Apel o zakłócanie spokoju duszy zbrodniarza Jaruzelskiego
N I E Z Ł O M N I
Stowarzyszenie Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych
Apel
o uczestnictwo w zakłócaniu spokoju duszy zbrodniarza komunistycznego
Wojciecha Jaruzelskiego i jego popleczników
Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych NIEZŁOMNI - jednoczący weteranów i bohaterów walki o niepodległość (z lat 1944-91, środowiska kombatantów z AK, WiN, NSZ oraz opozycji czasów PRL z Konfederacji Polski Niepodległej, Solidarności Walczącej, FMW, itd.) - wzywa wszystkich świadomych patriotów do udziału w proteście w dniu 30 maja br. (piątek) od godz. 10:30 w Warszawie pod pomnikiem Powstania Warszawskiego przed Katedrą Polową Wojska Polskiego przy ul. Długiej (Plac Krasińskich) w czasie ceremonii żałobnej komunistycznego zbrodniarza i prezydenta PRL, tow. Wojciecha Jaruzelskiego.
Wzywamy do protestowania z użyciem gwizdków, trąbek, itp. aby zakłócić spokój duszy krwawego dyktatora i zdrajcy.
Prosimy o kolportowanie apelu wśród rodzin i środowisk, które zostały pokrzywdzone przez funkcjonariuszy komunistycznych.
Członkowie i sympatycy NIEZŁOMNYCH wezmą też udział w blokowaniu cmentarza wojskowego na Powązkach wyrażając oburzenie ochroną zbrodniarzy PRL i państwowego charakteru pochówku komunistycznego pachołka Moskwy. Miejsce Jaruzelskiego jest w alei zasłużonych w Moskwie lub na cmentarzu sowieckim w Ossowie.
Za NIEZŁOMNYCH:
Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Janusz Fatyga. Warszawa, 28 marca (maja?) 2014 r.
(do apelu można się dopisywać - ma on charakter otwarty, proszę szeroko kolportować)
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 994 odsłony
Komentarze
Niech tego sukinsyna zakopia w nocy na mauzoleum
29 Maja, 2014 - 07:47
zolnierzy radzieckich przy Zwirki i Wigury w Warszawie wsrod swoich "wyzwolicieli" tam jego sabacza mac jest miejsce.
Polacy powinni zablokowac autami dostep do Powazek zrobic sztuczny korek.A mlodzi ci co roku 13 grudnia protestuja powinni z lopatami ustawic sie pod brama.
TEn panstwowy pogrzeb to nastepny policzek od tej kacapskiej swoloczy i jego spadkobiercow -POmiotow.
@ wilk na kacapy
29 Maja, 2014 - 10:15
Nawet gotowy/odnowiony pomnik mamy na składzie ! Będzie pasował. Ważne aby miejsce było wygodne dla corocznych obchodów 13-tego grudnia. Koksowniki powinny być zamontowane na stałe.