Pomidorowa [debiut] > HGW blokuje Sasina na burmistrza Pragi Północ

Obrazek użytkownika pomidorowa
Kraj

Pamiętacie Państwo moją notkę o tym jak Sasin został burmistrzem ??

pomidorowa.salon24.pl/261257,jacek-sasin-burmistrzem

Okazuje się że HGW wraz z warszawską PO planuje do tego nie dopuścić...

A w jaki sposób ??

Demokracja jest do takiego momentu jak są wybory przypuśćmy na posła. Bo jak jest premier to on po prostu rządzi – to odpowiedź prezydent stolicy na pytanie o próbę zablokowania przez PO wyboru burmistrza związanego z PiS na Pradze Północ.

Jacek Sasin został burmistrzem, dzięki głosom PiS, Praskiej Wspólnoty Samorządowej i jednego radnego PO podczas sesji rady Pragi Północ 20 grudnia. To nie spodobało się PO. Przewodnicząca rady ogłosiła przerwę i przepadła. Kolejna sesja się nie odbyła. Jeśli do końca 2010 roku radni nie wybiorą wiceburmistrzów, dzielnica bęzie miała zarząd komisaryczny wskazany przez prezydenta.

www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,-quot-najwazniejsze-jest-zeby-dzialac-zgodnie-z-prawem-quot-,41195.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niesamowite, że ci biedni zmanipulowani fani ferajny klaszczą w łapki z zachwytu, kiedy łamię się zasady demokracji w tak to w tak chamski sposób, to bez cienia wstydu. Z każdym dniem utwierdzam się, że Polska to naród bezkrytycznych idiotów.
Za taki numer, przewodnicząca powinna polecieć na zbity pysk.
PO robi sobie jaja z demokracji, a naród bije brawo...
Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#120221

NATYCHMIAST opublikowac rodowod HGW zwanej BUFETOWA piec pokolen do tylu! Chyba sa na tym portalu rzetelni historycy i ptrafia narysowac jej drzewo genealogiczne! Przecie polityk takiej rangi musi byc transparentny! Jezeli beda pyszczyc ze to antysemityzm, to jest gotowa odpowiedz "jezeli ona sie brzydzi swoich narodowych korzeni, to my takiej osobie nie mozemy ufac!" Tak ci ONI demontuja Polske naczele z lejba Kohne vel Walesa. Malo tego Bufeyowa rozsadza kosciol katolicki z innymi przez stowarzyszenie "Odnowa w Duchu Swietym", ktory przeistacza sie w grozna sekte. Wpiszcie na google "Odnowa w duchu swietym krapkowice" i dowiecie sie co to jest za zaraza!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#120380

Cyrk. Ale warszawiaków mi nie żal - sami sobie takiego głupiego i bezczelnego babsztyla wybrali.
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#120245

"a miało być tak pięknie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ess

#120416