"Cosa Nostra" odcinek 789

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Mafia się spotyka cichaczem . Ciekawe czy wysłali rybę Grzechowi ?

 

W środę odbyło się spotkanie liderów Platformy Obywatelskiej zorganizowane przez Stanisława Gawłowskiego - informuje "Wprost". W zebraniu miało wziąć udział 60 prominentnych osób, w tym szefowie regionów.

Ale jaja,

Stasiu "Alfons"Gawłowski na czele puczu przeciw Schetynie.!!!!!

Tam to jest bagno.

Przestępca zorganizował tajne spotkanie swojej grupy... co w tym dziwnego ?

Jak pisze  "Wprost', - Gawłowski zaprosił do restauracji Chianti przy Foksal czołowych polityków PO. "Wśród nich Kierwiński, Budka, Sikorski, Arłukowicz, Tomczyk, Nitras, Raś, Truskolaski, Leszczyna, Zdrojewski, Małecka-Libera, Cichoń, Sowa. Z ważnych nazwisk nie było tam tylko Halickiego, Siemoniaka i Kidawy"


Jest tak, jak mówi Neumann. Stach "Alfons"Gawłowski pozostanie w łonie Platformy, a wtedy będzie broniony jak niepodległość, albo poza Platformą, a wtedy już będzie miał kłopoty. Być może nawet takie jak Adamowicz. Za dużo chłop wie, a to w tej mafijnej organizacji jest nieraz szkodliwe.

Wojna wyznawców rudego kontra wyznawcy lidera PO.Obie opcje grają na korzyść PIS w Senacie , i na niekorzyść jednej z frakcji z PO. Niedługo nam trzeba było czekać aby wojna na górze w PO przeniosła się na Senat bo...." kto nie z nami ten przeciw nam " słowa Neumana To teraz zobaczymy ile PIS ma głosów w Senacie czy 58 czy po obaleniu Szreka ponad 70.

 

Nie mogę powiedzieć, że żal mi Schetyny - chciałoby się powiedzieć: jakie życie taka ,,śmierć". Ten pasożyt odejdzie w niesławie, sponiewierany przez tych, którzy jeszcze niedawno lizali mu dupe.

Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało . Najpierw chronisz przestępcę,żeby miał immunitet,a on później wbija ci niż w plecy .
Wam już nic nie pomoże


 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Straszeczniem ciekaw czy znany warszawski dziennikarz z Saskiej przypadkiem był na tym mafijnym konklawe. Może walnie nam tu jakąś relacje z pierwszej ręki. To przecież ,było nie było wspólnik alfonsa i jego skarbnik

 

Oby tylko odnalazł słownik j.polskiego, bo inaczej znów wtopa

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1607486

Tak, to frakcja antyschetynowców. Radzą jak wywalić Dolnośląskiego Zębacza. Ciekawie się to zapowiada, bo obie strony zdeterminowane. W gronie zaproszonych przez Gawłowskiego był Raś z Krakowa. Podobno był wściekły jak dostał tylko 5 miejsce na liście. Ale mandat zdobył. Sonik był chyba aż na 8 miejscu, ale też do Sejmu wszedł. To jedyny gość z krakowskiej listy KO z którym można porozmawiać mimo różnic politycznych. Reszta to platformerski beton, poza Kowalem, który miewa przebłyski rozsądku - szkoda że coraz rzadsze. Z kim przestajesz, takim się stajesz, Pawełku. Niech się zagryzą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1607489

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1607547

Jestem przekonany że dostał akredytację na to "konklawe"

Un to znana postać w środowisku wraszawskich rzuli i alfonsów
Czy nam coś o tym napisze?
Hmm
Być morze
Być morze

8-)))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1607500

/nie znam autora/ ale to mistrz nad mistrze..

Cały rudy..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1607555

Butelka szkockiej whisky kosztuje 1,5 miliona funtów,

Co ten Brexit robi z cenami...

 

 

https://t.co/4kLwarCD04?amp=1

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1607592