Komunikat agencji PAPA – wiceprezydent Jóźwiak odwołany za zaniżanie frekwencji na manifestacjach KODu!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Jak dowiaduje się PAPA, jedynym powodem odwołania wiceprezydenta Warszawy Jarosława Jóźwiaka są niewyjaśnione rozbieżności pomiędzy danymi o frekwencji na manifestacjach KODu pomiędzy policją a Ratuszem.

Dane podawane przy kolejnych okazjach przez wiceprezydenta Jóźwiaka rażąco odbiegały od rzeczywistości, zaniżając wielokrotnie liczby uczestników, co przekładało się na wzrost poczucia bezkarności PiSu i podległych mu struktur państwowych.

Pogłoski, iż wiceprezydent Jóźwiak został odwołany za nieudolną realizację programu PO o kryptonimie HGW (Handel Gruntami Warszawskimi) są insynuacją niemającą potwierdzenia w faktach, szczególnie prasowych, a poza wszystkim grunty te zostały znacjonalizowane słusznie, o czym najlepiej świadczy to, iż autor pomysłu ich skonfiskowania, Bolesław Bierut, spoczywa w Alei Zasłużonych cmentarza powązkowskiego pod opieką najwyższych władz 3 RP i nikt nie śmie go stamtąd eksmitować.

Bogdan Rzetelny (PAPA)

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (7 głosów)

Komentarze

na pożarcie

 

murzyniątka już wyrzucone za burtę

jednak łajbę otchłań wód nadal połyka

więc kapitan by ratować swoją skórę

na pożarcie rzuca bosmana i sternika!

 

PS Tonący brzytwy się chwyta!

 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1519739

Panie Janie, 
tak sobie patrzę na to teatrum i wcale nie jestem pewien, że HGW jest kapitanem. Oj, czy ona  nie jest zaledwie jakimś podrzędnym majtkiem, w nie swój mundur galowy przebranym?

Vote up!
3
Vote down!
-2

Ewaryst Fedorowicz

#1519747