Treści z tagiem: Rycho

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

PO została powołana do życia jako polityczna ekspozytura „układu” - z inspiracji służb specjalnych i przy użyciu mafijnych pieniędzy.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Dzisiejsze wyznania komisyjne Ryszarda S. pisał jakiś pokręcony PieRdoktor Platformy Obywatelskiej. Takiego steku inwektyw, kłamstw, przeinaczeń i zwykłych pierduł nie mógł wymyśleć nikt normalny a pozazdrościł ich na pewno nasz plujący jadem wicekmarszałek sejmu.
No ale cała ta groteskowa przemowa Rysia miała i drugie dno. No bo jeśli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Ryszard Sobiesiak okazał się ostrym graczem – typu: chłop żywemu nie przepuści o subtelności piłkarza ataku II ligi oraz wykształceniu podwórkowym. Usłyszeliśmy niedawno naturszczykową wypowiedź cwaniaka z bramy na Targówku, który i przechodzącego „szef unia” poprosi o 2 złote na winko, i za kołnierz załapie i w ryja da jak trza.

Człowiek o...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

KRÓTKIE PYTANIE!
Witam

Strofowany przez niektórych przyjaciół za mnogość i obszerność moich ostatnio tekstów (co wynikało i wynika z mojej przeszło 1, 5 miesięcznej przerwy w blogowaniu) pragnę dzisiaj zadać tylko krótkie pytanie poprzedzone kilkoma stwierdzeniami:

Senator Piesiewicz według jego kolegów z PO musi odejść. I...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Ileż to było zachwytów salonu i michnikowszczyzny nad mądrością i standardami Platformy.
Było nawet wołanie - TUSKU MUSISZ !
Ileż ochów i achów nad niecodzienną urodą tych wybrańców narodu.

To nie to, co te konusy kaczory w niefirmowych garniturach, to nie mohery ale Panowie w aksamitnych rękawiczkach i do tego jak w...

0
Brak głosów