Treści z tagiem: etnocentryzm

Obrazek użytkownika wawel24
Idee
Co robią potwory rodem z Hieronima Boscha na polskich uczelniach? Kto nie śpi i monitoruje, aby myśleć i połapać się  nie mógł ktoś? Jakiej sztuczki kabalistycznej używają rasiści, by wmówić innym rasizm?  Kogo fascynowały w Żydach mroczne siły uczuciowe i kto chciał wytępić chrześcijaństwo, bo nieziemsko denerwowało jego plemię?

 

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tytule „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” byłem zachwycony. Samą ideą oraz nazwą. Poetyckim brzmieniem zwrotu: „wśród narodów świata”. Do tego to motto, które jest wygrawerowane na medalu przyznawanym uhonorowanym osobom: „jeśli człowiek niszczy jedno życie, to jest tak, jak gdyby zniszczył cały świat. A jeśli...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Jarek Cimrman
Kraj

   Wydaje się, że nasi zapatrzeni w zachód naukowcy, zapomnieli o wykuciu pojęcia ,,polskiego entnocentryzmu”, a jest ono tak różne od definicji jak różnym od dymu z komina pod Berlinem, są wyziewy z krematorium. 

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jarek Cimrman
Idee

   Postawa nieetnocentryczna (leminga) budowana jest w zaprzeczeniu do wartości chrześcijańskich. Media, będące jej promotorem, łatwo zdobywają kolejne głowy, głosząc religię nieustającej przyjemności.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jarek Cimrman
Idee

Powiedziało się,  że reklama dla osiągnięcia najlepszych wyników potrzebuje odbiorcy otwartego, lekkoducha bez tradycji, absolutu i celu.

0
Brak głosów