Asystent społeczny Grzegorza "Szczęść Boże" Brauna

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

W ub.tygodniu na proteście biznesmenów pojawił się Grzegorz Braun. Można było dziwić się, że chce brać udział w politycznej hucpie  byłych działaczy Palikota czy ludzi Zbigniewa Stonogi. To jednak nie wszystko.

Braun wbija się między protestujących przedsiębiorców i tłumaczy policji, że ci stojący obok to jego asystenci społeczni.Zastanawiające, że poseł Konfederacji Grzegorz Braun wspiera dziś anarchizujące ugrupowania walczące z kościołem i propagujące aborcję na życzenie

A poniżej jeden z asystentów Brauna.Sporo ich ma

 

Człowiek ze zdjęcia to Dawid Winiarski,etatowy lewacki prowokator, jest odpowiedzialny za wczorajsze obklejenie namiotu działaczy Fundacji Pro Prawo do Życia naklejkami ze sprofanowanym wizerunkiem Matki Bożej, myśli że będzie bezkarny, nic bardziej mylnego, Polska to nie zachód!

Czy można lepiej zobrazować infantylność Konfederacji.Czym ciekawym wsławił się  Braun: szukaniem żydowskich bunkrów pod Baranowem ,UFO w lesie kabackim,opowieściami o amerykanskich desantach leśnych, paplaniem o wprowadzaniu stanu wojennego ,wizjami wieszania ministra Szumowskiego i powielaniem fejkowego wpisu  Stonogi oraz popieraniem nielegalnej manifestacji

Trzech dni potrzebował G. Braun, by dołączyć do najbardziej obrzydliwych postaci na scenie politycznej. „Patriota”, który szkodzi Polsce, „katolik” kompromitujący Wiarę. Za pan brat z kodziarstwem i palikociarstwem. Klasyczna ruska onuca.

Nie „Szczęść Boże” tylko „пока, морда”

 

ps.

Niemniej jednak nie należy napadać na Grzegorza "Szczęść Boże" Brauna , bo to człowiek i chory i głęboko nieszczęśliwy.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (13 głosów)

Komentarze

Jego asystentem społecznym jest Socha :-) A kolesi i powiązania też ma znane.. Kto mu zabroni wciskać się do palikociarni? Pewnie ich tam nawraca, by zostali jego wyznawcami, tak dla Ojczyzny ratowania. Już słyszałem jedną z wersji, że Braun przejął protest Tanajno. Tak sprytnie przejął, bo stanął gdzieś nawijać do kamerki. Sekta z powiązaniami agenturalnymi liderów.
 

Vote up!
6
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629919