Najbrzydsze samochody kiedykolwiek wyprodukowane ( cz.1)

Obrazek użytkownika Husky
Sport

 

Mamy pełnię lata i nie samą polityką żyjemy.Dlatego polecam "męski" wakacyjny temat ,licząc na odpowiedz jak te samochodowe "dzieła sztuki" wam się podobają.

Aurora

Dawno, dawno temu,bo w 1957 r. pewnego poranka obudził się ksiądz/projektant i postanowił stworzyć najbezpieczniejszy samochód w historii. Powodem tej decyzji była wysoka liczba ofiar śmiertelnych wypadków samochodowych. Choć pomysł był w porządku, nawet wspaniały, sposób, w jaki go wykonał, był raczej okropny. . Chcielibyśmy tylko, żeby ktoś powiedział księdzu, jak okropny jest ten samochód.

Fiat Multipla

Jeśli chodzi o to… stworzenie, naprawdę nie ma słów. Czy Fiat aktywnie podjął decyzję o stworzeniu i zaprojektowaniu Multipli w ten sposób. Czy celowo. . Ten samochód został produkowany od 1998 roku aż do 2010 roku. Nawet dzisiaj nadal można zobaczyć kilka z nich poruszających się po ulicach. Wygląda naprawdę jak wersja samochodu osoby trzymającej sie za nos przed kichnięciem

 

Citroën Ami

Chociaż można kojarzyć dobre wino, perfumy i modę z Francją, ten samochód jest dowodem, że nie są doskonali. W 1961 r. Citroën postanowił stworzyć Ami. Naprawdę chcielibyśmy, żeby tego nie zrobili ale zrobili. Zbyt duże reflektory i dziwny kształt nadwozia, które nazwali notchback, nie pomogły tej  złej konstrukcji. Nie możemy powstrzymać się od wzdychania, gdy tylko na to spojrzymy

Panoz Abruzzi „Spirit of Le Mans”

Oto doskonały przykład tego, czego nie należy robić z samochodem sportowym pod względem wzornictwa. Ta obrzydliwość miała cenę 330 000 funtów. Możemy jednak podziękować naszym szczęśliwym gwiazdom, że ten samochód nigdy nie ujrzał światła dziennego, ponieważ umarł naturalną śmiercią na etapie prototypu

.

Weber Sportscars „Faster One”

Ten katastrofalny samochód był kiepską próbą Szwajcarii, by zdetronizować Veyron jako najszybszy samochód uliczny w 2008 roku. Nazwano go Weber Sportscar, czyli Faster One. Niestety, nie zdołali ustalić jego projektu przed wprowadzeniem go na świat. Pomimo faktu, że do 2008 r. projekty samochodów ulegały poprawie, ten samochód wyraźnie wskazuje, że nie wszyscy dostali "notatkę" projektową.

 

Kostka Nissana

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć samochód, który wyglądałby jak prawdziwy sześcian? Nie? My też nie. Albo ktokolwiek inny. Dlatego nie możemy zrozumieć, dlaczego Nissan zaprojektował ten samochód  Jak sama nazwa wskazuje, ten samochód nosi nazwę Nissan Cube. Jak oryginalne. Pomimo tego, zakonczyli produkować ten samochód w 1998 r., Do dziś można jeszcze rzucić okiem na ten samochód na naszych drogach

 

Koniec odc.I

]]>http://www.carnovels.com/worldwide/ugly-cars/10]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (12 głosów)

Komentarze

kiedyś szukałam  małego , niedrogiego vana i rozważałam Multiplę. Na początku też wydawała mi się okropna, ale z czasem stawała się w moich oczach  coraz ciekawsza, oryginalna i tak  słodko paskuda, że aż ładna.

W końcu kupiłam bardziej klasyczny wizualnie model, ale ze względów technicznych, a nie estetycznych. Do dziś kiedy widzę Multiple na ulicy to  myślę, że ktoś kto czymś takim jeździ  nie może być  zadufanym snobem i uśmiecham się na widok tego autka.

baba w męskim temacie ;-)

Vote up!
5
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1598500

Mam tak samo.w srodku miejsca tyle ze hoho.

Vote up!
2
Vote down!
0

marekpolo

#1598694