Dyplomatyczny skandal

Obrazek użytkownika Husky
Świat

 

 

 

Skandal dyplomatyczny w Białym Domu. Prezydent Donald Trump w gabinecie owalnym siedzi ... a kacyk stoi. I to na baczność !! A jest to najbardziej prestiżowy pokój w White House.

Prezydent USA Donald Trump przyjął wczoraj w swoim gabinecie owalnym rosyjskiego dyplomate o czym poinformował na swoim twitterowym profilu

 

 Just had a very good meeting with Foreign Minister Sergey Lavrov and representatives of Russia. Discussed many items including Trade, Iran, North Korea, INF Treaty, Nuclear Arms Control, and Election Meddling. Look forward to continuing our dialogue in the near future!

 

A tak serio, to świat schodzi na psy,zwłaszcza dyplomacja amerykańska. Prezydent USA spotyka się z podrzędnym urzędnikiem Kremla w swoim gabinecie owalnym. Kiedyś było to nie do pomyślenia.

 https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1204534129024491521

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)

Komentarze

Mnie bylo bardzo przykro, kiedy widzalem prezydenta Polski jak w postawie unizonej, prawie kleczac podpisywal jakies dokumenty na rogu tego biurka.  Lawrow nie jest podrzednym rosyjskim urzednikiem. On jest szefem rosyjskiego MSW.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1613470