנכ"ל האוצר ב-21.7.2019 ולהחיל על שליחי המדינה בחו"ל נוהל חד צדדי המשנה נוהל בן עשרות שנים, אנו נאלצים לסגור את הנציגות. לא יינתנו שירותים לקהל ולא תתאפשר כניסה לנציגות.

יום יום אנו פועלים לקידום מעמדה וחוסנה של מדינת ישראל. לצערנו, משרד האוצר לא הותיר לנו ברירה שכן הוא פוגע בכלי העבודה החיוניים למדינת ישראל. אנו תקווה כי העניין יוסדר במהרה.

 

https://www.facebook.com/IsraelinPoland/posts/3431509126889182

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Brak kasy rodzi potrzebę jej pozyskania... oby nie z naszych kieszeni...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Maciek

#1607968

Przestraszyli się Winnickiego 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1607981

Ambasada Izraela w W-wie zamyka się.

Od tej pory wszelkie sprawy dot. Państwa Izrael będzie można załatwiać bezpośrednio w Ambasadzie Federacji Rosyjskiej lub w siedzibie konfederacji u JKM

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1607989

- wysyłamy czytelne sygnały czego oczekujemy w przeciwieństwie do Żydów którzy swoje prawdziwe zamiary owijają w wiele nie zrozumiałych dla innych warstw.

Tak jest i w tym przypadku. Prawdziwy powód zamknięcia ambasady zna bardzo wąska grupa osób.
Nie wykluczone że w podłożu tej decyzji leży możliwość ujawnienia już wkrótce ich udziału i roli w zaplanowanej katastrofie Tupolewa pod Smoleńskiem.

Uważam że to oni brali też udział w zamachu na J.F.Kenedyego aby przejąć panowanie nad w USA i uzyskać dostęp do broni atomowej i tak się zresztą stało.

Wzorem ruskich jak miała wyjść na jaw prawda o Katyniu to moskale wcześniej zerwali stosunki dyplomatyczne z Rządem Polskim na emigracji.

To cwane i przebiegłe mośki.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1607995

Wszystkie placówki na świecie, w wyniku strajku personelu są zamknięte. Nie potrzebnie produkowane są tu jakieś teorie spiskowe. Żydzi mają swoje wewnętrzne rozgrywki i problemy do rozwiązania.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1608001

Oby ten strajk trwał i trwał

Do końca świata i jeden dzień dłużej

8-)))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1608002

Dla tych co kumaci: przedruk z Jewish Journal z dnia Oct 29, 2019

JERUSALEM (JTA) — Israeli embassies around the world have increased security and awareness over fears that Iran will attack Israel by targeting a diplomatic mission on foreign soil.The diplomatic missions have been put on high alert and ordered to take certain security measures, according to reports.The Israeli military’s chief of staff, Lt.-Gen. Aviv Kochavi, and Prime Minister Benjamin Netanyahu both have warned in recent days that Iran has become more aggressive and apt to respond to Israeli attacks on Iranian targets in Syria and Lebanon.

Kochavi warned that the attacks could come from Iran or from its proxies in Lebanon, Syria and Iraq, the Kan public broadcaster reported.Netanyahu warned Monday during a news conference with U.S. Treasury Secretary Steve Mnuchin that Iran was trying to launch precision-guided missiles at Israel from Yemen and that the Islamic Republic would place such missiles in Iraq, Syria and Lebanon.

a dla tych co nie znają języków, tłumaczenie:

JEROZOLIMA (JTA) - Ambasady Izraela na całym świecie zwiększyły bezpieczeństwo i świadomość obaw, że Iran zaatakuje Izrael, kierując misję dyplomatyczną na obcej ziemi.
Misje dyplomatyczne zostały postawione w stan pogotowia i zgodnie z doniesieniami nakazano im podjęcie pewnych środków bezpieczeństwa.
Szef sztabu izraelskiego wojska, generał broni. Zarówno Aviv Kochavi, jak i premier Benjamin Netanyahu ostrzegli w ostatnich dniach, że Iran stał się bardziej agresywny i skłonny reagować na izraelskie ataki na irańskie cele w Syrii i Libanie.
Kochavi ostrzegł, że ataki mogą pochodzić z Iranu lub od jego przedstawicieli w Libanie, Syrii i Iraku, poinformował nadawca publiczny Kan.
Netanjahu ostrzegł w poniedziałek podczas konferencji prasowej z sekretarzem skarbu USA, Stevem Mnuchinem, że Iran próbuje wystrzelić z Jemenu precyzyjne pociski kierowane do Izraela i że Republika Islamska umieści takie pociski w Iraku, Syrii i Libanie.

https://jewishjournal.com/online/306289/israeli-embassies-increase-security-over-fears-of-iran-attack/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1608014