Słowa dezertera trzeba przetłumaczyć na arabski i kurdyjski

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

Należy się też postarać o to, by rozpowszechniła je Al Dżazira oraz inne telewizje bliskowschodnie.  Wczoraj [17.12.2021] zdezerterował Emil Czeczko, żołnierz Wojska Polskiego i poprosił o azyl na Białorusi.  Białorusini wykorzystali go natychmiast w propagandzie.  Oto jego wypowiedź zamieszczona na blogu Wojciecha Szewko {]]>TUTAJ]]>(link is external)}:

  "Czeczko: „nigdy nie było takiej sytuacji, że eskortowaliśmy migrantów i ich nie zabijaliśmy” "Zawsze zabijaliśmy. Ciała migrantów są zakopane w ziemi lub rozszarpywane przez wilki, ale większość leży w dołach. Trudno mi powiedzieć, ile jest grobów.”.

  Potencjalni migranci nie mogą przecież wiedzieć, że to brednie podyktowane przez białoruskie służby.  Jeśli na Bliskim Wschodzie rozejdzie się wieść o okrutnych Polakach mordujących każdego, kto stanie im na drodze, to trudno będzie znaleźć chętnych do wyjazdu na Białoruś i forsowania polsko-białoruskiej granicy.  Bzdury opowiadane przez dezertera mogą się okazać pożyteczne dla nas.

 

  Moje notki z okresu 12.05.2020 - 3.09.2021 można znaleźć {]]>TUTAJ]]>}.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

uznany za niepoczytalnego, jak być może wróci do Polski. I ma spore szanse na przychylność psychiatrów...

Przy okazji jakaś rentka od Państwa, boć zdrowy przecież służbę zaczął. ;)

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1638734

Mniej niż zero. Gówniarz nadawał się do przedszkola a nie wojska.

A gdy już Czeczko przestanie być potrzebny białoruscy dobrodzieje chętnie pomogą mu popełnić samobójstwo

Vote up!
2
Vote down!
0
#1638737

...mogą równie dobrze okazać się zachętą dla jakiegoś dżihadysty, chcącego "wymierzyć sprawiedliwość" Polakom - w Polsce lub gdzieś za granicą. I co wtedy?

Vote up!
2
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1638774

 "Potencjalni migranci nie mogą przecież wiedzieć, że to brednie podyktowane przez białoruskie służby. "

Ten młody człowiek jest chory. On to sam wymyślił i dla niego to jest prawdą. Zamiast go straszyć więzieniem polskie władze powinny go sprowadzić do Polski i oddać do szpitala pod opiekę psychiatrów. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1638780