Ryżego dziada do wiezienia , a Platformę zdelegalizować

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Wojciech Cejrowski w TVP o Donaldzie Tusku: należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę
Donald Tusk jest zwyczajnym obywatelem i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski. Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył”...”- On teraz może mataczyć, czyli zaciemniać obraz, komunikować się ze swoimi poplecznikami, z tym całym gangiem, który rozrabiał albo zaniechał działań. W związku z tym należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę. Zrobić śledztwo, kiedy on jest w areszcie, a potem do normalnego sądu, zwykły wyrok więzienia i niech siedzi z gwałcicielami i prostytutkami - kontynuował Cejrowski. Zaznaczył, że są to "urzędnicze zaniedbania, którymi powinien zająć się zwykły sąd", a nie Trybunał Stanu, przeznaczony dla "okoliczności szczególnych" ...(źródło )(link is external)

„ Maziarski narzeka na posłankę Krystynę Pawłowicz, która zaatakowała „Fakty” TVN, uderza też w portal wPolityce.pl, który „śmiał” przeprowadzić rozmowę z aktorką Anną Chodakowską. Oczywiście ostrze krytyki kieruje tez na tych Polaków, którzy „mają czelność” popierają „dobrą zmianę”. Widać, że dla Maziarskiego, spora część polskiego społeczeństwa, „nie dorosła” do „prawd objawionych” płynących z łamów „Gazety Wyborczej”.(…)PiS jest partią antydemokratyczną i dyktatorską.W(…) obozie „dobrej zmiany” wprost roi się od ludzi o mentalności zamordystów domagających się zakneblowania oponentów i pozbawienia Polaków ich konstytucyjnych praw. Do Krajowej Rady napłynęło ponad 12 tys. identycznie brzmiących listów żądających odebrania koncesji na nadawanie programów TVN i TVN 24.”...”Pytanie, z którym prędzej czy później będziemy musieli się zmierzyć, brzmi: czy te i inne dowody antykonstytucyjnej działalności PiS-u – np. zniszczenie Trybunału Konstytucyjnego, dążenia do podporządkowania sądów rządowi itp. – wystarczą, by po odsunięciu tej partii od władzy rozważać postulat jej delegalizacji, rozliczenia liderów i przeprowadzenia w Polsce szerokiego procesu depisyzacji?– konkluduje Maziarski.”...(źródło )(link is external)

Nowoczesna bez Ryszarda Petru? Stanisław Janecki we „wSieci”: „To tylko kwestia czasu, kiedy założyciel partii przestanie być jej liderem”...””Nowoczesny Ryszard Petru” (także w wersji z dodatkiem „i Joanna Schmidt”) albo „Nowoczesna bez Ryszarda Petru” – tak będzie się wkrótce nazywała partia założona przez byłego asystenta Leszka Balcerowicza. Takie żarty są na porządku dziennym w klubie Platformy Obywatelskiej. Podobnie jak przekonanie, że z Nowoczesnej wkrótce zostanie tylko kropka umieszczona w logo „...”Łagodny polega na odebraniu Ryszardowi Petru tylko stanowiska szefa klubu parlamentarnego. Wtedy największe szanse na ten fotel miałaby wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak. Znacznie mniejsze szanse posłowie Nowoczesnej dają Katarzynie Lubnauer. (…) W scenariuszu radykalnym Ryszard Petru miałby zostać honorowym przewodniczącym partii i szeregowym posłem. A największe szanse na zajęcie jego miejsca miałby Zbigniew Gryglas, członek prezydium klubu, uważany za najbardziej zrównoważonego i rozsądnego posła Nowoczesnej „...”Największe chęci na zastąpienie Ryszarda Petru ma z kolei Paweł Rabiej, który jednak nawet nie jest posłem i nie pasuje do wizerunku lidera Nowoczesnej wymyślonego, gdy ta partia powstawała. Rozważany jest także „desant” z zewnątrz, lecz posłowie Nowoczesnej, a oni mają tu najwięcej do powiedzenia, są prawie jednomyślnie temu przeciwni „..”Wedle mojej wiedzy patroni Nowoczesnej analizują różne warianty nowego przywództwa i skłaniają się do zmian jeszcze przed wakacjami. Wtedy nowy szef zyskałby pomoc w spłacie długów partii, co pozwoliłoby mu na łatwiejszy start. Problemem jest to, że żaden z kandydatów na następcę Ryszarda Petru nie zadowala „konsorcjum patronów” ….(źródło )(link is external)

-----
Mój komentarz
Gazeta Michnika rozważa delegalizację PiS. To nie są czcze pogróżki. Michnik ,od niedawna oficjalne popychadło Sorosa zapewne czasem wyjawia piórem swoich pomagierów, co tez lichwiarstwo i stworzone i utrzymywane przez nich lewactwo ma zamiar zrobić z Kaczyńskim ,Pis em i katolikami w Polsce. Prawdziwa polityka to nie zabawa . Obca agentura musi być zniszczona. Polska racja stanu wymaga skazania Tuska i albo całkowitego zniszczenia Platformy lub jej zdelegalizowania. Bo inaczej Niemcy rękami Tuska wsadzą Kaczyńskiego do wiezienia i rozpoczną czas lewackiego terroru w Polsce.

Marek Mojsiewicz
film 20.04.2017: W.Cejrowski "dziada złapać za ryżą czuprynę" o D.Tusku
film Robert Winnicki: Lewacy jak z Charlie Hebdo, to wirus HIV, który niszczy Europę
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj )(link is external)
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Walęsa  i Heńka Krzywonos  będą na 100% niezadowoleni... nikogo to już nie obchodzi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1537751