Rasweek zmienia ludzi.

Obrazek użytkownika Jarek Cimrman
Kraj

   Pan Jan Vincent-Rostowski, działający w Polsce pod pseudonimem Jacek

, został zdymisjonowany przez niemiecki koncern prasowy Ringier Axel Sprinigier. Kto z was nie zgadzał się dotychczas z tezą, że nasz trudny sąsiad wykupując polskie media zdobywa zdolność kreacji naszej polityki, niech wytłumaczy wczorajsze wieczorne zdarzenia. Wiadomość tej wagi nie wydostała się raczej bez wiedzy i zgody właścicieli?

        Oddanie opinii w ręce obcego kapitału pozwala neokolonizatorom i korporacjom promować swoich polityków i oczerniać przeciwników, przy jednoczesnym odgrywaniu roli polskiej gazety, polskiego niewinnego portalu atakowanego przez mohery, kościół i narodowców. Widać, że wobec braku wyborów Niemcy przeszli na ręczne sterowanie RP.

         W tej zagrywce z całych sił pomagają im  prawicowi dziennikarze i blogerzy zwykle pomijając pochodzenie i właściciela gazety. Te same  środki przekazu nie mówią o niczym innych jeśli chodzi o Rosję. O, tutaj zawsze widzą ,,kto za tym stoi". Pytanie zatem, czy nie jesteśmy czasem rozgrywani przez dwie strony grające w tej samej drużynie? Obserwujcie państwo dzisiaj swoje ulubione media, i zobaczcie które z nich poda nazwę właścicieli Newsweeka i ich pochodzenie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów