Sędzia Żurek ziemianin – redaktor Sakiewicz ekolog, czyli sami swoi

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Ziemianin Żurek reprezentuje 3 władzę, a ekolog Sakiewicz władzę nr 4.

Ziemianin Żurek walczy o praworządność – a ekolog Sakiewicz o prawdę i nie tylko tę o Smoleńsku, bo ostatnio i o tę o Puszczy Białowieskiej też.

Sędzia Żurek z sędziowskiej pensji odłożył na:

„6,8 hektara w woj. łódzkim, 3,5 ha gruntów ornych w Rzeplinie w woj. małopolskim, 3,4 ha na Podkarpaciu, nawet 1,5 ha pastwisk niedaleko Bałtyku w gminie Postomino... w sumie 21 pozycji, w zdecydowanej większości użytki rolne. Ale również kamienica w prestiżowej lokalizacji w Krakowie.”* dzięki czemu stał się wspomnianym ziemianinem...

… i jest przeciwnikiem jawności sędziowskich oświadczeń majątkowych, a ja ten jego sprzeciw rozumiem, bo taka pensja, z której na tyle hektarów + kamienicę w Krakowie odłożyć da się, to może ciemny lud (copyright Kurski Jacek) niepotrzebnie drażnić, a nawet wkurzyć, z wszelkimi, niedobrymi tego wkurzenia skutkami.

Ekolog-neofita Sakiewicz w warunkach terroru wyhodował opisaną przez swego byłego pracownika Leszka Misiaka kurę znoszącą złote jaja, co w dziedzinie (anty)genetyki czyni go równym samemu Miczurinowi a nawet i Łysence (guglować młodzi, guglować!) i choć jak twierdzi, w swoim życiu założył kilkanaście spółek, fundacji i stowarzyszeń, w większości z nich funkcje pełnił społecznie.

Wot – maładiec!

Teraz patentem „na fundację” przytulił od ministra – Szyszki 6 baniek**, co ja w pełni popieram, bo – jadąc klasyczką, najważniejsza jest czułość, a czymże, jak nie czułością jest wspomniane przytulanie?

Obaj, jak widać, nieźle na tych swoich wał... - ups, coś z klawiaturą - walkach wychodzą. Finansowo.

Puenta?

Dlatego właśnie głosowałem na Kukiza, bo na te – a, bądźmy eleganccy – szczere inaczej facjaty patrzeć już nie mogę.

* http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/chcia-zabrac-corce-alimenty-a-jest-bogaczem_977429.html

** http://www.wirtualnemedia.pl/print/fundacja-gazety-polskiej-z-6-mln-zl-na-serwis-o-puszczy-bialowieskiej-za-krytyka-stoja-zagraniczne-koncerny-i-pieniadze-sorosa

-------
Informacja dla Czytelników:w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:15)

Komentarze

"To historia, która powtarza się od początku naszej demokracji, i która zawsze ma taki sam koniec. Najpierw łapie się naiwnych na hasła „dość bezrobocia”, „wracajcie do kraju”, „oni już nakradli”, a następnie na głosach naiwnych wchodzi do sejmu. W sejmie zaś trzeba poddać się systemowi, bo polityka to jest system. Polityka to partyjniactwo i nigdy nie będzie inaczej. W polityce populiści zawsze giną. Tak było z Palikotem, Korwinem, Lepperem, a wcześnie z wieloma solidarnościowcami (a jakże, oni też przecież byli antysystemowi – weź poczytaj na jakich hasła do sejmu wchodziła AWS).
To zawsze wygląda tak samo i głoszone są te same hasła i ten sam rodzaj życiowych nieudaczników na nich głosuje"

http://bit.ly/2nNJtyU

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1536557

"

"Obaj, jak widać, nieźle na tych swoich wał... - ups, coś z klawiaturą - walkach wychodzą. Finansowo.

Puenta?"

 

Czytac ze zrozumieniem zrodla.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

mirek

#1536563

"Informacja dla Czytelników:w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze".

Informacja dla Autora:w związku z tym  nie odpowiadamy (komentujemy) na żadne wpisy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1536620

Ważne, aby każdemu na płaszczyk starczyło. Ci co siedzą wyżej, to nawet sobie i na kapturek sukna urwą. Po nich choćby potop.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

              

#1536814