Święto Niepodległości: njusy na pierwszych miejscach w gazetach polskojęzycznych*

Obrazek użytkownika civilebellum
Kraj

Interia.pl: „Przyjechałem po to, by” (w artykule ciąg dalszy: powiedzieć wszystkim pozytywnie myślącym rodakom: nie jesteście sami, jest nas bardzo dużo, a wasza osobista - każdej i każdego z was - osobista niepodległość jest najlepszą gwarancją niepodległości naszej ojczyzny" - zaznaczył.)

 

Onet.pl: „Przyjechałem po to, żeby powiedzieć wszystkim pozytywnie myślącym rodakom: nie jesteście sami” (w artykule ciąg dalszy: jest nas bardzo dużo, a wasza osobista, każdej i każdego z was osobista niepodległość jest najlepszą gwarancją niepodległości)

 

Wirtualna Polska.pl (swoją drogą – ta nazwa – jakże typowa dla Niemców): „Tusk już w Polsce” (j.w. – a sądząc po tytule mogłoby się wydawać, że drogą deportacji)

 

Co ciekawe – wyłamał się tylko Fakt.pl i dał tytuł poniżej środka („Donald Tusk na Święcie Niepodległości” – czyżby ten Dekan bał się repolonizacji?).

 

 

Tak polscy redaktorzy wzięli sobie do serca słowa Tuska: polska niepodległość to ich własna… no i może tych post ubeków, kodziarzy, platfusów, nowoczesnych i innej palikoterii: „patrioci”.

 

 

* dane z godz. 12.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Tusk to niemiecki lokaj i zaprzaniec...nie zmieni tego nic - najlepiej oddawały to gwizdy w Warszawie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1552510

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1552552

... em o "osobistej niepodległości" 

Niepodległości kogo od czego ?

A drugi moralizator wpadł na wspaniały pomysł i zaprosił malarza kominów, aby prezentował swe wydumane pouczenia.

Aż samo się pod klawiaturę ciśnie to o Pacu i pałacu.

Pozdrawiam podobnie do mnie myślących, a myślącym podobnie ja w/w autorytet to .....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1552520

Tak się zastanawiam i nie wierzą w to, że wśród tych co oglądają TVN i łykają ich ściek są same niedorozwoje i zjeby! Musi być chyba pare procent ludzi, którzy są rozgarnięci?! Mam znajomych, patrzących przez TVN. Wykształceni, niby inteligentni. Jednak wg nich Ziobro zabił Blidę (sic!), a Prezydent Kaczyński kazał lądować. Żyją jak w matrixie, coraz bardziej spanikowani.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1552538

"WARSAW, Poland –  Fascists and other far-right extremists are set to assemble Saturday in Warsaw for a march that has become one of the largest gatherings in Europe and perhaps beyond for increasingly emboldened white supremacists."

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1552547

Naród SILNY (duchowo)- niepodległy, może mieć wielu wrogów (bezdusznych i słabych duchowo)...

Ten fakt pomaga Narodowi - mobilizować siły narodowe do odpychania - antypolskiej pychy - > "ZUPEŁNIE NADZWYCZAJNYCH KAST ludzi" - międzynarodowych  OPRAWCÓW praw - Narodu Polski.

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1552578