Wszystko pod kontrolą... Kaczor górą

Obrazek użytkownika gorylisko
Kraj

Przyznam się, że dzisiaj rano i w ciągu dnia miałem trochę obaw co do "bezradności" PiS. Ale kiedy wieczorem przeczytałem, że Senat zatwierdził budżet, zrozumiałem, ze to znowu ten przebrzydły Kaczor, rozegrał towarzystwo jak gówniarzy z piaskownicy, zdaje się, że nie miał wielki złudzeń co do wiarygodności zapewnień i zachowania totalniaków.  Miał w zanadrzu inne plany, wyciągał rękę aby się opamiętali... i co ? Ano, gucio. Własnie przeczytałem, że marszałem Kuchciński upoważnił Straż marszałkowską do wezwania na pomoc policji. No cóż, co poniektórzy posłowie będa jutro oglądać świat spoza krat... Niestety albo stety... jak się jest smarkaczem który ma duuuże wyobrażenie o swojej mocy, to trzeba się liczyć, że przyjdzie jakiś dorosły i go ustawi.

Mam znowu powody aby przypuszczać, że to znowu Kaczyński... to było przedstawienie dla zagranicy... to była, jest...demonstracja siły. Kaczyński pokazuje zagranicznym mocodawcom totalnictwa...  coś w stylu, przestańcie używać tych durniów bo zrobimy z nimi porządek, dobre czasy się skończyły...tu jest Polska, i rozmawiajcie z nami bo z dnia na dzień tracicie kasę i wpływy...

Teraz partnerem jest Polska i to my stoimy na straży jej interesu, z nami macie rozmawiać a nie z tą bandą przegranych złodziejaszków...

A swoją drogą widzę wyraznie, że kaczyński będzie ich grillował powoli ale  ze skutecznością walca drogowego... mnie to cieszy, popieram...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:9)

Komentarze

No i się zakiwali na śmierć!

Paru senatorów w czasie posiedzenia senatu poszło na wagary. Wbrew przepisowi wprowadzonemu przez ich ukochanego Bronka, chcieli posiedzieć sobie na zamknietej galerii sejmowej. Pogonił ich zwykły woźny!

Sami odrzucili koło ratunkowe w postaci możliwości wprowadzenia poprawek do budżetu w senacie. Nie było poprawek - nie ma powrotu pod obrady sejmu. Budżet u prezydenta.

Rozpoczęto kolejną sesję sejmu W KTÓREJ UCZESTNICZYLI !

Ktoś może pamięta o co im chodziło? O czym śpiewali?!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


#1530205

Zagranie z senatem było mistrzostwem, bo wina leży całkowicie po stronie "totalnych". Natomiast sprawa z policja to straszak dla zachodnich mocodawców sejmowych pajaców....celne...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1530221

Moze nie tyle straszak co marchewka. Opozycja juz robila sobie nadzieje na to ze w koncu wykreuja sie na meczennikow a w swiat pojda fotki dokumentujace zupelny brak demokracji w Sejmie. No i sniac ten "sen o potedze", przespali sprawe! :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1530277

w tych gównianych czasach obowiązują gówniane zasady. W normalnych czasach marszałek kazałby takich ok.......ów za morze wyrzucić z Sejmu. Dziś trzeba czekać aż banda idiotów i sprzedawczyków się Żmudzi. Dramat. Wyobrażam sobie tę sytuację 3 lata temu... a Wy?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

spider

#1530232

za ówczesną opozycją nie ująłby się nawet "pies z kulawą nogą". Żadna KE, żadna KW, żaden Guy, Junkers czy Szulc.

Doskonale można to sobie wyobrazić. Czyli - jak wówczas mogłyby skończyć się protesty opozycji oraz -  co działoby się dzisiaj, gdyby komuś z tych totalitarnych warchołów spadł choćby włos z głowy. A tak - "zaorali się" sami. I Platforma "rozjechała się" skutecznie.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530233

12 stycznia 2017 roku

skończył się w Polsce

Ciamajdan

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1530248

Niestety ciamajdy zostały!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1530264

Zostały, ale z mocno poharatanym ego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1530289

jestem Ciekaw czy w ogóle zostaną wyciągnięte jakieś wnioski, głównie przez nas, przez osoby które w następnej będą głosowały na następną kadencję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

http://superkarcher.pl/

#1530292

Polacy bacznie obserwują WYGŁUPY Ciamajdów i mają co do tego własne zdanie. Na pewno nie polecą z widłami, kosami i siekierami  jak by tego chcieli naczelne ŚWIRY liberałów, gdyż to nie 1917 rok. Mogą sobie co najwyżej kupić kilkudziesięciu świrniętych emerytów esbekich, jeśli im Kijowski nie podciągnie kasy z puszek, gdyż myślący emeryt mundurowy myśli o dzieciach i wnukach i mocno jest zaangażowany  w Rodzinę. Ma dośc patologii w służbach mundurowych i z przymrużeniem oka patrzy na PSYCHOLI urągających wyglądzie i obyczjom małp. O słownictwie pominę. SPOSORZY dobrze już wiedzą  jak trudno jest Polaka kupić na tanią propagandę, gdyż Polacy chcą spokoju,  porządku i normalnej obsługi w sądach i urzędach. MAJĄ dość PATOLOGII wszędzie. Nie lubią gdy im liberał narzuca pedalstwo i inne zboczenia. I po coś Grzechu i Rychu LAZŁ (uciekał) na tę wierzbę, jak Kaczor i tak was wydu****ł.  Szacunek Panie KACZYŃSKI.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1530299

Jednak mundurowy ubliżał mi na innym forum, (gdzie niestety logowałam się przez fb) i groził sądem, za napisanie prawdy o stanie wojennym; o kartkach na wszystko dla cywili i konsumach wojskowych. Oraz za moją opinię o Mazgule i odpowiedzialności, za to co napisał.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1530329

Prawda co do decyzji wyborczych.

Ale reklama karchera - to nie na tym portalu!

Stąd ode mnie minus.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530316