Socjalizm kopulacyjny Korwin Mikke Grodzka nie jest kobietą

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Idee

Korwin Mikke „"posłanka Anna Grodzka nie istnieje". "Istnieje stary komuch, p.Krzysztof Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie podszywając się pod kobietę „...(źródło )
 
Homoseksualna dziennikarka zaangażowana w promocję „małżeństw jednopłciowych” w USA, Masha Gessen przyznała, że „tęczowym” aktywistom wcale nie chodzi o uzyskanie dostępu do takiej instytucji. Pederaści i lesbijki chcą po prostu radykalnej redefinicji i ostatecznego zniesienia małżeństwa!”......”jest czymś oczywistym, że homoseksualiści powinni mieć prawo do zawarcia małżeństwa, ale dla mnie równie oczywiste jest to, że instytucja ta powinna być wyeliminowana. (...) Z walką o małżeństwa homoseksualne zazwyczaj związane jest kłamstwo dotyczące tego, co zamierzamy zrobić z małżeństwem, gdy już uda się nam je wywalczyć.Kłamiemy, że instytucja małżeństwa nie ulegnie zmianie.”.....”Dodała, że „instytucja małżeństwa nie tylko się zmieni, ale powinna w ogóle przestać istnieć”. Gessen jest zwolenniczką stworzenia takiego systemu prawnego, który odzwierciedlał będzie rzeczywistość, w jakiej żyją niektóre osoby. Mówiła, że nie może znieść „fikcji, w jakiej żyje”. - Mam trójkę dzieci, które mają teoretycznie pięciu rodziców. Nie rozumiem, dlaczego nie powinny one mieć pięciu rodziców prawnie (...) Poznałam moją nową partnerkę, a ona właśnie urodziła dziecko. Jego biologicznym ojcem jest mój brat. Biologicznym ojcem mojej córki jest człowiek, który mieszka w Rosji. Mój adoptowany syn uważa go również za swojego ojca – tłumaczyła.”. „...( więcej )
Agata Chaber , prezes Kampanii Przeciw Homofobii „Wiemy to nie tylko z niej samej, ale także z opinii prof. Mirosława Wyrzykowskiego i Państwowej Akademii Nauk: „wykładnia art. 18 Konstytucji nie daje jednak podstawy do wniosku, że małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny jest jedyną możliwą podstawą rodziny, w szczególności nie przekreśla dość oczywistej konstatacji, iż – w myśl stanowiska doktryny prawa, orzecznictwa i badań nauk społecznych – współcześnie rodzinę mogą tworzyć (i faktycznie tworzą) osoby funkcjonujące w długotrwałym pożyciu, prowadzące wspólne gospodarstwo (...). Tak pojmowana rodzina może być oparta na bliskim związku osób różnej albo tej samej płci". „.....”Kolejna opinia, która nie zasługiwałaby na uwagę, gdyby nie padała spod pióra kogoś, kto jest parlamentarzystą i profesorem: homoseksualizm  to choroba. Nie będę się odnosić do zdania posła na temat lobby homo naciskającego na środowiska naukowe w celu usunięcia homoseksualizmu z listy chorób, bo to trochę tak, jakbym wdawała się w dyskusję z Antonim Macierewiczem albo autorem teorii o tym, że katastrofa w Smoleńsku była dziełem Jeźdźców z Oriona. „.....”jak zagwarantować podstawowe bezpieczeństwa osobom pozostającym w stałym i faktycznym pożyciu. Pożycie zgodnie z definicją słownika języka polskiego PWN oznacza „wspólne życie" i nie ma tam skonkretyzowanej płci osób uwikłanych, chociaż posłanka Pawłowicz wyraża inny pogląd na tę sprawę. „....”Różnorodność orientacji seksualnych, mniej lub bardziej ujawniona, istnieje od początku dziejów. Od tego czasu nie „rozrosła" się i nie ma zagrożenia, że z powodu związków partnerskich wszyscy staną się homo. „.....( źródło )
 
 
The Economist „Rodzina , która modli się razem , pozostaje razem . Ta ludowa mądrość , która została po raz pierwszy użyta w katolickiej kampanii wsparcia rodziny w różańcu , stała się popularna w Ameryce po drugiej wojnie światowej , kiedy nastąpił chwilowy rozkwit rozrodczości i religijności . Te dwa zjawiska były wewnętrznie powiązane , uważa Mary Eberstadt z waszyngtońskiego think tanku Ethics and Public Policy Centre . Jej krótka, elegancko napisaną książka wielokrotnie pokazuje ,że silna rodzina pomaga trwać przy religijnych praktykach , i że zbyt wielu ludzi widzi tylko odwrotną zależność .Innymi słowy jest szeroko przyjmowane jako rzecz oczywistą ,że ludzi pochodzą z dużych rodzin ponieważ posiadają tradycyjne wierzenia , i jeśli pozbędą się wiary to przestaną tworzyć takie rodziny . „...” relacje pomiędzy silnymi i zdrowymi rodzinami a żywotnością wiary przypomina model formujący podwójną helisę . Dynamiczny współoddziałującą i ciągnący się w nieskończoność w obu kierunkach. I widać tam jeden dominujący trend , wydaje się ,że rodzina determinuje wszystko inne. Jeśli jest silna , ludzi trwają w modlitwie , jeśli związki rodzinne ulegają dezintegracji , to samo dzieje się z wiarą „ ...”How the West Really Lost God: A New Theory of Secularisation. By Mary Eberstadt „...(źródło )
 
Korwin Mikke „Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. Miało to polegać „na uczestnictwie działaczy studenckich ruchów lewicowych w aparacie władzy. Jako »integralna część maszynerii« administracyjnej mogliby oni dokonywać radykalnych przemian w społeczeństwie. Koncepcja ta została przejęta od Antonio Gramsciego (komunisty włoskiego) oraz frankfurckiej szkoły marksizmu kulturowego”. I trafił w dziesiątkę. „....”Posłuszni, karmi agenci Dutschkego (zmarł w 1979 roku) zapełnili przedsionki, potem korytarze, a potem gabinety Władzy. „....”Na wezwanie Dutschkego bandyci zapisywali się do policji, zaczynali od referentów – wzajemnie się wspierając. W szczególności najlepiej im szło opanowywanie instytucyj międzynarodowych. Tam ludzie się nie znają – a ONI znakomicie znali się między sobą i mogli się wzajemnie forować.(Znakomitym przykładem jest taki zbydlęciały lewak jak p. Daniel Cohn-Bendit, czujący się równie dobrze w Paryżu, jak w Berlinie. Zaczął od… przedszkola: „w 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.).....”. Kapłani tej Nowej Wiary nadal ją propagują „....”. P. Cohn-Bendit jest wpływowym posłem do Parlamentu Europejskiego. „...(więcej )
 
 
-----
Mój komentarz
 
Lewactwo zbudowało chorą ideologię , socjalizm kopulacyjny . Socjalizm w którym głównym punktem wierzeń ideologicznych , celem jest kopulacja. Socjaliści kopulacyjni , który głównym reprezentantem w Polsce jest Palikot , Kalisz , Biedroń chcą zbudować społeczeństwo...kopulacyjne
 
Przytoczyłem tekst następczyni Biedronia w Kampani Przeciw Homofobi dotyczący związków partnerskich ., pani Agaty Chaber ., która uważa Polaków za przygłupów .Świadczy o tym tekst .
 
Lewaczka Masha Gessen jasno wyraziła się precyzyjnie o co tak naprawdę lewactwu chodzi .O likwidację małżeństwa . Socjaliści nie walczą o to by z nowoczesnej , konserwatywnej rodziny ,tworzącej najlepsze środowisko dla rozwoju osobowości dzieci zrobić skansen. Oni chcą ten naturalny , będący szczytowym osiągnięciem kulturowym , cywilizacyjnym model rodziny całkowicie zlikwidować Dlaczego lewactwo pała taką nienawiścią do ludzi , którzy tworzą stabilne , silne rodziny .
 
Badania naukowe dają jednoznaczną odpowiedź . Socjalistyczny model rodziny który tak propaguje Masha Gessen , Agata Chaber, Biedroń, Palikot i Tusk ( związki partnerskie ) to patologia , w której nie można prawidłowo wychować dzieci , tak aby wyrosły na normalnych ludzi o silnych osobowościach .
 
Im więcej powstaje takich socjalistycznych rodzin tym wyraźniej widać ich patologiczny charakter. Jedynym wyjściem dla socjalistów jest likwidacja konserwatywnej rodziny.
 
Socjalistyczne , patologiczne rodziny nie są w stanie konkurować ani kulturowo , ani cywilizacyjnie z nowoczesnymi , konserwatywnymi rodzinami
Współpraca Ruchu Paliota z Daniel Cohn- Bendit „ video Rozenek z Daniel Cohn- Bendit „ o kryzysie ekonomicznym, społecznym i środowiskowym” ….(więcej )
 
Jak będzie wyglądała modelowa socjalistyczna rodzina przyszłości opowie nam sam Daniel Cohn-Bendit
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Warzecha”Grożąc mi przepisami kodeksu karnego, Robert Biedroń będzie chciał mnie zmusić do uznania jego upodobań seksualnych za normalne.A przynajmniej będzie chciał mi zabronić otwartego wyrażania mojej opinii na ich temat. A to już z żadną „mową nienawiści" czy ochroną mniejszości nie będzie mieć nic wspólnego. To po prostu przejaw homoseksualnego totalitaryzmu.„...”Jeżeli więc uznać, że pod „mowę nienawiści" podpada stwierdzenie, że homoseksualizm nie jest normą, to jasne staje się, że mamy do czynienia z próbą stłumienia poprzez procesy sądowe i paragrafy kodeksu karnego nie tylko wolności wypowiedzi, ale również wolności osądów. „....”Jaki zaś jest sens słowa „zboczeniec"? To chyba jasne: ktoś zboczony to ktoś, czyje zachowanie nie mieści się w normie, nie jest normalne, jest dewiacyjne „...(więcej )
 
 
 
„ Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych. „.....”
Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.
12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.
28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy.Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.
23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.
Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.
40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem.Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych.
19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię.Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.
20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.
61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie. 
Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska.Mimo, że zdecydowana większość Polaków wciąż sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych, próby zmiany świadomości społecznej zakrojone są na szeroką skalę. Służą temu także batalie polityczne prowadzone głównie przez partie lewicowe. Złożony w Sejmie przez SLD projekt ustawy o związkach partnerskich oparty został na wzorze francuskim, który umożliwia homoseksualistom adopcję dzieci.”.”...(więcej)
 
 
Daniel Cohn-Bendit – eurodeputowny z frakcji „Zielonych" zakazał ujawniania dokumentów na temat swojej pedofilskiej przeszłości aż do 2031 r. Sprawę ujawnił „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” „.....”korespondencja dotycząca książki Cohn-Bendita „Wielki Bazar” z 1975 r., w której opisał swoje seksualne przygody z pięcioletnimi dziećmi. Także relacje z debat i dyskusji, które odbyły się przy okazji publikacji „Wielkiego Bazaru” są niedostępne dla badań dziennikarskich. „.....”W magazynie frankfurckiej lewicy „Pflasterstrand“, który ukazywał się w latach 1977-1990 znajdują się obrzydliwe teksty „.....”pisze FAS i cytuje fragment z 1978 r.: „....”W ostatnim roku uwiodła mnie sześciolatka. To było jedno z najpiękniejszych przeżyć jakie mnie w życiu spotkały. Teraz już jest nieważne, aby pisać traktat o "za lub przeciw pederastii" „...(więcej )
 
Wildstein „Nie będę się tego wypierał. Byłem w Wielkiej Loży Narodowej Francji. (...) My wierzyliśmy w wielkiego architekta, czyli stworzyciela. „....”Publicysta twierdzi, że do masonerii skłoniło go poszukiwanie wiedzy ezoterycznej, do której dochodzi się przez wtajemniczenie. Po pewnym czasie zrezygnował jednak z członkostwa. „.....(źródło)
 
Jędrzej Bielecki „ Portugalia „Dane Europejskiego Centrum Monitorowania Narkomanii i Uzależnień (EMCDDA), którego siedziba paradoksalnie znajduje się w Lizbonie, wcale tego jednak nie potwierdzają.– Portugalski eksperyment powiódł się. Nie doszło do gwałtownego wzrostu liczby narkomanów – uważa Frank Zobel z EMCDDA.O ile w przeddzień wejścia w życie nowych przepisów aż 100 tys. osób w tym 10-milionowym kraju było trwale uzależnionych od narkotyków, o tyle dziś jest ich nawet nieco mniej, jakieś 70 tysięcy.”...”Limit wyznaczono na jeden gram heroiny, ecstasy i amfetaminy, dwa gramy kokainy i pięć gramów haszyszu. Ci, których przyłapano z większą ilością narkotyków, są uważani za dilerów, i jak wszędzie indziej w Europie ryzykują wysokim karami więzienia. Jednak wobec pozostałych policja ogranicza się do pouczenia bez wpisania do akt, „....”W czasie spotkania w tym tygodniu z Barackiem Obamą nowy meksykański prezydent Enrique Pena Nieto zapowiedział, że jego kraj ograniczy walkę z „narcotraficantes", bo jest ona zdecydowanie za krwawa: w minionych sześciu latach zginęło w niej 60–70 tys. osób. Waszyngton podejrzewa, że powodem są tradycyjne związki z grupami mafijnymi Partii Rewolucyjno-Instytucjonalnej (PRI), która właśnie wróciła do władzy. „....(źródło )
 
video Daniel Cohn-Bendit - pedofil w Europarlamencie?
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tylko co z tej mieszanki wynika? Bo chyba był jakiś cel zestawienia tych wszystkich zdań i akapitów razem?... Że Koń-Bandyta, że Regnerus, że Mikke, że Palikot, że Widstein i ci wszyscy pozostali: i dobrzy i źli, których już się kiedyś czytało, słyszało, ale jeszcze ich nazwisk się nie pamięta?

Zabrakło klamry, czy chodziło o to, by zająć czyjąś uwagę przez kilka minut, ot tak?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#355134