Kaczyński walkowerem oddaje wybory samorządowe

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Co, nie podoba się tytuł? Bo prawda w oczy (pisowskie) kole?

W porządku – ja koncyliacyjny człowiek jestem i zawsze szukam rozwiązań, które zadowoliłyby najbardziej grymaśnych czytelników, no to może takie:

Prezydent Gronkiewicz-Waltz gratulujemy kolejnej kadencji!

Albo takie:
Prezydentowi Budyń-Adamowiczowi gratulujemy kolejnej kadencji!

Co, nie podoba się, szanowni pisowscy czytelnicy?

Dobra, ostatnie podejście:

prezydentom Dutkiewiczowi, Karnowskiemu, burmistrzom Kowalskiemu, Nowakowi, Leszczyńskiemu, Lewandowskiemu itd. gratulujemy kolejnych kadencji!

No, cicho siedzicie, to znaczy, że się spodobało. Ufff...

---------

Wczoraj było ciepło i miło. Wreszcie wiosna. Wśród świergotu ptasząt dopadł mnie zza płotu głos spikera Radia Narodowego, a zaraz po nim przykry odgłos zjadania żaby:

Prezes Kaczyński ogłasza wycofanie się z jedynej skutecznej metody rozgonienia rozkradających 3 RP sitw, zwanych samorządami.

Ogłasza rejteradę z natychmiastowego wprowadzenia limitu 2 kadencji dla burmistrzów, wójtów, prezydentów itp. tałatajstwa, kamuflując tę rejteradę wzięciem pod uwagę wątpliwości zgłaszanych przez Pana Prezydenta i niepewnością co do werdyktu Trybunału Konstytucyjnego.

Uszom nie wierzyłem, a że mam i oczy, wieczorem postanowiłem przy ich pomocy zobaczyć, jak Prezes (TEN Prezes) żabę zjada.

Wiadomości Narodowe zastartowały i zamiast Prezesa (TEGO Prezesa) propaganda sukcesu jak za Gierka, co nie dziwi, bo kadry narodowymi mediami pezetpeerowskie zawiadują, że o Przewodniczącym Czabańskim tylko wspomnę:

bite 9 minut Chiny, Chiny, Chiny.

Po 9 minutach wreszcie Prezes (TEN Prezes) i... dostał do dyspozycji sekund jeno kilkanaście, co jak każdy smakosz przyzna, na zjedzenie żaby nie wystarczy, ale widać pojechali ostrygą i Prezes na wizji przełknął gładko.

Cóż, kasy w samorządach jest w bród, złodziejstwa w dwa brody albo i trzy, i ci co kradli dzięki UW, SLD, PSL, PO będą kraść dalej, ale już dzięki PiS. I tak przez kolejnych 8 lat!!!

I bez wierzgania mi tu:

prawda taka, że CBA łapie tylko pionki (no kogoś muszą), a tych lepszego sortu (a choćby i warszawska reprywatyzacja, w której dziwnym trafem politycy z najwyższej półki zamieszani nie są) omijają łukiem szerokim, bo jak się Prywatne Zbiory Zastrzeżone (konsekwentnie propaguję określenie swojego autorstwa) otworzą, to nie miałby PiS kim stanowisk obsadzać i musiałby sięgać wyłącznie po uczciwych, a to by oznaczało bunt sprawdzonych (inna sprawa przez kogo) kadr.

Taaa... nawet gimbaza przyzna, że mamy w PiSie do czynienia albo z jakimś typowym pisowskim – pardon – bardakiem albo ze skoordynowaną akcją sabotażowo-dywersyjną i nie wiem co gorsze:

najpierw ta wiernota (też moje!) Sasin uśmiercił znakomity pomysł wyłączenia z Mazowsza Warszawy, za pomocą kretynizmu pt Sasinogród (też moje) czyli metropolia, który to idiotyzm spowodował bunt pisowskich podwarszawskich gmin skutkujący wycofaniem się przez PiS z metropolitalnego gniotu rakiem.
 

W tym samym czasie marszałek Kuchciński chyłkiem zdjął z porządku dziennego ustawę robiącą porządek z ferajną sędziowską ulokowaną w KRS i...ciiiisza....

O ile postawę Pana Prezydenta rozumiem (gra o swoją 2 kadencję, do czego nie wystarczy twardy pisowski elektorat, a nie o żadną 4RP), to z tym niepewnym Konstytucyjnym Trybunałem Prezes (TEN prezes) mnie zmartwił:

OK – podstawienie TEMU Prezesowi sędziego niepewnego Pszczółkowskiego to majstersztyk, ale czyżby na jednym sędzim Pszczółkowskim się nie skończyło i PiS nie ma w TK większości?!

Jeśli tak, to najlepszy polski felietonista (taka prawda – lepszego nie ma) Stanisław Michalkiewicz , który obdarzył społeczeństwo syntetycznym podsumowaniem umów magdalenkowych

my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych!

po raz kolejny ma powody do odhaczenia kolejnego dowodu na słuszność swojej opinii.

Tylko kolejnych (ośmiu!) lat życia szkoda. Nie, nie pisowskiej wierchuszki i jej ]]>przydupasów]]>: oni są ustawieni w tym bagienku idealnie.


Mojego szkoda.

-------------
http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/sasinogrodu-nie-bedzie

http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/sasinogrod-czyli-jak-wiernota-sasin-warszawe-do-zabek-przylaczal

]]>http://naszeblogi.pl/46767-jarrusowe-zwyciestwa]]>

--------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (11 głosów)

Komentarze

z tej samej WSI...

 

z tej samej WSI

magdalenkowej wioski

kłonicami się obiją

wspólnie opijają troski

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1539871

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1539872

I dla tego J. Kaczyński jest prezesem już tyle lat, a nie pan czy ja.

Bo ma to coś, którego nie ma żaden polityk w Polsce. Więc sądzę ze sprawy przemyślał i postanowił tak działać.

Jego myślenie ma szerszy horyzont, który dla większości jest nieosiągalny, a którym się wydaje że mogą konkurować z Jarosławem i z nim wygrać.

I nie sądzę żeby Jarosław dział przeciwko PIS-owi, w nadchodzących wyborach samorządowych, a wręcz przeciwnie.

Zanim coś postanowi i zrobi ruch, sprawę prześwietli wiele razy, za, czy przeciw temu przedsięwzięciu.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1539877

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(...)Jego myślenie ma szerszy horyzont, który dla większości jest nieosiągalny, a którym się wydaje że mogą konkurować z Jarosławem i z nim wygrać.(...)
Czyli jest lepszym kruczkarzem od kruczkarzy.
Zaiste... dobra zmiana.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540307