Pobicie posłów - demokracja inna niż wszystkie

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Poniżej pobicie posłów PiS w czasie niedzielnych obchodów. Tak rodzi się faszyzm ? zapytywał kiedyś organ Pana Adama eMMMMMM. a co rodzi się teraz ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Oprawcy z PRL-u zdychają we własnych łóżkach i to uprawnia ich do przekonania, że włos im z głowy nie spadnie. Gęby dzisiejszych ORMO-wców, ZOMO-wców, PO-licjantów są nagrywane, fotografowane i publikowane a oni przekonani o swojej bezkarności drwią z Narodu. 

Są bez wyobraźni.

_____________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#151328

Autora filmu proszę o zatrzymanie kadrów z dobrze widzialnymi twarzami służb.Niech rozpoznają ich w całej Polsce.Taka "reklama" darmowa dla rodziny i znajomych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151374