Odkrycie naukowców Socjaliści nie muszą zabijać niepełnosprawnych

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Idee

„Jeśli powiedzie się realizacja projektu amerykańskich naukowców - problem głodu na świecie zostanie rozwiązany. Proponują oni spożywanie celulozy pochodzącej z drewna „.....”Celuloza zawiera krochmal. Występuje on w sposób naturalny w pieczywie, ryżu czy ziemniakach. Krochmal składa się między innymi z glukozy. Właśnie po nią zamierzają sięgnąć do drewna amerykańscy badacze. Przekształcenie drewna w artykuł nadający się do spożycia będzie wymagało zastosowania odpowiednich enzymów, ale to nie jest trudne zadanie dla współczesnej biotechnologii. Zdaniem profesora Percivala Zhanga, ze 100 miliardów ton celulozy pozyskiwanej rocznie na świecie można wytwarzać 4,5 miliarda ton krochmalu czyli około dwa razy więcej niż wynosi roczna światowa produkcja zbóż. Jego zdaniem, technologia ta, po dopracowaniu, stanie się opłacalna za kilka lat”.....(źródło )
 
„Naukowcom udało się ominąć uszkodzoną część rdzenia kręgowego 
i przywrócić małpie możliwości ruchu. To nadzieja dla sparaliżowanych ludzi. Sparaliżowane zwierzę mogło poruszać łapą dzięki specjalnemu połączeniu między mózgiem a rdzeniem kręgowym i mięśniami. Do analizowania i wzmacniania impulsów nerwowych zaprzęgnięto komputer. Taki rodzaj elektronicznego objazdu uszkodzonego rdzenia opracowali specjaliści z University of Washington w Seattle. Jeżeli ich doświadczenia uda się przełożyć na terapię ludzi, tysiące sparaliżowanych pacjentów zyska szansę na odzyskanie samodzielności.”...(źródło)
 
Tygodnik Forum „Ponad rok temu Carine dostała udaru możgu , od tego czasu była niepełnosprawna . Z czasem porzuciła nadzieję , że jej stan się poprawi . Postanowiła umrzeć” ….” Przypadek Carine był jednak szczególny .Postanowiła umrzeć  i jednocześnie oddać organy . Dlatego ostatnie godziny życia miała spędzić nie w domu  , lecz w budynku kliniki ,  a śmiertelny zastrzyk miała otrzymać na stole w sali operacyjnej „...” Jej nerki , wątrobą , oraz trzustka trafiły osób czekających na przeszczep „...”Czy jednak można pozbawić kogoś , kto nie radzi sobie  z niepełnosprawnością ?. Belgijska ustawa o eutanazji  nie wyklucza takiej możliwości „....(więcej )
 
„Zasłużona dla fińskiej kultury pisarka Kaari Utrio wywołała w swoim kraju wrzenie, gdy zaproponowała eutanazję dla osób po siedemdziesiątce.”.. Szybko umierający człowiek to pożytek dla społeczeństwa. Skąd dla wszystkich osób w podeszłym wieku zdobędziemy opiekunów? – pyta Utrio. I proponuje, by w ośrodkach zdrowia rozdawano starszym ludziom „przyjazne tabletki nasenne” „....(więcej )
 
Owsiak „Boję się zniedołężnienia. A najbardziej dysfunkcji, o których człowiek nie wie, jak demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniora, ale wszystkie osoby, które żyją w jego otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny. W takich momentach pojawia się ostrożnie podejmowany u nas temat eutanazji. Ja bym się nie bał rozpocząć dyskusji na ten temat. Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazjato dla mnie pomoc starszym w cierpieniach „.....(więcej )
 
„ Holendrzy projektują eutanazję 70 latków „ ..”Członkowie grupy Z Własnej Woli (Uit Vrije Wil) zbierają podpisy pod projektem ustawy, która legalizuje pomoc w samobójstwie dla wszystkich, którzy mają więcej niż 70 lat. Poparcie dla inicjatywy jest olbrzymie. Profesor Dick Swaab z Holenderskiego Instytutu Neurologii (NIN), który jest członkiem Uit Vrije Wil, nie kryje zadowolenia. - Nie mamy żadnych problemów ze znalezieniem zwolenników - mówi. - Potrzebowaliśmy 40 tys. podpisów, żeby nasza ustawa została poddana pod głosowanie w parlamencie. Tę ilość podpisów zebraliśmy w cztery dni”...Z tego samego artykułu o mordowaniu 12 letnich dzieci „Po drugie, pacjent musi mieć więcej niż 12 lat, a jego stan zdrowia nie może dawać nadziei na poprawę. '...(więcej )
 
Główne tezy i informacje z eseju Lombora . 40 lat temu ludzkość została ostrzeżona ,że wzrost ekonomiczny skończy się dla niej zniszczeniem . Klub Rzymski , gromadzący ludzi ze szczytów nauki , polityki i biznesu zgromadzonych razem przez Wocha Aureli Peccei przedstawił tą sprawę w 1972 roku w cienkim woluminie zatytułowanym 'The Limits to Growth „ „ Granice wzrostu „ Opieral się on na serii matematycznych modeli opracowanych przez profesorów MIT . Tezy tej książki ta stała się fundamentalną ideą owych czasów . Wierzono ,że rozwój rodzaju ludzkiego jest na kolizyjnym kierunku z zasobami surowców , i że krach jest tuż za rogiem . Założony w 1968 roku Klub Rzymski , który reklamował się jako zespól najlepszych światowych analityków , zdolnych do przewidzenia przyszłości rodzaju ludzkiego. Profesor Jay Forrester z MIT opracował komputerowy model globalnego systemu ,nazwanego World2 , który służył do stworzenia modelu przyszłości planety w oparciu o szereg danych. Klub Rzymski dodatkowo zatrudnił dwóch innych profesorów MIT Donella Meadows i Dennis Meadow .aby stworzyli wersję World3 . Model wygenerowany przez World3 stał się podstawą opracowania „ The Limits to Growth „ Generalnie zasoby naturalne , w tym żywność miały się wkrótce wyczerpać. Jedynym wyjściem było doprowadzenie do zatrzymania rozwoju cywilizacji i wyludnienia . Propagowani posiadania maksimum jednego dziecka . Okazało się to kompletną bzdurą , gdyż pomimo wzrostu ludności świata ilość produkowanej żywność na głowę wzrosła . To samo dotyczyło ilości zasobów naturalnych . Polucja zaś pomimo gigantycznego wzrostu gospodarczego świata zmniejszyła się . Rozwój cywilizacyjny przyspiesza dzięki Chinom, Indiom . Setki milionów ludzi wydobywa się z ubóstwa . Pomimo tego idea dążenia do wyludnienia Europy i świata jest głęboko zakorzeniona w umysłach elit . Jest to dziwne i zastanawiające .Świat wbrew dążeniom tych elit potrzebuje więcej wzrostu gospodarczego , a nie jego zahamowania, czy permanentnej recesji”...(więcej )
 
------
Mój komentarz
 
Socjalizm jakim jest polityczna poprawność to jak widzimy ideologia zbrodnicza . Wizja ubojni dla ludzi to jak widzimy nie tylko koszmar czasów socjalisty Hitlera , czy Stalina. Socjaliści niemieccy rządzący III Rzeszą zbudowali takie ubojnie pod nazwą obozów koncentracyjnych . Współcześni socjaliści politycznej poprawności takie ludzkie ubojnie zlokalizują w eutanazyjnych oddziałach szpitali .
Współczesna ideologia socjalistyczna jest niezwykle prymitywna i zacofana .Człowiek , istota ludzka jest niezwykle kreatywny. Społeczeństwo staje się coraz bardziej wyrafinowane intelektualnie, technologicznie , kulturowa . Oczywiście nie w rejonach rządzonych przez prymitywnych socjalistów. Tam następuje upadek szkolnictwa, nauki , kultury, gospodarki . Co najlepiej widać na przykładzie regresu Zachodu.
 
Ideologia politycznej poprawności jest skrajnie anty technologiczna , prymitywna intelektualnie , barbarzyńska w sferze etyki i estetyki relacji i więzi międzyludzkich .
 
Problem głodu , niepełnosprawności ludzie dzięki rozwojowi cywilizacji zostanie rozwiązany . Socjaliści chcą zabijać niepełnosprawnych. Konserwatyści wierzą ,że ich życie jest w pełni wartościowe. Iże właśnie dla nich warto rozwijać naukę i technikę , dzięki której ich niepełnosprawność przestanie być problemem .
 
Wywiad z Dr. Websterem G. Tarpleyem, w którym omawia plan elit eksterminacji 90% ludzkiej populacji, napisany w latach 70-tych przez J.P. Holdrena asystenta prezydenta Obamy ds nauki i technologii i dyrektora biura polityki ds nauki i technologii w Białym Domu. Plan ten został zawarty w książce Holdrena- Ecoscience, która jest przerażającą lekturą opisującą potrzebę depopulacji oraz metody do jej przeprowadzenia.
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
W piątej edycji indeksu demokracji ośrodka badawczego Economist Intelligence Unit (EIU), według stanu na grudzień 2012 roku, Polska zajęła 44. miejsce na 167 państw i została zaliczona do grupy demokracji wadliwych. „....”Polska uplasowała się tuż za Timorem Wschodnim (byłą kolonią portugalską w Azji - PAP). Wyżej od Polski jest także Jamajka (39. na liście), Kostaryka (22. na liście), a niżej Węgry (49. Na liście). Spośród dawnych państw postkomunistycznych EIU najwyżej ocenił Czechy (miejsce 17.), Słowenię (28.), Estonię (34.), Słowację (40.) i Litwę (42.). „...”Za najbardziej demokratyczne raport uznaje cztery państwa skandynawskie: Norwegię, Szwecję, Islandię i Danię. Spośród członków eurostrefy w pierwszej dziesiątce są tylko Finlandia i Holandia. Niemcy są na miejscu 14., a Francja - 28. Najniższy wynik (0,00 pkt) uzyskała Korea Płn.Do kategorii wadliwych demokracji w latach 2008-10 spadły: Grecja, Włochy i Francja. W 2011 roku dołączyła do nich Portugalia. Kryzys zadłużenia osłabił m.in. narodowe parlamenty, które straciły wpływ na polityczną agendę przejętą przez wierzycieli, EBC, Komisję Europejską i MFW. Innym efektem kryzysu było powierzenie rządów technokratom takim, jak Mario Monti we Włoszech, pozbawionym wyborczego mandatu.Dodatkowo narzucony odgórnie program zaciskania pasa zaszkodził zaufaniu do polityków.Członkostwo w głównych partiach politycznych spadło nawet w Niemczech, a w Wielkiej Brytanii udział w życiu politycznym należy do najniższych w grupie państw wysoko uprzemysłowionych – zaznacza raport. EIU pisze o kryzysie brytyjskich instytucji publicznych: parlamentu, policji i Kościoła. Do listy tej dołączyła w ub.r. BBC.”...(źródło )
Ocena wpisu: 
Brak głosów