Jak Kogoś Mamić (JKM)

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

 

 Nie namawiam ludzi do głupot. Po co? Sami najlepiej potrafią je sobie stworzyć.

Jednakże uważam, że musicie to państwo obejrzeć. Może wtedy ktoś zdoła mi odpowiedzieć, jak taki niezborny człowiek, kołatający się na granicy schizofrenii i zwodzący pseudo-logiką potrafi zdobyć 5% zaufania wyborców. Przecież po pięciu minutach wysłuchiwania jego argumentów posłałbym go w diabły. To już świadkowie Jehowy są bardziej przekonujący.

 

Natchniony widocznie przez Ducha Świętego, który przez ateistów często jest nazywany ślepym losem, pstryknąłem wczoraj o dwudziestej pilotem na TVN24, by sprawdzić, kogo, w swoich seansach nienawiści, Olejnik dzisiaj grilluje, nie dając dojść do słowa.

I proszę, siedzą sobie – poirytowany Paweł Kowal i jak zwykle puszący się, jak paw, Janusz Korwin Mikke. Przestałem go słuchać i oglądać jakieś 25 lat temu, gdy ostatecznie stwierdziłem, że jest niedorzeczny, nielogiczny, nieskuteczny i po prawdzie, szkodliwy dla Polski. Ale jednak przez te minione 25 lat on ciągle dziergał te swoje libertariańskie pierdoły i mącił w głowach tym, co w tych głowach nie mają  jeszcze należytego porządku.

I proszę, Wielki Mistrz pozerstwa, pewnie przyciśnięty kłopotami finansowymi, a 16 tysięcy euro piechotą nie chodzi, postanowił zawojować parlament europejski.

 

Ludzie! Ci, którzy macie do JKM odrobinę sympatii i nawet uważacie, że dobrze mówi, posłuchajcie sobie jego wczoraj w tej paskudnej kropce nad i.

 

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:6)

Komentarze

Korwin wiadomo jaki jest, ALE JEDNAK wczorajsze zachowanie Kowala to dopiero ohyzda! Nie lubiłem go już od pewnego czasu, ale teraz zwyczajnie nim pogardzam.

PS. Niech ten Korwin się w końcu dostanie tu albo tam, innej opcji chyba nie ma, żeby jego (zwłaszcza młodsi) wyborcy przekonali się ile jest naprawdę wart. Będzie dalej konsekwentny będąc u koryta? OK - nie będzie to jakaś wielka siła w parlamencie, a może kontrować radykalne lewactwo. Rozczaruje ludzi? Też OK - odblokuje to pewną część elektoratu prawicy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1425441

Kowal to typ człowieka ukształtowany przez ciocią Helenę Łuczywo. Koniunkturalista.

Korwin już był w polityce. Jedyne czego dokonał to doprowadzenie do upadku rządu Olszewskiego.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1425450