Dlaczego nie Bronek Komorowski ?

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Mógłbym być asertywny i odpowiedzieć : bo tak uważam ale wtedy ten tekst by nie powstał.
Dlaczego głosujemy na Kaczora wie większość z nas . Dlaczego jednak nie Komorowski mało kto się zastanawia.

Dlaczego więc nie Bronek ?

1. Dlatego bo nie chcę wstydzić się za prezydenta.
Prezydentura Lecha Kaczyńskiego pokazała kto to jest normalny prezydent. Bez discopolo, zataczania się pijany na grobach .Bez udawania króla i królowej. Normalny facet, profesor pokazał nam że Polska to jest to czego się nie musimy wstydzić.

2. Bo boję sie PO.
Polska to dziwny kraj. Niedawno znany publicysta napisał że włodarze naszych miast są w większośći z PO ponieważ PO za pomocą marchewki i kija zmusiło ich do tego i nikt łącznie z wierchuszką PO nie zaprotestował jakby to było normalne że zastrasza się Prezydenta miasta aby startował z list PO. PO zawłaszcza coraz więcej z naszego publicznego życia. Za chwilę będzie miało telewizję.
Tusk wyprorokował opozycji że jak nie będzie go słuchać to zginie jak dinozaury i zginęła przynajmniej w większej i lepszej części.
Dziś Bronek woła o 500 dni spokoju.Dlaczego mamy przez 500 dni siedzieć cicho, w imię czego ? Aby im żyło się lepiej

3. Bo chcę wyjaśnienia jednaj z największych tragedii Polskiej - Katastrofy w Smoleńsku.
Tusk i jego ekipa nie robią nic albo lepiej robią wszystko aby tajemnica smoleńska nie ujrzała światła dziennego. Chcę wiedzieć dlaczego to robią. Z jakich pobudek. Bronisław nam tego nie zapewni . On chce to wyjaśnić "jakoś" jak sam mówił w debacie. Mnie nie interesuje "jakoś" , mnie interesuje PRAWDA.Dlaczego dziś podobno "apolityczna" prokuratura w imię wygranej Bronka oskarża Kamińskiego i Pinkasa ? Na czyje zlecenie działa prokurator który chce zamknąć usta dziennikarzom którzy starają się wyjaśnić tajemnicę morderstwa smoleńskiego. Jeszcze chwilę i twierdzenie że to był mord zostanie podciągnięte pod paragraf jak tzw. "kłamstwo oświęcimskie" . Co to jest "kłamstwo oświęcimskie"? To taka pałka którą można zabić każdego. Pewna duża gazeta wraz z prokuraturą "zamordowała" np tymże "kłamstwem o." historyka poznańskiego Ratajczaka.(http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,2412716.html).Najpierw pozbawiając go pracy (kłania się ZYZAK), później rodziny a później doprowadzając do śmierci.
Człowiek ten umarł pod supermarketem w samochodzie w którym mieszkał. Był wykładowcą akademickim....
Nie chcę by tryglodyci z Wyborczej na spółkę z Prokuratorią Generalną mówili mi co mogę myśleć.

4. Bo chcę żyć i pracować w Polsce.
Mogę się wyprowadzić nawet dziś do rodziny za granicę. Możemy jechać tak całą rodziną i żyć normalnie. Ale ja chcę mieszkać i żyć NORMALNIE w Polsce. Bronisławowi jest może obojętne skąd on jest bo on jest całopolski a ja jestem tylko Polski. Ja nie będę robił krzywych interesów i później pod osłoną Płemieła sp..rzał z Polski na Florydę. Ja chcę tu mieszkać a rządy PO na spółkę z Bronisławem fundują mi "spaloną ziemię" w hitlerowskim stylu. Bez naszych firm z rozwaloną gospodarką i poddaństwem gazowym ruskim byle nie wydobywać gazu łupkowego bo się krajobraz Bronka w Ruskich Błotach popsuje.

5. Bo mam dość chamstwa PO i jego członków.
Mam dość głupowatych wiców Januszka Palikota jak i jego samego. Mam nadzieję że z wraz Bronkiem szczeźnie też w pomroce dziejów i Januszek.Niech przegrają i schowają się do najmniejszej zaplutej dziury gdzie jest ich miejsce.

Dlatego nie zagłosuję na Bronisława Komorowskiego - kumpla Joli Rutowicz i Januszka Palikota.
_________________
A tu historia :

ROK 2005
Marzenia sondażowni :
I. 15 października 2005 - Według sondażu OBOP przeprowadzonego dla Faktu, Donald Tusk może liczyć na 57% poparcia w II turze wyborów prezydenckich, Lech Kaczyński na 43%.
II. 18 października 2005 - Według ostatniego sondażu prezydenckiego przeprowadzonego przez TNS OBOP Donald Tusk może liczyć na 55% poparcia w II turze wyborów prezydenckich. Na Lecha Kaczyńskiego zamierza głosować 45% badanych osób. Taki sam wynik obaj kandydaci na prezydenta RP osiągnęli w badaniu PBS.

A tak było naprawdę :
24 października 2005 - Państwowa Komisja Wyborcza podała, że prezydentem Polski wybrano Lecha Kaczyńskiego, który otrzymał 54,04% ważnych głosów przy frekwencji 50,99%. Donald Tusk uzyskał 45,96% poparcia.

ROK 2010
Marzenia sondażowni :
02 lipca 2010 -
Homo Homini - Komorowski 53,9% , Kaczyński 42%
SMG/KRC - Komorowski 51%, Kaczyński 44%

Przypominam że obie firmy HH i SK zbłaźniły się w pierwszej turze.

A tak w ogóle to cóż za zbieżność danych z 2005 r. do 2010 r.
W obu kandydat PO wygrywa w cuglach :)))
No cóż ONI KŁAMIĄ A MY GŁOSUJEMY!

A dla tych co chcą głosować na Bronka, do przemyślenia:

Ocena wpisu: 
Brak głosów