Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

 

Cieszmy się i nie marudźmy Bo tak na spokojne, jest to wynik którego jeszcze nikt nie miał .Dwie kadencje, samodzielnie rządy. Każda partia na świecie by o tym marzyła

Piękna Biało - Czerwona
Lewactwo nas nigdy nie pokona

 

Polacy gremialnie poszli do wyborów. Głosowali zgodnie ze swoimi poglądami.Wygrał PIS na którego zagłosowało ponad 8 mln wyborców to dało im 235 mandatów, Bardzo dobry wynik, godny szacunku.Antypiswoski elektorat powiększył się o pół miliona, co oznacza 1-1,5%. Natomiast PiS przekonał 2,3 miliona nowych wyborców, co daje jakieś 15%. Wnioski są takie, że to rewelacyjny wynik, szczególnie przy międzynarodowej i krajowej fali propagandowego gówna.Samodzielna większość w Sejmie, czyli własny premier i rząd na kolejne 4 lata. To jest naprawdę gigantyczny sukces. Do tego rekordowe poparcie przy rekordowej frekwencji i pełnej mobilizacji antyPiSu.Te wybory to dowód najprawdziwszy na cud roku 2015. Teraz już tylko Pan Bóg lejce ściąga, żeby nie wypaść na zakręcie. Klucz tkwi w konsekwencji i... teraz w dobrym planowaniu

Sukces jest niewątpliwy, druga kadencja samodzielnie i blokada powrotu do władzy szkodników i złodziei.

Cała opozycja zjednoczyła się przeciwko temu człowiekowi. Więc jeszcze raz powtórzę wszystkim. Zawsze należy słuchać mądrych ludzi bo tu leży nasza przyszłość!

Prawi! .........nie wstydźmy się PiS-u! Odczarujmy ten chory stereotyp.Nie możemy wyrzec się ideałów pod pręgierzem ludzkich opinii

Proszę Państwa!

Nie narzekać, jest dobrze. Pomyślcie co teraz przeżywaja  te szuje i zdrajcy z resztą bandy?? Obóz zdrady i zaprzaństwa.

 

Miłego dnia Prawa Strono!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Widzę, że mamy identyczne poglądy na ogląd rzeczywistości powyborczej. To fajnie, bo niemal napisaliśmy to samo, niejako obok siebie, czyli na pewno podobnie myślących jest więcej. Przyjdzie czas na zimną kalkulację a wtedy może dotrze do nas to, że mamy najsilniejszy obok Węgier mandat do rządzenia w całej Europie. TO JEST COŚ i PiS musi to wykorzystywać zarówno wewnątrz Polski, jak i poza granicami naszego kraju. 

Pozdrawiam serdecznie identycznie myślącego. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1606277

Zapewniam Pana, że ponad 8 mln Polaków myśli podobnie, a reszta jest "przyczajona"...czekając na "mannę  z Nieba" (czytaj "król europy"), który wyszedł z nory i... zaszczekał...Żenada.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1606417

Konieczne jest nie tylko dobre planowanie.

Potrzebni są także mądrzy i uczciwi ludzie, patrioci - którzy konsekwentnie będą mogli realizować politykę rozwoju Polski. Dobrze, że PiS stawia na ludzi młodych.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1606279

Sądy i media, to gwarancja plugawego bytu kotwicy układów PRL jaką jest Platforma Obywatelska. By pokonać Hydrę ścina się jej wyrastające łby - do skutku. Miniona kadencja, to według mnie tylko jej karmienie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1606329

- prezes SN M.Gersdorf zacznie się nowa, spokojna era.

Jak zwykle naiwaniaki obudzą się z "ręką w nocniku" bo komunistyczne zbrodnicze zbóje knują przeciwko Polsce od rana do wieczora każdego dnia.

Wciągają w to i zagranicę aby zniewolić nam Polskę i poddać kolejnemu rozbiorowi - znacie to stwierdzenie garbatego nosa że: - "Polska istnieje już tylko teoretycznie" ?

Ci co oddali na nich głosy o poglądach lewicowych nawet nie rozumieją skutku swojego czynu - albo rozumieją ale to jeszcze gorzej dla naszej Ojczyzny.

Przypomnę Wam tu wszystkim moją opinię za około pół roku.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1606331

  Witam! Żeby w Warszawie wybrać Trzaskowskiego, POszuści zameldowali fikcyjnie w stolicy  400 tysięcy oszustów, mieniąc ich jako swój elektorat wyborczy. Przecież, to namacalne oszustwo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1606372

- tylko lepiej poinformowany.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1606327

nie wstydzimy się i dlatego poszliśmy z Rodzinami na wybory:)

Dobrej Nocy ,Polsko

Dobrej ,bo rano czeka nas ciężka harówa ,no cóz ale takie jest własnie Zycie :)

wciąż pod górę i  z Bogiem w sercu

serdeczne westchnienie modlitewne za duszę  s.p Pana Szyszki,Patrioty Pięknego Człowieka

pamiętajmy o Takich jak ON

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1606352

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1606434