A jednak - odnaleziono trotyl na samolocie ze Smoleńska.

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Ziemi Smoleńskiej nie zmyjesz

Kpt. Wagner: "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie. Jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem".

 

Na łamach nowego numeru „Sieci” dziennikarze ujawniają sensacyjne doniesienia z brytyjskiego laboratorium badającego szczątki wraku Tu-154M. Na zdecydowanej większości z 200 próbek przekazanych przez Prokuraturę Krajową w maju 2017 r. laboratorium podległemu brytyjskiemu ministerstwu obrony odkryto ślady substancji używanych do produkcji materiałów wybuchowych 

https://wpolityce.pl/smolensk/439367-w-nowym-numerze-sieci-a-jednak-byl-trotyl

Ekspertyzy dokonało laboratorium podległe Brytyjskiemu Ministerstwu Obrony Narodowej. Teraz będzie, że nie taki trotyl, nie takie laboratorium. A w ogóle to była pasta do butów. Oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

 

 

Jest to bardzo poważna sytuacja,która musi się zakończyć postawieniem zarzutów zdrady dyplomatycznej ówczesnemu kierownictwu państwa,a także należy rozważyć delegalizację dwóch partii czyli PO i PSL-u uczestniczące w spisku przeciwko prawdzie nie znanemu od czasów Targowicy...

Zmowa milczenia totalnych ! Wszyscy wiemy ze to był zamach na nasza Elitę i prezydenta ! Ci co chcieli powiedziec prawdę to juz wąchają kwiatki od dołu ! Razem z KGB Putinem uknuto ten spisek ! Bo sp.Prezydent powiedział prawdę ; Guzja ,Doniec ,Krym zawłaszczył

Zawsze mówiłem, że nie wiem jak, ale Ruscy z pomocą Rudego Donalda  zabili nam Prezydenta Kaczyńskiego. Przy okazji trotylu odnalezionego przez Brytyjczyków na prawie wszystkich częściach samolotu kolejny raz informuję, że dziura po pocisku RPG to 40 mm. Dlatego wrak nie wraca.To teraz, przynajmniej wiadomo, czemu Tusk, oddał śledztwo Ruskim Liczył, na to że wrak, i czarne, skrzynki, nigdy, do Polski, nie wrócą. Wygląda, na to że się przeliczył.

Jeśli badania robili, Anglicy i wyszły im takie, wyniki, to chyba dobrze, że opinia publiczna się, tego dowiaduje. Przecież, wszystkim, nam zależy, na wyjaśnieniu, tego co się tam wtedy wydarzyło.

A w PO teraz będzie argument, że to zemsta Wielkiej Brytanii na Tusku, który utrudnia brexit.

          

 

ps.

Smoleńska Tuskowi i innym zafałszowującym nie można odpuścić. Prawnie muszą odpowiedzieć. Polacy mają prawo do prawdy. Rząd Tuska zrezygnował z dochodzenia prawdy. Polska władza, rząd polski zrobiła to w sposób urągający zarówno interesowi Polski jak i godności Rzeczypospolitej.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

DO BYDŁA SOWIECKIEGO

 

- nie zakłamiecie tego tak, jak nie dało się zakłamać Katynia - teraz bycie Polakiem oznacza odrzucenie sowieckiego bydła z PO i z totalnej opozycji  - kto jest Polakiem to srrrra na nich

"Zawodowiec" pewnie to zrozumie wreszcie ,co o takich jak on myslimy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1584076

"Smoleńska Tuskowi i innym zafałszowującym nie można odpuścić."

Czy z nazwiska tylko Tuskowi?

Przecież on działał na zlecenie i warto by Polacy poznali prawdę o zleceniodawcach.

Niestety, ale sprawa mordu na 96 Polakach udających się do Katynia ze śp. Prezydentem L.Kaczyńskim na czele( i kilkudziesięciu innych, których dopadł tzw. seryjny samobójca, gdyż swą wiedzą i działaniami zagrażali sprawcom a zwłaszcza zleceniodawcom tej bestialskiej zbrodni).

Zbrodnia ta stała się przedmiotem fałszywych narracji na jej temat i co najgorsze, rozpowszechnianych przez oficjalnie reprezentowane obie strony : zleceniodawców i sprawców zbrodni oraz(o ironio i tragedio!) reprezentujących oficjalnie ofiary(ZP A.Macierewicza i podkomisja MON pod kierunkiem A.Macierewicza).

Dlaczego tak się stało, że wśród oficjalnych organów nie ma takich, które miałyby za zadanie ustalenie i ujawnienie tylko prawdy(a nie prawdy częściowej, jak to czyniły i czynią ZP i podkomisja MON).

Jest tak z jednego powodu - bo taki jest interes hegemona(USA/Izrael/Zachód), gdyż zbrodnia ta była przygotowana, zrealizowana i ochraniana do dnia dzisiejszego, przez jej współsprawców czyli USA/Izrael/Zachód, gdyż była wynikiem ówczesnych porozumień resetowych USA/Zachód -Rosja z  lat 2009-2010.

Polacy są okłamywani w tej sprawie, analogicznie  jak to jest od 1943 roku w sprawie zamachu w Gibraltarze(interes UK/USA w sprawie dogadywania się ze Stalinem/ZSRR w sprawie koalicji przeciw Hitlerowi/III Rzeszy , był powodem likwidacji gen. Sikorskiego).

Przyczyną likwidacji śp. Prezydenta  L.Kaczyńskiego był interes Izraela (wspieranego przez USA/Zachód) polegający na chęci pozyskania Rosji do rozprawy z Iranem(irańskim programem atomowym), w zamian za ustępstwa na rzecz Rosji w Europie( rewizja pozimnowojennego porządku w Europie na korzyść Rosji, kosztem Polski(utworzenie rosyjsko niemieckiego kondominium w Polsce, w czym oprócz Rosji bardzo zainteresowane były Niemcy(stąd to wysługiwanie się w tej sprawie Niemcom i Rosji przez D.Tuska i PO-PSL).

Dlaczego zatem PIS i A.Macierewicz działali przed 2015 rokiem tak, by chronić współsprawców zachodnich a tylko wskazywać i oskarżać Rosję(głównego realizatora zbrodni i jej tuszowania) z pomocnictwem D.Tuska i PO-PSL?

Ano dlatego, że to jedyni "sojusznicy" na których PIS mógłby oprzeć się, gdy powróci do władzy, co stało się w 2015 roku za sprawą wsparcia USA/Izrael, poprzez zorganizowanie przez służby wobec nich  lojalne od 1989 roku, afery podsłuchowej, która pomogła PIS-owi wygrać podwójne wybory, gdyż po klęsce polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku, zmieniły się interesy USA/Izrael i pozostawanie przy władzy proniemieckiej i prorosyjskiej koalicji PO-PSL nie było w aktualnym wtedy i dziś ich interesie.

J.Kaczyński przyjął ofertę jaką dostał od administracji Obamy i Izraela ale pod warunkami postawionymi mu:

- wyciszyć sprawę wyjaśniania wydarzeń z 10.04.2010 roku(co właśnie zapowiedział J.Kaczyński na 90-tej miesięcznicy

- uczynić z A.Dudy popieranego przez izraelski Kneset, kandydatem PIS w wyborach prezydenckich w 2015 roku

- przyjąć do rządu na Ministra Finansów a potem na premiera rządu, M.Morawieckiego, reprezentanta korporacji finansowych z USA(największego banku USA, JP Morgan Chase, który jest udziałowcem-akcjonariuszem instytucjonalnym Grupy Santander i  banku BZ WBK należącego do grupy Santander(obecnie Santander Polska, którego M.Morawiecki był Prezesem Zarządu od 2007 roku

- prowadzić politykę zgodną z interesami USA/Izrael, czego jesteśmy świadkami

Czy J.Kaczyński i PIS mieli inne wyjście w sytuacji jaka się pojawiła po klęsce polityki resetu w 2013 roku?

Mając na uwadze los jaki spotkał śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego, który w szkodził Izraelowi, USA, Niemcom podczas polityki resetu swoją antyrosyjskością(polityka wschodnia PIS i Prezydenta), moim zdaniem zgoda J.Kaczyńskiego na propozycje poresetowe USA/Izrael, było wyborem optymalnym, pozwalającym Polsce na szanse na wzmocnienie(oczywiście przy zdecydowanie asertywnej polityce wobec USA/Izrael).

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1584080

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To znaczy ,że żyjemy w państwie "poresetowym",  godzącym się na propozycje poresetowe ?  To znaczy, że będziemy się godzić na wszelkie ,optymalne ustawy, również na 447?  Na to wychodzi...

Jeżeli tak...to Tuskowi  trzeba odpuścić...bo ten chłystek najmniej winny.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1584082

"Jeżeli tak...to Tuskowi  trzeba odpuścić...bo ten chłystek najmniej winny."

Niestety, ale taka jest geopolityczna rzeczywistość i można tu przywołać starą rzymską maksymę" "nec Hercules contra plures" czyli inaczej: "siła złego na jednego".

Jeśli chodzi o żądania żydowskie i ustawę 447, to J.Kaczyński wie, że nie może tych żądań spełnić(dlatego schowano przygotowywaną przez min. Jakiego tzw. dużą ustawę reprywatyzacyjną(zdecydował się nie procedować jej i czekać lepszych czasów).

O pieniądzach dla żydowskich obywateli IIRP, którzy są spadkobiercami zmarłych (zamordowanych podczas IIWŚ przez Niemców), wypowiadał się w ten sposób:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/12/jaroslaw-kaczynski-odpowiedzial-publicznie-na-artykul-kip-w-sprawie-roszczen-za-mienie-pozydowskie/

Jeśli chodzi o D.Tuska i PO, to już podczas wyborów w 2005 roku WSI przygotowywały sytuację w ten sposób, by wygrało PO i Tusk jako prezydent i stąd propagandowe głoszenie POPIS-u(już wtedy USA/Izrael chciały dogadywać się z Rosją w sprawie Iranu i BW.

Niestety ale Polacy zagłosowali inaczej i mogła powstać koalicja PISPO, ale przecież WSI nie o to chodziło, więc do koalicji nie doszło i zaczęła się wojna z PIS-em, w wyniku której nastąpiło rozwalenie koalicji PIS-SO-LPR, przedterminowe wybory w 2007 roku i przejęcie władzy przez PO-PSL.

Gdy Obama po wygranej w 2008 roku ogłosił reset z Rosją pomyślnie prowadzony w 2009 i 2010 roku, to i los śp. L.Kaczyńskiego stanął na tapecie(jak pozbyć się go, czyli nie dopuścić by wziął udział w wyborach w 2010 roku).

W październiku 2009 roku( już po rozmowach Tusk-Putin na sopockim molo) D.Tusk spotkał się z L.Kaczyńskim i złożył mu propozycję, by obaj(Tusk był przecież "murowanym" kandydatem PO w wyborach prezydenckich w 2010 roku) zrezygnowali z ubiegania się o urząd prezydenta.

Tak, mówił o tym Ś.P Lech Kaczyński w "Ostatnim wywiadzie" Łukasza Warzechy(ostatnią rozmowę z L.Kaczyńskim przeprowadził Ł.Warzecha 7 kwietnia 2010 roku):

„…było jeszcze spotkanie , podczas którego pan premier Tusk zaproponował mi, żebyśmy obaj wycofali się z kandydowania w wyborach prezydenckich. Propozycja była bardzo kusząca: on pozostałby premierem, a ja byłym prezydentem (śmiech)”.

O perypetiach z przygotowywaniem zamachu na śp. Prezydenta pisałem wiele a jedna z notek to:

https://www.salon24.pl/u/stan35/399122,kariera-drugiego-dna-w-posmolenskiej-iiirp

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1584089

To co napisales, to prawie jak oswiecenie dla lokalnego towarzystwa, a nikt nie slucha ...cos nieslychanego ...

I ze nikt nie slucha/ czy tez nie czyta , to mozna odniesc po ich komentarzach...

cos nieslychanego...

To jakis ewenement sam w sobie... chyba sa nakreceni niczym zabawki na kluczyk i sprezynke :-))))

pzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1584216

Kiedy procesy i wyroki? Za brak uczciwości wszystkich i każdego winnego po kolei należy odpłacić traktując zbrodnię smoleńską jako zamach stanu!

https://niezalezna.pl/264461-angielscy-naukowcy-potwierdzaja-ustalenia-komisji-macierewicza-sprawe-juz-w-czerwcu-2018-r-opisala-gazeta-polska

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1584134

 Witam, bardzo trafna "diagnoza", ocena histori i wyplywajacej z niej obecnej sytuacji.

Niestety kilka kretynow , a do tego zaczadzonych londynskim pedalskim powietrzem  nic z tego nie zrozumiala... 

pzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1584213

skrzydło Tu-154M zostało zniszczone przez cienki pieniek "tytanowej" brzozy...

Jednak było wiele wypadków, w czasie których skrzydła sportowych małych samolotów zcinały drzewa czy betonowe latarnie.

Np. 3.11.2012 na warszawskim Bemowie, podczas podchodzenia do lądowania dwumiejscowy motoszybowiec PW-4 ściął latarnię i rozbił się o wał ziemny opodal płyty lotniska.

I oto mały samolocik z "plastiku" o masie startowej 720 kg z prędkością w czasie podchodzenia lądowania ścina latarnię uliczną i uderza w wał ziemny, lecz załoga przeżywa.

Łgarz Lasek dowodził, że 80-tonowy TU-154M zbudowany w całości z metalu zawadzając końcówką skrzydła o miękką brzozę, następnie rozpryskuje się w drobny mak grzebiąc 96 osób w miękkim gruncie.

Po tej tragedii w dniu 10 kwietnia 2010 rosyjska agentura w Polsce została zmobilizowana do plecenie łgarstw i bredni. Niestety nie było lustracji i ciągle w mass mediach olbrzymie wpływy mają sowiecko-rosyjscy agenci. Zresztą po wpisy pod tym materiałem w "Sieci" widać było wielki wysiłek agentów i politruków, by chociąż trochę ośmieszyć autorów tego artykułu i prace komisji posła Macierewicza.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1584149

Pana dziadek walczył w Bitwie o Anglię? -

Walczył.

Zniszczył 10 niemieckich samolotów.

 

 

To był najgorszy mechanik w historii Luftwaffe.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1584198