Berlińska hipoteza...szalona ? Gliwice, reaktywacja ?

Obrazek użytkownika gorylisko
Świat

Widząc cała serie zadziwiających koincydencji... tusk plus sikorski w Polsce krytycznej nocy... szybkość działania koderastów, niemieckie media obecne na hucpie protestacyjnej... i nagła wiadomość z hitlerlandu a konkretnie z berlina z jakże sporą ilością polskich  wątków... zainspirowany ]]>tekstem]]> kolegi blogera "rolnika z mazur" no i po przeczytaniu ]]>wiadomości]]> z niniejszego, przyszła mi do szalona hipoteza... a może nie tak szalona jak się wydaje...
Mianowicie cała akcja była ukartowana przez siły tajemne... narracja miała mieć postać w stylu "polski faszysta z nienawiści do niemców i ich multikulti"... polska nienawiść... miała być obrazem w tle działań koderastów i totalniaków...  Jak na razie ktoś tłumaczy, że nasz rodak żył jeszcze i próbował trzymając kierownicę zapobiec katastrofie... ciekawe czy pojawi się narracja, że to on chciał jechać a szlachetny uchodzca chciał go powstrzymać... czy takie odwrócenie sytuacji jest możliwe ? Czemu nie w walce z polskim faszyzmem wszystkie chwyty dozwolone... już sam fakt, że prawdopodobny sprawca został wypuszczony... szczegóły można przeczytać u kolegi "rolnika z mazur" zwraca on uwagę na podkreślanie informacji...że to polska ciężarówka, nawet nr podano... (czy ktoś wie jaki nr i skąd była ciężarówka w Nicei ?)...
no i przednia szyba ciężarówki została ostrzelana...przez kogo ? czy może miało być, że policja ostrzeliwując polskiego fanatyka zapobiegła poważnej katastrofie...
Najbliższe dni a raczej godziny pokażą co się stało... mam nadzieję, że sprawca zostanie ujęty...jeśli zaraz po tym popełni samobójstwo albo jakiś wściekły, oburzony obywatel niemiecki go zastrzeli, to stawiam dolce przeciw orzechom, że siły tajemne przygotowały tę zbrodnie przeciwko Polsce...
Sami oceńcie...
W Gliwicach podrzucono martwe ciała przebrane w polskie mundury co miało dać pretekst do ataku na Polskę

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

z Pana hipotezą, gdyby tak było to niemiecka "policaj" już zaprzestałaby poszukiwania sprawcy, a robią wszystko aby go złapać, boją się, że może dokonać ponownej "jatki". Jest zbyt wiele faktów wskazujących na to, że zamordowany kierowca nie miał nic wspólnego z tym zamachem, mamy internet i nie jest tak łatwo przerabiać fakty. Nie podoba mi się natomiast to w jaki sposób wiadomość o taranowaniu ludzi jest przekazywana przez media i to, że nie mówi się o tym, że pierwszą ofiarą zamachu był polski kierowca. Nie mówi się też o tym, że gdyby szkopy rozładowały ciężarówkę natychmiast po jej przybyciu do tragedii by nie doszło, a jeżeli już, to w innym miejscu i nie na taką skalę, a może wogóle, kazano jemu czekać do następnego dnia. Na zdjęciach nie widać też, że szyba ciężarówki została ostrzelana, została uszkodzona podczas uderzania w przeszkody. Nie mówi się też o tym, że szkopy nie pozwalają polskim kierowcom parkować na terenie zakładów do których przywieźli ładunek, są zmuszaeni do parkowania na pobliskich uliczkach, co teraz jest tam bardzo niebezpieczne. Mówi się cały czas, że była to polska ciężarówka, tak jak gdyby to było najważniejsze. Równie dobrze można by mówić, że nie polska a szwedzka, bo wyprodukowana w Szwecji, a jeżeli miała niemieckie opony to czy ten fakt miałby jakieś znaczenie i zmieniał cokolwiek. Polscy kierowcy są dyskryminowani w hitler-landzie od dawna, często każe im się czekać na rozładunek do następnego dnia, co jest dla firmy przewoźniczej bardzo kosztowne.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528580

Gdyby Polak nie podjął walki nie miał by jej śladów na ciele. Obrażenia od noża itp. Prawdopodobnie podjał walkę kiedy uświadomił sobie że i tak zginie a ponadto zostanie pośmiertnie zniesławiony i uznany za mordercę. Walczył o honor i prawdę, nie o życie. Prawdopodobnie nóż którym mu zadano rany należał do niego. Zaatakował terrorystę zaskakujac go tym i wyprowadzając z równowagi. Zawodowy morderca nie miał oczywiscie problemów z obezwładnieniem amatora i odebraniem mu noża. Tym niemniej został zraniony i zostawił ślady własnej krwi na mniejscu zbrodni. Sądzę że jest to krew charakterystyczna dla mieszkańców Europy Srodkowej i nie ma nic wspólnego z mieszkańcami Bliskiego Wschodu. 

Przypuszczam że Bandyta uciekając z miejsca zbrodni pilnie rozgladał się za pierwszym lepszym śniadym a kiedy takiego wytypował to poprostu aresztował go. W tym momencie sprawca zapadł się pod ziemię a pojawił się sprinter dzielnie ścigający zamachowca i nierozumiejący co się dzieje ciapek z Pakistanu.

Ciapka potem trzeba było (zamordować) albo wypuścić i sfabrykować legendę o marokańskim króliczku którego trzeba gonić a nie wolno złapać 

Vote up!
5
Vote down!
0

LechG

#1528608

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Muzułmanin zastał śpiącego kierowcę w szoferce. Wywiązała się walka na noże....a kierowcę zastrzeliła, może niechcący, policja niemiecka, biorąc go za jednego z terrorystów. Gdyby terrorysta miał broń, nie bawiłby się w walkę na noże. W takim przypadku ani broń, ani terrorysta nie zostaną odnalezione.Ale papiery..oczywiście tak, jak podobnych przypadkach. Rodzinie kierowcy należy się bezwzględnie wysokie odszkodowanie od Unii,Niemiec czy Polski, bez znaczenia.. Conajmniej takie jak wdowom smoleńskim.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1528609

Ty tak od siebie? Czy jak zwykle jesteś mądry inaczej?

Vote up!
5
Vote down!
0

viki

#1528613

...jest się czym chwalić, zapyziałe zero po przejściach:))

Vote up!
2
Vote down!
-1

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1528610

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...piszesz o sobie, że masz wątpliwości, czy jesteś normalna? Zapewniam cię, że nie powinnaś ich mieć, to więcej niż pewne. Takie osoby charakteryzuje ograniczony zasób słów, podobnie jak u wszystkich równych babek i tych z Gdyni.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1528617

i napiszę grafomański wierszyk w twoim stylu....

to jest twoja erudycja, blyskotliwość i elokwencja, czytam twoje wypowiedzi i rozpacz mnie ogarnia, cały twój świat krąży wokół rozporka, zgrabne układanki literkowe nie świadczą o bogatym słownictwie, świadczą raczej o pokręconej psychice i chorej główce. Opluta i sponiewierana przez internautów wciąż prubójesz odgrywać się na mnie, Bóg jeden wie dlaczego, nie rozumiesz, że jesteś pośmiewiskiem, nikim, zwykłą k.. tak przecież  nazywają cię wszyscy  nawet J i W . Prawda boli?

A teraz WON

Kupidynek to moje drugie konto, ty masz ich dużo więcej na Niepoprawnych.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1528618

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

....zdrdzł cę ntychmst. Dzwę sę tylk, ż Gwrn tlrj pdwójn knt n NP. N próbję sę dgrywć tylk sę brnę przd twm nstnnym tkm. Próbję n prbóję. Wrt zpmętć pswnę tych pr słów, których n krągł żywsz.
Vote up!
2
Vote down!
-5

Verita

#1528621

ela z warmii, vipera  i dużo więcej to są twoje nicki.

Angielska ale i polska gramatyka zaleca, zby zachować odpowiedni "register", co oznacza, ze styl wypowiedzi musi być adekwatny do sytuacji a także uwzględniać poziom rozmówcy no to masz.

Nie zaczepiej mnie więcej nigdy, bo będzie duzo gorzej.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1528625

Na "fejsie" znalazłem coś bardzo ciekawego:

    Otrzymalam maila nastepujacej tresci (czy Panstwo majacy krewnych w Niemczech wiedza cos o odmowie dostepu stronie polskiej do ciala Polaka?):

    i Moim zdaniem prawdopodobna staje się teoria że:
    1. Polak został porwany i wykorzystany do tego żeby pojechać ciężarówką na tę ulicę, bo terrorysta nie potrafił sobie poradzić z jazdą TIRem
    2. terrorysta groził mu nożem i nie miał żadnego pistoletu, Polak nie był świadomy gdzie i po co jedzie
    3. kiedy dojechali na ulicę, terrorysta kazał się Polakowi przesiąść na fotel pasażera i potem gwałtowanie przyspieszył wciskając gaz
    4. kiedy Polak się zorientował, że on wjeżdża na teren jarmarku i cgce zabijać, rzucił się na muslima i zaczęła się walka,
    5. Polak został dźgany nożem i pokonany. Żył jeszcze w samochodzie po ataku.
    6. kiedy TIR się zatrzymał terrorysta uciekł i nie strzelał do Polaka wcale,
    7. kilka chwil później padły strzały do środka kabiny, strzelał jakiś policjant kiedy zobaczył ruch i osobę w środku. Polak został zabity przez niemieckiego policjanta.
    8. właścicielowi firmy okazano tylko zdjęcie Polaka i nie okazano ciała. Rodzinie ani konsulowi RP także nie pozwolone obejrzeć do tej pory ciała.
    9. Jaki sens byłby aby muslim dźgał Polaka nożem, ryzykując że ciężki 130kg Polak może mu go wyrwać, jeśli miałby pistolet. Pistoletu po prostu nie miał ! On nie strzelał do Polaka,
    10. Niemcy teraz będą tuszować sprawę że sami zastrzelili niechcący Polaka, i będą robić z niego bohatera odwracając wtedy od tego faktu uwagę opinii publicznej.
    11. Trzeba sprawdzić jakie pociski i z jakiej broni (czy policyjnej) były w ciele Polaka i samochodzie. Tego prokuratura nie może odpuścić Niemcom!!!!
    12. W niemieckich mediach na żywo przez chwilę po ataku było pokazywany wywiad ze świadkiem, który mówił że widział jak terrorysta wyskoczył z samochodu ale nie było żadnego strzału. Strzały popadły dopiero po dłużej chwili.
    13. Już tego w mediach niemieckich nie usłyszycie, bo film zniknął i nie jest dostępny. Świadek ten jest utajniony.

Vote up!
6
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528626